AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komparativna javna uprava

martina_sk

Administrator

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Objavili su informacije o predmetu i seminaru pa su kompletno promijenili ispitnu literaturu. Milina!!!
 

snješko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ma super, nakon što sam iskopirala prvotnu literaturu oni odluče promjeniti je. Ajde svako zlo za neko dobro, barem su smanjili opseg literature..
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ma super, nakon što sam iskopirala prvotnu literaturu oni odluče promjeniti je. Ajde svako zlo za neko dobro, barem su smanjili opseg literature..
I ja sam sve iskopirala a sada treba ponovno nabaviti sve novo što su naveli. Zanima me da li je netko dobio seminar iz ovog predmete i što misli o načinu na koji treba prezentirati isto, a s obzirom da je rok za predaju rada do 14.01.2013. godine a nitko ništa ne zna kako to uopće ide malo me je uhvatila panika i razmišljam da pošaljem mail profesorici Marčetić i pitam je za izbor teme.
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
To je i moj seminar, ali ja sam izvanredni, ne znam je li to ima veze...
Kako svi pričaju, predavanja ćemo vidjeti u Novoj 2014.g., što s nama?:confused:
 

martina_sk

Administrator
To je i moj seminar, ali ja sam izvanredni, ne znam je li to ima veze...
Kako svi pričaju, predavanja ćemo vidjeti u Novoj 2014.g., što s nama?:confused:
i ja sam izvanredni a nema me na popisu za seminar.. hoćeš poslati mail i pitati što je s izvanrednima? ja sam mislila poslati, ali ako ih ti već hoćeš pitati kak to da si se našao na popisu pitaj da ne šaljem mail i ja..
 

misel40

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Do veljače će organizirati referendum da u Republici Hrvatskoj ne može biti izvanrednih studenata i problem riješen...
Pa naravno, nego kako drugačije??? Stalno nešto pitamo i pitamo...pa još k tome komentiramo...očekujemo nešto...;)
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i ja sam izvanredni a nema me na popisu za seminar.. hoćeš poslati mail i pitati što je s izvanrednima? ja sam mislila poslati, ali ako ih ti već hoćeš pitati kak to da si se našao na popisu pitaj da ne šaljem mail i ja..
Upravo poslano prof.dr.Marčetić...
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Upravo poslano prof.dr.Marčetić...
Kolega i ja sam izvanredni pa svakako javi što je profesorica Marčetić javila. Ja sam shvatila da mi trebamo izabrati temu i onda kada predamo napravljen seminar bit ćemo na popisu za izlaganje, ali pričekat ću odgovor pa ćemo vidjeti kako i što dalje.
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo odgovora prof.dr.Marčetić:
>Sljedeći tjedan ćemo vas sve pozvati da se dogovorimo oko seminarskih
obaveza.
Ne znam po kojoj literaturi učite, jer smo tek ovih dana stavili na web aktualnu literaturu.
Lp
GM
 

Lil_Bee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jučer ujutro obratila sam se mailom prof. Marčetić (bitno za studente koji su već polagali KJU kao predmet org.-men.smjera): Kod Vas sam odslušala i položila predmet Komparativna javna uprava u akademskoj godini 2009./2010. Možete li mi reći moramo li polagati ponovno navedeni predmet ili možda samo dio gradiva?
Također, jesu li određeni termini održavanja nastave za izvanredne studente?

Odgovor je stigao već u popodnevnim satima: Ne morate ponovo polagati, priznat ćemo vam predmet u potpunosti. No,
ukoliko se odlučite za seminar iz KJU, morat ćete kao i drugi odraditi
sate seminara jer je to novi oblik nastave na tom predmetu.
Još ne znamo točan termin predavanja za izvanredne. Bit će na vrijeme
objavljeno na webu.

Sličan upit poslala sam i prof. Đulabiću za Javni menadžment, čekam odgovor.
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Studenti (redovni i izvanredni) koji redovito pohađaju predavanja za redovne studente mogu izaći na kolkovij. Prisutnost na predavanjima se evidentira.
Predavanje se održava: srijedom, 8,50-11,35 sati...
Pa ja to ne razumijem, kako se može kao izlazak na kolokvij za izvanredne studente kao uvjet postaviti pohađanje nastave za REDOVNE studente... Pa valjda ako smo upisali kao izvanredni studenti onda se podrazumijeva da ne možemo redovno prisustvovati predavanjima jer da možemo onda ne bi uludo platili 7300 kn... Uf...
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Imam pitanje za nekog tko je bio na sva 4 predavanja-na kojim predavanjima od tih se potpisivalo a na kojima ne? Ja mislim da se na prva 2 nije ali nisam siguran 100 odsto.
 

maatejaa89

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi dali je netko pisao zamoblu da mu se priznaju ispiti iz javnog menadjmenta i komparativne javne uprave ? il se treba obratit profesoru ili ?
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Za one koji nisu primjetili dosli su rezultati odnosno popis onih koji su prosli kolokvij na katedri za upravnu znanost
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Za one koji nisu primjetili dosli su rezultati odnosno popis onih koji su prosli kolokvij na katedri za upravnu znanost
Hvala ti, vjerojatno ne bih gledao bar do subote!
Ali su rasturili, sve 16-17-18 pa i 19 bodova..
Creme de la creme, kako kaže prof Lalić:grin:
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala svevišnjem, ipak se stvari okreću na bolje...
Večeras je bilo predavanje iz Komparativne za nas izvanredne, asist. Dubajić, a pogotovo Manojlović su super, nema nervoze , vikanja, možeš komentirati, ipak polako pušu neki novi vjetrovi, za par godina ovo bi mogao postati pristojan studij...
Koliko čitam rasturena je i sociologija, kolege svaka čast, a ne kao prije deset i više godina, da pola ljudi padne ispit...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks