AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javno-privatno partnerstvo

*tamarica*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
još jedna kolegica je rekla da može tad. ne znam gdje su ostale kolege i da li gledaju obavijesti na netu.. možda da s profama dogovorimo termin 17.4. i da stave obavijest na web pa svi do tad vide obavijest.. trebali smo mailove razmijeniti. mislila sam da će svi biti na forumu kad su ga profe stalno spominjale..
može, svejedno :)
 

martina_sk

Administrator
šaljem sad mail za termin 15. ili 17.4. ovisno kak njima paše i zamolit ću ju da za svaki slučaj stavi još obavijest na web. profe su obje u ĆM 4 pa ću termin odrediti u 17 h jer smo brzo gotovi.
 

*tamarica*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
šaljem sad mail za termin 15. ili 17.4. ovisno kak njima paše i zamolit ću ju da za svaki slučaj stavi još obavijest na web. profe su obje u ĆM 4 pa ću termin odrediti u 17 h jer smo brzo gotovi.
i jesu ti šta javili? koji dan?
 

martina_sk

Administrator
evo sad smo se dogovorili. u četvrtak u 17 sati u Gundulićevoj ulici. Na upis će doći Jasna Bogovac. rekla je najbolje da ju pričekamo u predvorju a ona će doći po nas. dogovarala sam se s Terezom, njezin mail je [email protected] Jasna joj je zaboravila proslijediti moje mailove i zato je tek sad odg. zamolila sam ju i da obavijest stavi na web za svaki slučaj.

evo i obavijesti. nadam se da će ostali kolege gledati obavijesti ako već ne gledaju forum.

OBAVIJEST IZVANREDNIM STUDENTIMA - SEMINARISTIMA IZ PREDMETA JAVNO-PRIVATNO PARTNERSTVO

UPIS OCJENA IZ SEMINARA ODRŽAT ĆE SE U ČETVRTAK, 17. TRAVNJA 2014. GODINE, U 17 SATI, GUNDULIĆEVA 10.

http://www.pravo.unizg.hr/fpfz?@=6nro#news_14415
 

anci89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li tko zna sta ce ulaziti u onaj kolokvij, literatura, predrok sredinom 5 mjeseca?! Da li je rekla kad ce biti tocno? Hvala =))
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Dobri kolege, gdje ste nabavili Jelčića i Šimovića-hrv. fiskalni sustav?
U gradskim knjižnicama nema, na internetu nema, ova potonja knjiga košta 430kn..jedina opcija je fakultetska knjižnica ili vi znate neku caku?
E da,i kad je kolokvij u 5mj?23.5.?
 

Marinče

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege IZVANREDNI kako ste vi učiliza 1. kolokvij? jeste se bazirali na ama baš sve ili? jer ja sam to čitala proučavala i juričić mi nekako ide previše u širinu
 

martina_sk

Administrator
Kolege IZVANREDNI kako ste vi učiliza 1. kolokvij? jeste se bazirali na ama baš sve ili? jer ja sam to čitala proučavala i juričić mi nekako ide previše u širinu
treba učiti iz svega, ali općenito, tj. na kolokviju su bila općenita pitanja, nikakvi ti detalji iz juričićeve knjige.
 

Marinče

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
treba učiti iz svega, ali općenito, tj. na kolokviju su bila općenita pitanja, nikakvi ti detalji iz juričićeve knjige.
znači ono na početku di nabraja ostale oblike jpp uz ugovorno i statusno, ona co it o baš ne treba, treba znati da postoji ali ne treba znati u detalje?
 

martina_sk

Administrator
znači ono na početku di nabraja ostale oblike jpp uz ugovorno i statusno, ona co it o baš ne treba, treba znati da postoji ali ne treba znati u detalje?
a ne mogu ti reći ništa 100%. prođi malo po temi pa ćeš vidjeti koja su pitanja bila na kolokviju pa sama procijeni.
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
što je bilo jučer na predavanju, koji dio gradiva ste obrađivali i jel rekla da li će biti predavanje drugi petak s obzirom na to da je u četvrtak praznik?
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kako vama ide ovaj predmet? Rekla je profesorica da zapišemo što nam nije jasno pa da ponovimo na repetitoriju pa dajte prijedloge pitanja, što je pitati da pojasni.
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege redovni, jel imate info kad je točno kolokvij i u kojoj dvorani?
Mi izvanredni smo davno imali predavanja i tada se još ništa nije znalo.
 

Marinče

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege redovni, jel imate info kad je točno kolokvij i u kojoj dvorani?
Mi izvanredni smo davno imali predavanja i tada se još ništa nije znalo.
nama redovnim seminaristima kolokvij je 23.05. u pola 11 gore u ĆM4 a redovni neseminaristi popodne u neko doba
 

ana2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nama redovnim seminaristima kolokvij je 23.05. u pola 11 gore u ĆM4 a redovni neseminaristi popodne u neko doba
Da li netko zna koje je to doba popodne i da li je tada i za izvanredne neseminariste
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko zna koje je to doba popodne i da li je tada i za izvanredne neseminariste
Mogu doći i izvanredni. Tako je rekla nama na kolokviju iz financiranja velikih gradova. Samo tada nije rekla u koliko sati će to biti. Ali evo, kolegica ima informaciju.
Još ako netko zna i dvoranu, molim ga da napise.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks