AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javne službe

DejooDee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jako malo, ali ja sam ti prošlu godinu državnu pala 3 puta.. A ovo je 30str te knjige iz drzavne. Procitala sam zakon o ustanovama i 2x knjigu, dan prije ponovila po pitanjima. Znaci svega 2 dana i vecer prije, ali računaj da sam stvarno znala ok gradivo samo sam trebala ponoviti.
 

MikiG

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jako malo, ali ja sam ti prošlu godinu državnu pala 3 puta.. A ovo je 30str te knjige iz drzavne. Procitala sam zakon o ustanovama i 2x knjigu, dan prije ponovila po pitanjima. Znaci svega 2 dana i vecer prije, ali računaj da sam stvarno znala ok gradivo samo sam trebala ponoviti.
Oprosti, molim te samo informaciju kad je ispit održan...... baš u ponedjeljak ...... u koliko sati i....koliko dugo je ispitivanje trajalo, pitam jer radim, dal trebam uzeti godišnji.
Hvala ti puno na informaciji !!!!
 

DejooDee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Oprosti, molim te samo informaciju kad je ispit održan...... baš u ponedjeljak ...... u koliko sati i....koliko dugo je ispitivanje trajalo, pitam jer radim, dal trebam uzeti godišnji.
Hvala ti puno na informaciji !!!!
Rok je bio ponedjeljak 31.8,ali je odgodeno na srijedu 2.9.u 9h. Nas troje nekih 45 minuta.
Ne znam koliko imas jos predmeta za jesen, ali ovaj je stvarni laganica i stignes do 14.9 :)
 

MikiG

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko izlazi u ponedjeljak 14.09. na ispit.... u kolko je sati????
Nemam obavijest ni merlin ni email..... zar to normalno
 

DejooDee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko izlazi u ponedjeljak 14.09. na ispit.... u kolko je sati????
Nemam obavijest ni merlin ni email..... zar to normalno
Danas ce ti vjerojatno stavit jer su odjave do danas. Ni europsko jos nisu stavili, isto je u ponedjeljak.
 

MikiG

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Upravo stigla obavijest u Studomat:
"Ispit će se održati on-line elektronskim putem. Pozivnica na studentski mail sa točnim datumom i vremenom pristupanja"

Po ovom se da iščitati da onda ispit nije u ponedjeljak?
 

Ana Jurčić

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Je li netko dobio informaciju o održavanju ispita?
Ispit je sutra u 9:15
A vidjela sam sasvim slučajno kad sam otvorila kalendar na mobitelu o_O
Nema ni na mailu ni studomatu nikakve informacije, samo mi je zapisan događaj u kalendar
Pokusajte nac, jer treba potvrdit i tamo se nalazi poveznica
 

kivana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ispit je sutra u 9:15
A vidjela sam sasvim slučajno kad sam otvorila kalendar na mobitelu o_O
Nema ni na mailu ni studomatu nikakve informacije, samo mi je zapisan događaj u kalendar
Pokusajte nac, jer treba potvrdit i tamo se nalazi poveznica
Hvala, prijavila sam se. Nikada ne bih pronašla da nisam pročitala tvoju obavijest. Nisam imala niti instaliran Google kalendar.
 

MikiG

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ispit je sutra u 9:15
A vidjela sam sasvim slučajno kad sam otvorila kalendar na mobitelu o_O
Nema ni na mailu ni studomatu nikakve informacije, samo mi je zapisan događaj u kalendar
Pokusajte nac, jer treba potvrdit i tamo se nalazi poveznica
Kak to nađem
 

Ana Jurčić

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala, prijavila sam se. Nikada ne bih pronašla da nisam pročitala tvoju obavijest. Nisam imala niti instaliran Google kalendar.
I ja sam u nevjerici isto. Slala sam već mail prof majnolović u subotu jer je ispitivala na zadnjih par rokova, ali nije bilo odgovora. Neki novi načini...
 

blondy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Usmeni danas kod prof. Manojlović: pitanja kolegice: financiranje javnih službi, presuda Altmark i JPP sve o tome - to su ona koji se sjećam, moja pitanja: nezavisni regulatori prednosti, nedostaci, prigovor sve o njemu kako je uređen, kome se podnosi, rokovi, službe od općeg gosp.interesa, što sve podrazumijevaju i imali EU utjecaj na njih npr. da kaže da ih moramo privatizirati. I mislim da je to bilo to.
 

goga

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Usmeni danas kod prof. Manojlović: pitanja kolegice: financiranje javnih službi, presuda Altmark i JPP sve o tome - to su ona koji se sjećam, moja pitanja: nezavisni regulatori prednosti, nedostaci, prigovor sve o njemu kako je uređen, kome se podnosi, rokovi, službe od općeg gosp.interesa, što sve podrazumijevaju i imali EU utjecaj na njih npr. da kaže da ih moramo privatizirati. I mislim da je to bilo to.
Iz čega si učila?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks