AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Koronavirus i potres - *Zimski semestar UŽIVO*

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Dali čemo ljetni rok imati online ? Dali ćemo zimski rok do kraja ovog mjeseca imati online ?
Dali ima ko saznanja ?
 

medo brundo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne znam di da pitam pa cu ovdje.. jel obrana mora biti kad su ispitni rokovi il je dan obrane po dogovoru s mentorom? npr ne obranim u drugom mj onda moram cekat 4 ili 6 mjesec?
 

medo brundo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pa redovan sam student tako da nisam trebala
placat i ove god sam isto redovan student pa zato pitam posto ga ponovno upisujem
 

fakin

Super Moderator
moram pokuditi naše profesore, nisam ih dugo jer ih nisam viđao uživo. znači već 3 profesora su mi rekla da mi mogu biti mentori za završni kao i onda krenemo pričati o temi i svo troje me odjednom proslijedi kod njihovog kolega. znači javim se jednom/jednoj proslijedi me do druge/drugog, i tako 3 puta.

užasno nekolegijalno. doslovno kao mentori za završni ne moraju ništa raditi, to je samo formalnost jer mi treba njihov potpis da mogu završiti faks i već 3 prof preko maila me vozaju i šalju svojim kolegama.
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ovo zaista nije fer. Pa mogli su ti odmah reći da nemogu nego tako prebacivati drugome. Da u pravu si, za diplomski mentori ništa ne moraju ali bitno da mi moramo platit taj rad masno, mislim kome idu ti novci? Faksu? Za što? Pa nema ni predavanja ni ništa. I još dok pitaš mentora u vezi prijave niko ništa nezna, samo kažu obratite se referadi. Oni su tu samo da prihvate koja tema bude, pročitaju taj rad i dogovore obranu. Ahh
 

Jenny555

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok svima!
Imam jedno općenito pitanje : ove akademske godine sam upisala 36 ECTS bodova : UPP, informatičku radionicu, vježbe iz nomotehnike, praksu, - lokalnu samoupravu, uljp i radno.
Mogu li upisati višu, 3. godinu ukoliko položim Radno i socijalno pravo, a ne položim ULJP ili obrnuto - ukoliko položim ULJP, a ne položim Radno i socijalno pravo?

Dakle, mogu li upisati 3. godinu s osvojenih 150 ECTS bodova ukoliko mi ostane 1 nepoloženi ispit iz 2.godine ili ne?
Hvala :)
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Znam da sada ispitni rokovi su online dali sljedeča ak. godina 2021 2022 bude online ili uživo , da li ima tko saznanja ?
Hvala:)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks