AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izvanredno u redovno i obrnuto

magali

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prebacivanje

Danas sam vidjela na faksu izvanrednima god. 3,600.00 bez obzira na pad g. ili upis u višu god.
ma daj?di to piše,na oglasnoj ploči dolje u prizemlju?
 

sunce

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prebacivanje

ma daj?di to piše,na oglasnoj ploči dolje u prizemlju?
Ovu sam informaciju stavila u 9 mj., al mi je skroz logično
ako je tako bilo prošle godine da je i ove.
Ja sam prošle godine upisivala parcijalu treće izvanredno (što se
tretira isto kao i pad) i platila 3.600,00.
 

tIn@

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja bih molila malenu pomoć ja sam sad pri kraju sa 2. semestrom ali nema šannse da upišem treći pa me zanima kada se mogu prebaciti na izvanredno pošto sam sada redovna?hvala
 

niriana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo imam i ja jedno pitanjce...
prošle godine sam upisala parcijalu druge, ostala su mi bila tri ispita iz prve, još ih nisam riješila ali ih namjeravam dati u 9, ali iz druge neću dati ništa, i htjela bih se u 10. mj prebaciti na izvanredno studiranje, dali onda samo upisujem drugu godinu ispočetka ili kako to ide i koji je postupak tog prebacivanja s redovnog (bez plaćanja) na izvanredno? please ako itko zna...:eusa_pray::eusa_pray:
 

Ivy

Admin
drugu godinu ispocetka placas kao izvanredni student
prilikom upisa predajes i molbu za odobrenje prelaska na izvanredne
mislim da mirjana ima obrazac za molbu
 

mya_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel mi netko može pomoći što treba za prijavljivanje na burzu jer bi se trebala prebaciti na izvanredno?
 

viexen

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
na burzu se moraš prijaviti u roku od 30 dana od prestanka statusa redovnog studenta znači imaš još vremena!
Trebaju ti svjedodžbe iz srednje (1-4 razred) i ona žuta o maturi, te ako si bilo što završila što se upisuje u knjižicu (npr. neki tečaj koji se upisuje u knjižicu).
U NN tražiš radnu knjižicu (to ti je nekih 15-20 kn) i uz to dobiješ formulare za prijavu.
Ako si u Zg, prvo ideš u Vodnikovu na prvu prijavu, a tek tada u Zvonimirovu na Zavod za zapošljavanje.
Također, moraš regulirati i zdravstveno, odjaviti se (od onoga na kome si bila prijavljena - vjerovatno roditelj) i opet prijaviti na sebe, ali kao nezaposlena.
detaljnije o zdravstvenom pogledaj na stranicama HZZO-a mislim da imaš 60 dana od prestanka statusa redovnog studenta ali se prije moraš prijaviti na burzu!!
 

mya_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a vadila sam već prije radnu knjižicu ali nisam išla na burzu jel mogu s tom istom otić?a koji mi treba obrazac za zdrastveno kad se prijavljujem?to idem u jukićevu?
 

viexen

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a vadila sam već prije radnu knjižicu ali nisam išla na burzu jel mogu s tom istom otić?a koji mi treba obrazac za zdrastveno kad se prijavljujem?to idem u jukićevu?
pa naravno da ti vrijedi ta ista...
za prijavu ti treba radna knjižica, osobna, maturalna svjedodžba i formular T2, daj mi reci iz kojeg si dijela zgb - trešnjevka?? pa ti kažem kam moraš za zdravstveno
 

mila21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitanjce! da li se molba za prebačaj s redovnog na izvanredni predaje prije upisa ili zajedno s upisnim materijalom i da li treba čekat na odgovor? hvala!
 

Idhrenniel

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
imam pitanjce, ove godine sam bila parcijala druge, ali nisam uspjela riješiti financiranje i nauku, je li postoji neka mogućnost za ostati redovni ili moram ići na izvanredno??? :sos:
 

Ivy

Admin
ne postoji mogucnost
jedino ako nisi bila trudna ili bolesna 3 mj a da imas lijecnicku dokumentaciju

inace ti se pise izvanredno
 

katy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok!molim za pomoć ja sam 2006 upisala redovno na teret ministarstva ali sam pala jednom i evo sada 2 put pa me zanima dali mogu nastaviti izvanredno i kakav je postupak?
 

myra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
možeš bez problema nastaviti izvanredno. trebaš ispuniti zahtjev za prebacivanje na izvanredno.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks