AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komparativna javna uprava

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kolege izvanredni, kako vam napreduje seminar? :)
Kod mene je kolegice muka teška. Bilo mi je sto puta lakše pisati diplomski nego ovaj seminar. Nadam se da će uskoro biti gotovo pa ću poslati mailom da čujem jel što treba mijenjati ili je ok.
 

martina_sk

Administrator
Kod mene je kolegice muka teška. Bilo mi je sto puta lakše pisati diplomski nego ovaj seminar. Nadam se da će uskoro biti gotovo pa ću poslati mailom da čujem jel što treba mijenjati ili je ok.
a kad su teme detaljne.. treba imati sreće s literaturom.
lalićka je rekla na onom sastanku da nije seminarski kao završni pa da se ne šalje njima na provjeru i odobravanje tako da ne znam koliko će ti htjeti pregledati seminar..
 

sanja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
imam ja, imaš na pravnom u knjižnici!
Dali postoji mogućnost da mi ti (ili bilo tko drugi??), to negdje skeniraš i pošalješ na mail??
Knjižnica radi kratko, a kako ja radim do 4 (izvan Zagreba) nikako ne mogu stići do knjižnice na vrijeme.
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo upravo ga idem kopirati i slati kolegici, napiši mi u PM osobne podatke i dobiješ ga preporučeno doma.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
a kad su teme detaljne.. treba imati sreće s literaturom.
lalićka je rekla na onom sastanku da nije seminarski kao završni pa da se ne šalje njima na provjeru i odobravanje tako da ne znam koliko će ti htjeti pregledati seminar..
Ma znam ali računam da će ipak htjeti pomoći i pogledati pa ako imaju neke primjedbe da će napisati. Uglavnom ako dobijem kakav odgovor napisati ću što je bilo. Svima želim sretnu Novu godinu i da bude bolja od stare!
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jeste napisali seminar? Da li netko zna da li seminar trebamo donijeti isprintan ili ga samo pošaljemo mailom, ako da kome šaljemo?

Da li se možda netko spremio za ispravak kolokvija sada u utorak? Ja naime nisam stigla tako da ću morati sve odraditi na ispitnom roku.
 

martina_sk

Administrator
jeste napisali seminar? Da li netko zna da li seminar trebamo donijeti isprintan ili ga samo pošaljemo mailom, ako da kome šaljemo?

Da li se možda netko spremio za ispravak kolokvija sada u utorak? Ja naime nisam stigla tako da ću morati sve odraditi na ispitnom roku.
ja sam napisala i nosim ga sutra isprintanog. ako bude trebalo lako naknadno pošaljem mailom.
jeste napravili power point prezentacju? :)
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jeste napisali seminar? Da li netko zna da li seminar trebamo donijeti isprintan ili ga samo pošaljemo mailom, ako da kome šaljemo?
Danas sam poslala mail docentici Goranki Lalić Novak jer mi profesorica Marčetić ništa nije odgovorila. Kada dobijem odgovor odmah ću napisati što je rečeno.
 

martina_sk

Administrator
govorim za seminarski za izvanredne. zadužen je mihovil škarica, on će ih ocijeniti ali u indeks ide samo potvrda, nikakva ocjena. predavanja iz seminara su bila obavezna na kojima smo svi morali imati izlaganja s prezentacijom. da li je bio netko da nije došao jučer i prekjučer? seminarski se treba njemu predati isprintan najaksnije na konzultacijama u utorak 14.1. mislim da je rekao da od pola 4 ima konzultacije. ako netko baš ne može donesti sam ili mu nema tko drugi donesti na konzultacije može poslati mailom.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
govorim za seminarski za izvanredne. zadužen je mihovil škarica, on će ih ocijeniti ali u indeks ide samo potvrda, nikakva ocjena. predavanja iz seminara su bila obavezna na kojima smo svi morali imati izlaganja s prezentacijom. da li je bio netko da nije došao jučer i prekjučer? seminarski se treba njemu predati isprintan najaksnije na konzultacijama u utorak 14.1. mislim da je rekao da od pola 4 ima konzultacije. ako netko baš ne može donesti sam ili mu nema tko drugi donesti na konzultacije može poslati mailom.
Meni tek sad ništa nije jasno. Ja sam isto izvanredni i nisam dolazila na predavanja jer nisam mogla kada radim. Danas mi je odgovorila asistentica Goranka Lalić Novak da donesem seminar osobno asistentu Škarici ili njoj. Koliko sam shvatila na sastanku kada smo dobivali teme za seminar treba predati seminar do 15.01.2014. i onda bi se po pripremljenoj prezentaciji izlagalo, a kako sam shvatila onda bi se zakazao termin i tada bi se to sve odradilo. Super ako sam sve promašila i krivo shvatila i ako mi je propao seminar. Hvala martina-sk na obavijesti koja je iscrpnija od onoga što sam ja dobila mailom.
 

SuperDuško

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Onda i redovni moraju osobno predati seminar? Ja ga tek danas završavam i ne mogu baš sutra dolaziti na faks jer sam bolesna, mislila sam poslati mailom.
 

martina_sk

Administrator
Meni tek sad ništa nije jasno. Ja sam isto izvanredni i nisam dolazila na predavanja jer nisam mogla kada radim. Danas mi je odgovorila asistentica Goranka Lalić Novak da donesem seminar osobno asistentu Škarici ili njoj. Koliko sam shvatila na sastanku kada smo dobivali teme za seminar treba predati seminar do 15.01.2014. i onda bi se po pripremljenoj prezentaciji izlagalo, a kako sam shvatila onda bi se zakazao termin i tada bi se to sve odradilo. Super ako sam sve promašila i krivo shvatila i ako mi je propao seminar. Hvala martina-sk na obavijesti koja je iscrpnija od onoga što sam ja dobila mailom.
ma ništa..
malo si krivo shvatila. seminar se treba predati do 15.1., tj. 14. jer tad škarica ima konzultacije. ali izlaganje po prezentaciji se odrađivalo na predavanjima za seminarski za izvanredne koja su bila od 17-21 h ovaj utorak i srijedu. ne znam sad koja je posljedica što nisi došla na seminarski. pitaj lalićku.

Onda i redovni moraju osobno predati seminar? Ja ga tek danas završavam i ne mogu baš sutra dolaziti na faks jer sam bolesna, mislila sam poslati mailom.
vjerujem da da. škarica dosta inzistira na tome i na dolasku na seminarska predavanja. rekao je nama izvanrednima da moramo doći i da nam je baba umrla i da smo bolesni :D
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks