AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Konzularno pravo

jaxxx

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ej ljudi. Jel ima ko opce da ide eve godine na to konzularno? Ima kakvih iskustva sa ispita. Di je literatura. Molim pomoc izvanredno sam i nemam pojma iz ceg treba ucit.
 

cimiii

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bila sam ja na prošlom roku. jedina. lik je prepreprezakon, dovoljna ti je ona skripta od 15ak str koja je u skriptarnici.
 

genius

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Idem ja i to me vec pomalo brine...na kraju cemo saznat u utorak ujutro da je za dva sata ispit
 

studentca

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
danas smo samo dvije bile na ispitu. profesor je stvarno super. pitanja-medunarodna pravna pomoc, opcenje izmedu sudova i posebno resornim putem objasnit, diplomatske misije i konzularni ured. funkcije diplomatskog pred i konzularnog ured i sef dipl i konzularnog ureda...
 

ivana29

love
Pitanje- prvi put upisujem predmete smjera samo to mi je ostalo. Da li moram cekat 2 mj da polazem ili mogu i ranije (11 mj)? Ili mozda cuva ocjenu? Bila bih zahvalna na bilo kakvoj info.
 

mrvica89

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Obavještavaju se studenti da se zbog službene spriječenosti odgađa i današnje predavanje (petak, 8.1.) za izvanredne studente iz nastavnog predmeta KONZULARNO PRAVO.

Termini nadoknade predavanja biti će objavljeni u ponedjeljak.


Sanja Storjak
 

martinatt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Danas na usmemom nas je bilo 4 I svi smo prosli,pita stvarno osnove I nista tesko.moja pitanja su bila: Funkcije dipl.predstavnistva,privilegije I imuniteti dipl.predstavnistva I medunarodna pravna pomoc. Ostale je pitao: Definiciju dipl.misija I moje mogu biti,razredi sefova dipl.predstavnistva,Sta je konzularno pravo I osnivanje konzularnih ureda,sef dipl.predtavnista (izabiranje),dal se gdje spominje sabor kod tog izabiranja,konzularne funkcije,javnobiljeznicke funkcije,nacini opcenja izmedu sudova,Koji je najjednostavniji put. Usmeni je trajao kratko,dovoljno je 2-3 recenice reci I ako bidi da znas nepit nista vise.da je samo vise ovakvih ispita :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks