AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javni menadžment

Marija92

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dragi kolege i kolegice, evo danas sam upisala nastavak ovog studija... ovo je jedan od obveznih predmeta, ja sam izvanredno... vidim idući tjedan već počinju predavanja za izvanredne...uživo...ako ima tko savjet na što se baš mora ići, ili se javiti svakom profesoru na mail? svaka pomoć i savjet su i više nego dobrodošli...nisam u Zagrebu, radim i nije mi baš zgodno ići tako često
pratim
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ima koja dobra duša da objasni pisanje seminara, razumijem dobile su se teme po grupama, a sama forma pisanja kako ide? Opis problema i dalje? Spominjao je obrazac ali nije poslao...
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pitanja s usmenog danas kod prof Đulabića, vaučeri što su i za što služe, i razlika s vanjskim ugovaranjem. Upravljanje putem propisa i što je zakonska giljotina. Dihotomija i zašto je bitna za javni menadžment i koje godine je Goodnow izdao knjigu točan odgovor je 1900, insorsing. Paradoksi koji su, upravljanje putem tržišta, policy poduzetnik i koje vještine mora imati. Svakoga je pitao 3 pitanja.
Dovoljna je skripta iz skriptarnice i sva pitanja su već ovdje navedena.
 

IvanaSmb

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav,
da li netko raspolaže literaturom za ovaj predmet točnije, nedostaje mi članak Inge Perko-Šeparović: Paradoksi novog javnog menadžmenta str. 85-94?
Može i link za preuzimanje ili ako imate skenirano, kopiraona možda?
Hvala
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks