AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javni menadžment

112233

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, može li mi se javiti netko tko trenutno sprema ovaj ispit? Unaprijed hvala
 

Nataša S

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel mi možeš reć u kojem dijelu su vaučeri jer ja to nigdje ne vidim.
sorry tek sam sad skužila pitanje
koliko me sad, dva mjeseca kasnije, sjećanje služi, vaučeri su tamo kod upravljanja putem tržišta (tamo gdje je i jpp i outsorsing i još ima nešto)
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zna li itko kad prof Dulabic i prof Romea imaju tendenciju slat pozivnice?
meni je na 2. roku u 2mj prof Romea poslala u nedjelju za ispit u srijedu...ne zuri im se slat pozivnice jer misle da svi doma sjedimo po cijele dane
 

112233

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Romea-tolerantna, ključno je shvaćati, a ne reproducirati gradivo napamet.
Najvažnije je proći Koprićev dio.
 

JelenaPar

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, ima li netko ove članke:

1. Perko-Šeparović, Inge (2006) Izazovi javnog menadžmenta – dileme javne uprave. Zagreb: Golden marketing/Tehnička knjiga
2. Perko-Šeparović, Inge (2003) Paradoksi novog javnog menadžmenta. U: Zbornik Globalizacija i demokracija. Zagreb: Fakultet političkih znanosti, str. 85-94
3. Koprić, Ivan, Gordana Marčetić, Anamarija Musa, Vedran Đulabić, Goranka Lalić Novak; Upravna znanost - javna uprava u suvremenom društvu; Pravni fakultet (2014), str. 104-132

?

ako ima, molim vas pošaljite na [email protected], hvala :)
 
Posljednje uređivanje:

dimitra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim vas kolege ukoliko netko ima ove članke da i meni pošalje na mail: [email protected]

1. Perko-Šeparović, Inge (2006) Izazovi javnog menadžmenta – dileme javne uprave. Zagreb: Golden marketing/Tehnička knjiga
2. Perko-Šeparović, Inge (2003) Paradoksi novog javnog menadžmenta. U: Zbornik Globalizacija i demokracija. Zagreb: Fakultet političkih znanosti, str. 85-94
3. Koprić, Ivan, Gordana Marčetić, Anamarija Musa, Vedran Đulabić, Goranka Lalić Novak; Upravna znanost - javna uprava u suvremenom društvu; Pravni fakultet (2014), str. 104-132

Također ako netko ima materijale (osim skripte Garavuša koja je objavljena u skriptarnici) po kojima su učili ovaj predmet da mi ih pošaljete na gore navedeni mail.

Zahvalna sam (u očaju pripreme za ovaj ispit). ;)
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege, ima li netko ove članke:

1. Perko-Šeparović, Inge (2006) Izazovi javnog menadžmenta – dileme javne uprave. Zagreb: Golden marketing/Tehnička knjiga
2. Perko-Šeparović, Inge (2003) Paradoksi novog javnog menadžmenta. U: Zbornik Globalizacija i demokracija. Zagreb: Fakultet političkih znanosti, str. 85-94
3. Koprić, Ivan, Gordana Marčetić, Anamarija Musa, Vedran Đulabić, Goranka Lalić Novak; Upravna znanost - javna uprava u suvremenom društvu; Pravni fakultet (2014), str. 104-132

?

ako ima, molim vas pošaljite na [email protected], hvala :)
može i meni?
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Dragi kolege i kolegice, evo danas sam upisala nastavak ovog studija... ovo je jedan od obveznih predmeta, ja sam izvanredno... vidim idući tjedan već počinju predavanja za izvanredne...uživo...ako ima tko savjet na što se baš mora ići, ili se javiti svakom profesoru na mail? svaka pomoć i savjet su i više nego dobrodošli...nisam u Zagrebu, radim i nije mi baš zgodno ići tako često
 

ibeli

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dragi kolege i kolegice, evo danas sam upisala nastavak ovog studija... ovo je jedan od obveznih predmeta, ja sam izvanredno... vidim idući tjedan već počinju predavanja za izvanredne...uživo...ako ima tko savjet na što se baš mora ići, ili se javiti svakom profesoru na mail? svaka pomoć i savjet su i više nego dobrodošli...nisam u Zagrebu, radim i nije mi baš zgodno ići tako često
pratim
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks