AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javno-privatno partnerstvo

biserna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim kolege koji mogu pomoći da pojasne što je „poluprivatizacija“ i što je preteča JPP-a. Hvala unaprijed
 

Marinče

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim kolege koji mogu pomoći da pojasne što je „poluprivatizacija“ i što je preteča JPP-a. Hvala unaprijed
ovo poluprivatizacija prvi puta čujem, ali ovako bih rekla da je to tipičan jpp, privatni gradi financira i to sve, a javni upravlja naručuje itd-- a preteče jpp su koncesije i pfi model
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Obavijest za kolokvij iz jpp-a za neseminariste redovne i izvanredne vam piše na stranici katedre.
 

viktoria

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kada točno(17h?) i gdje se piše sutra kolokvij?

obavijest studentima - kolokvij iz javno-privatnog partnerstva


kolokvij Će se odrŽati u petak, 23. Svibnja 2014. Godine,u 17,00 sati, dvorani iv, Ćirilometodska 4. Na kolokvij mogu izaĆi redoviti i izvanredni studenti - neseminaristi.
 

chasei

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
što točno treba učit za usmeni dio ispita? jučer u 2 minute čula različite informacije, pa pitam...

pitanja koja su jučer bila:

1. nabrojati 4 nefiskalna instrumenta financiranja javnih interesa
2. pojam jpp
3. nabrojati pogrešne teze o jpp
4. PFI se često uspoređuje s kojim modelom i koje su značajke tog modela
5. obilježja projektnog financiranja
6. kriteriji ugovora jpp
7. objasniti BOT model
8. nabrojati barem 6 rizika po EK
9. objasniti rizik zakonodavstva
 

marina3

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitala sam neki dan za usmeni, receno mi je da se pita ono sto je navedeno za literaturu na katedri, sto bi znacilo ovo: ŠIMOVIĆ, J. ET AL. (2010): HRVATSKI FISKALNI SUSTAV: POGLAVLJE: PRORAČUNI JEDINICA LOKALNE SAMOUPRAVE (S POSEBNIM NAGLASKOM NA JPP U HRVATSKOJ; STR. 423-429)
 

tincy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kolegice i kolege, da li možda znate kako je organiziran taj usmeni u petak? svi smo u 11h i onda čekamooooo da dođemo na red ili ćemo biti podijeljeni u neke grupe?:confused:
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pa zar nije da redovni odgovaraju samo od 423-429 stranice jer smo ostalo pisali na kolokviju?
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kolegice i kolege, da li možda znate kako je organiziran taj usmeni u petak? svi smo u 11h i onda čekamooooo da dođemo na red ili ćemo biti podijeljeni u neke grupe?:confused:
Pisalo nas je kolokvij dosta, znači mi koji smo prošli imamo tih 6-7 stranica.
netko je dobio 5, taj će dobit jedno pitanje vjerojatno, ovi ostali 2-3 vjerojatno, neće se tu gubiti vrijeme a i nema materijala da se cjepidlači.
pretpostavljam da će na kraju na red doći oni koji nisu pisali/prošli kolokvij i koji odgovaraju sve ali takvih sumnjam da će biti više od 10.
 

Marinče

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pisalo nas je kolokvij dosta, znači mi koji smo prošli imamo tih 6-7 stranica.
netko je dobio 5, taj će dobit jedno pitanje vjerojatno, ovi ostali 2-3 vjerojatno, neće se tu gubiti vrijeme a i nema materijala da se cjepidlači.
pretpostavljam da će na kraju na red doći oni koji nisu pisali/prošli kolokvij i koji odgovaraju sve ali takvih sumnjam da će biti više od 10.
koliko je vas izvanrednih pisalo kolikvij?
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
koliko je vas izvanrednih pisalo kolikvij?
Ne znam koliko je izvanrednih pisalo, ja sam redovni pa sam pisao s redovnima a mogu ti reć da je sigurno 20 redovnih prošlo kolokvij..pretpostavimo da je isto toliko i izvanrednih, znači dobivamo bar 45 studenata na usmenom.
 

Dijana89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nas je neseminarista pisalo oko 30 (izvanredni i redovni), nekolicina nije prošla tako da nas bude dosta na usmenom. međutim, meni se čini da nismo svi isti dan i u isto vrijeme. ja sam u petak u 8:30 dok su neki navodno u četvrtak? pa mi se čini da neće biti gužve
 

Marinče

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nas je
neseminarista pisalo oko 30 (izvanredni i redovni), nekolicina nije
prošla tako da nas bude dosta na usmenom. međutim, meni se čini da nismo
svi isti dan i u isto vrijeme. ja sam u petak u 8:30 dok su neki
navodno u četvrtak? pa mi se čini da neće biti gužve
istina, pola seminarista je u cetvrtak a pola u petak. ja sam u petak i to tek u 11, a seminarist sam, znaci da su nas raaspodijelili lijepo da ne bude guzve
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
sad mi niš nije jasno više.
rekli su nam na potpisima da bi trebalo biti u četvrtak aonda sam danas vidio na studomatu u petak, pa sam pretpostavio da su pomaknuli jer imaju 11 kolegija na toj katerdi.
sad nemam pojma više kad imam ja kao redovni neseminarist sa položenim kolokvijem:shock:
 

Marinče

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
sad mi niš nije jasno više.
rekli su nam na potpisima da bi trebalo biti u četvrtak aonda sam danas vidio na studomatu u petak, pa sam pretpostavio da su pomaknuli jer imaju 11 kolegija na toj katerdi.
sad nemam pojma više kad imam ja kao redovni neseminarist sa položenim kolokvijem:shock:
pa onda kad ti piše na studomatu
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks