AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javni menadžment

Pepa96

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kako je bilo na ovom roku?
Po meni dobro. Ispitivao je Đulabić. Pitao me samo 2 pitanja - JPP(definicija i vrste) i kakva je to vrsta upravljanja, i drugo pitanje razlika privatnog i javnog sektora. Kad vidi da znas kaze dobro dosta. Ispit je bio 2 dana nakon roka
 

ivana0706

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kako je bilo na ovom roku?
Također pozitivni dojmovi! Profesor pita po dva pitanja. Pitanja iz moje grupe; Taylor, vaučeri, standardizacija, upravljanje s naglaskom na izvedbu (uspješnost), jpp i vrste, evaluacija, vanjsko ugovaranje - outsoursing.
 

calista

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,
Jel ima netko skeniranu literaturu, dali je dosta uciti po sktipti, jel samo usmeni tj. opcenito kavi su vam dojmovi. Hvala.
 

bihter

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li još netko ima upisan seminar iz JM? Stavili su predavanje iz JM isti dan kada i seminar, a seminar je u G10 15 min nakon online predavanja JM.
 

Monika03

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li još netko ima upisan seminar iz JM? Stavili su predavanje iz JM isti dan kada i seminar, a seminar je u G10 15 min nakon online predavanja JM.
Pogledaj si onaj mail [email protected]. Poslali su obavijest da ce zbog ove pogorsane situacija sa koronom sva predavanja, seminari i vjezbe biti online osim nekih izuzetaka o kojima cemo biti obavijesteni.
 

Silvia

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Moze mi netko pojasniti seminar iz ovog kolegija? Izvanredni sam student, a objavljeni pocetak seminara je u 11.30. za dan 22.10. Da li se to odnosi na i na redovite i na izvanredne? Stvarno ne znam kako cu izvesti slusanje seminara s posla.
 

Anita Varvir

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Moze mi netko pojasniti seminar iz ovog kolegija? Izvanredni sam student, a objavljeni pocetak seminara je u 11.30. za dan 22.10. Da li se to odnosi na i na redovite i na izvanredne? Stvarno ne znam kako cu izvesti slusanje seminara s posla.
Javljeno je danas u merlinu i emailom da je seminar 22.10. u 15,30
 

OrhidejaMartina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, lijepo molim ako netko ima od literature za ovaj ispit Manojlović, R. (2016), Upravljanje kvalitetom i učinkovitošću u javnoj upravi str. 65-76 do poglavlja 3., hvala, lp
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks