AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javno-privatno partnerstvo

Tourniquet

jane doe.
Htjela bi početi spremati ovaj ispit ali nikako ne mogu shvatiti koja je točna literatura. Jel i dalje vrijedi za rokove u 2017.god. ona literatura iz repozitorija koja je navedena na stranicama katedre?
 
Posljednje uređivanje:

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zna li netko hoće li nam staviti u kojem terminu su predavanja 27.1. izvanrednima ? Jer ne piše nigdje u koliko sati, niti na web stranici niti na studomatu.
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
A to se odnosi na sva predavanja, hvala! Nisam bila prošli semestar na predavanjima, pa ne znam kako to funkcionira.
 

ivana29

love
Ja ne znam za vas ostale, ali mislim da ovo nije normalno staviti predavanja za seminariste u 19h!!! i dodati još jedan termin za kolokvij. Šta bih trebala cijeli mjesec samo JPP učiti?!
 

lock

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li se već održao kolokvij za jpp ili nije, zna tko? ak nije što spada pod literaturu. Nisam bio na predavanjima pa nadam se da ne kasnim.
 

pahuljica3

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li se već održao kolokvij za jpp ili nije, zna tko? ak nije što spada pod literaturu. Nisam bio na predavanjima pa nadam se da ne kasnim.
Kolokvij je krajem svibnja, za pristup kolokviju potrebno je biti na čini mi se 50℅ predavanja i predavanja imamo još 2 puta
 

Mateja766

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kolege, da li je tko od vas seminarist da mi kaze da li je ikako moguce da dobijem temu i odradim ovaj seminar? Ja sam redovni ali kako radim i nisam isla na predavanja ni seminar jer nikako nisam mogla izostajati s posla, ne znam kakva je situacija vezano za to, da li su vam dodijeljene vec teme?
 

lock

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolokvij je krajem svibnja, za pristup kolokviju potrebno je biti na čini mi se 50℅ predavanja i predavanja imamo još 2 puta
Hvala na odg. Znate li još samo da li su i za izvanredne studente obvezna predavanja glede kolokvija.
 

anamarija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala na odg. Znate li još samo da li su i za izvanredne studente obvezna predavanja glede kolokvija.
na ovom linku imaš sve glede literature i kolokvija.. - Javno-privatno partnerstvo
izvanredni studenti su već imali predavanja 27.2. i 6.3., potpisivali smo se..
[DOUBLEPOST=1490857371,1490856981][/DOUBLEPOST]
kolege, da li je tko od vas seminarist da mi kaze da li je ikako moguce da dobijem temu i odradim ovaj seminar? Ja sam redovni ali kako radim i nisam isla na predavanja ni seminar jer nikako nisam mogla izostajati s posla, ne znam kakva je situacija vezano za to, da li su vam dodijeljene vec teme?
ovdje možeš naći više... - Javno-privatno partnerstvo - seminar
koliko ja znam kolege koji su upisali redovno a ne mogu prisustvovati predavanjima jer rade, došli su na predavanje za izvanredne, trebali su odabrati seminarsku radnju i izlagati i pisali su već kolokvij koji je bio obavezan 27.3.
najbolje da se javiš prof na [email protected] ili [email protected]
[DOUBLEPOST=1493112662][/DOUBLEPOST]piše na webu da je kolokvij iz jpp-a 17.05.2017. u 17h u prostorijama u ĆM4..

obavijest koja je bila na stranicama weba o održavanju kolokvija, više je nema..da li netko od kolega zna kada je kolokvij na kraju?
 

adri01

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
OBAVIJEST STUDENTIMA
KOLOKVIJ IZ KOLEGIJA "JAVNO-PRIVATNO PARTNERSTVO" ODRŽAT ĆE SE 17. SVIBNJA 2017. GODINE U 17 SATI, U PROSTORIJAMA U ĆIRILOMETODSKOJ

Piše obavijest na njihovoj katedri
 

Mateja766

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kolege, jel moze netko skriptu poslati na mail,kod ove iz skriptarnice nedostaje svaka druga strana! Ima jos jedna skripta za ponavljanje, ne znam je li dovoljna za uciti, iz cega ste vi ucili ovaj predmet?
 

anamarija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kolege, jel moze netko skriptu poslati na mail,kod ove iz skriptarnice nedostaje svaka druga strana! Ima jos jedna skripta za ponavljanje, ne znam je li dovoljna za uciti, iz cega ste vi ucili ovaj predmet?
ne nedostaje svaka druga strana, samo stranice nisu po redu, cijela je skripta, ima 30ak str..koliko sam čula, jer još nisam položila taj ispit, skripta je dovoljna..
[DOUBLEPOST=1495446349,1495091705][/DOUBLEPOST]
ne nedostaje svaka druga strana, samo stranice nisu po redu, cijela je skripta, ima 30ak str..koliko sam čula, jer još nisam položila taj ispit, skripta je dovoljna..
vidim da nitko nije napisao pitanja pa čisto ako nekome pomogne
kolokvij 17.5. - esejska pit su bila: definicija jpp, kriteriji, duznicki kapac.lok.jed, zakonodavni i financijski rizik, krive pretpostavke
19.5. - 10 pitanja na zaokruživanje i 3 esejska - fleksibilnost objasniti na primjeru, podjela s obzirom na participaciju i zadaće privatnog sektora plus objasniti jedan
 

Mateja766

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege,moze mala pomoc, ucim iz skripte pa me buni jedna stvar.Kod nefiskalnih izvora financiranja treba nabrojati municipalne obveznice, projektno financiranje i privatizaciju? Jer onda se navodi izvanproracunsko financiranje (nije li to isto?) I tu je podjela na dugorocno duznicko finnaciranje i financiranje najmom posredstvom ugovora o jpp-u. Koja je tocno od ovih podjela?I kod ovog duznickog onda ima podjela,pa podjela municipalnih obveznica,da li to treba znati isto?
 

lock

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna tko da li postoji kakva skripta u svezi jpp-a koja pokriva gradivo iz knjiga ili vrijede još one dvije u skriptarnici, odnosno da li učite pomoću njih?
 

anamarija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna tko da li postoji kakva skripta u svezi jpp-a koja pokriva gradivo iz knjiga ili vrijede još one dvije u skriptarnici, odnosno da li učite pomoću njih?
ja sam učila po skripti..onoj kraćoj od nekih 30ak str..bila mi je dovoljna..plus zakon i uredba..

pitanja sa roka 5.6. kod bogovac..samo uredba i zakon jer smo svi pisali kolokvij..što je projekt jpp-a, sve o ugovoru, ukupni životni troškovi, projekti male vrijednosti, društvo posebne namjene, vrijednost za novac, dokumentacija za provedbu projekata male vrijednosti, financijska analiza, bitne promjene projekta..
 

tina94

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
usmeni danas 08. 06 kod Rogić, nisam izlazila na kolokvij pa sam odgovarala sve

smjernice za jpp, teorija optimalnog raspoređivanja rizika, vrste rizika, karakteristike za jpp (privatni financira i ima u vlasništvu do isteka ugovora), iz uredbe sadržaj informacije o namjeri provedbe projekta jpp i postupak iz zakona te izvješće koje javni partner podnosi svakih 6 mj i sadržaj

učila sam po članku od Rogić, zakon, uredbu i iz one knjige samo projektno finaciranje i zaduživanje, te rizike..par dana učenja petica u indeksu

profesorica dosta nejasno postavlja pitanja, ali ako se krene pričat nešto što mislimo da je vezano za to onda pomaže i navodi što je mislila s tim pitanjem
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks