AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izvanredno u redovno i obrnuto

Voltaren

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel se moguće prebaciti iz izvanrednog u redovnog studenta ? Mislim onak da se normalno upiše kad budu upisi? i da kad su predavanja obično

(ak sam fulo dio slobodno prebacite ^^)
 

Miklja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: izvanredno u redovno

Nažalost kolega u blagodatima redovnoga studiranja možete uživati jedino ako se upišete kao redovni, prebacivanje izvanredni-redovni nije moguće, dok je obratno ostvarivo.
 

suni

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: izvanredno u redovno

mislim da ako imas prosjek iznad 3,6 da se mozes prebaciti u redovno s plaćanjem
 

Miklja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: izvanredno u redovno

mislim da ako imas prosjek iznad 3,6 da se mozes prebaciti u redovno s plaćanjem
Sa tim prosjekom se možeš prebaciti u redovne bez plaćanja ako si redovan s plaćanjem.
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prebacivanje na izvanredno

jel zna tko da li je uopće moguće, i kakav je postupak, za prebacivanje sa redovnog (uz plaćanje) na izvanredno usred godine? naime, meni se ukazala zanimljiva prilika za zanimljiv poslić, al ne smijem biti redovni student..
 

dubbi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: prebacivanje na izvanredno

hm, hm.... mislim da ćeš se morati posavjetovati sa tetom u referadi, ali isto tako mislim da ti je to neizvedivo.... najbolje da pitaš u referadi...
 

sunce

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: prebacivanje na izvanredno

Istina je ovo da ne možeš sada, nego tek na jesen.
Frendica mi je bila u toj situaciji, pa joj je Zdenkica rekla da nek se sada zaposli,a na jesen će se prebaciti!!

Pozdrav!
 

Kampa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: izvanredno u redovno

e ovako ja imam par pitanja:
koliko se placa godina ako si izvanredni st? ,koliko traje ta godina? ( nesto sam cula da imaš 2g za položit ispite)
i na koliko dugo možeš zamrznut godinu??
 

matea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: izvanredno u redovno

eh..ovako..nisam znala kamo ovo smjestiti pa evo tu stvaljam pitanjce i molim odgovorčić..naime ja sam 1.godina 2006./2007. (bebač na faksu) i to izvanredno..dakle nije baš da znam sisteme.. pa me zanima..kako uopće ide proces prebacivanja ispita..kako ide proces upisa 2.godine..plus to kaj se namjeravam prebacit na redovno..al dobro to sam pitala u referadi pa mi je rekla samo da skupim 50 bodića i napišem molbu..e sad zadnje pitanje kako se ta molba piše? pliiiiiiiiiiiiiiz, molim,molim,molim..unaprijed veliko hvala..olakšat će te mi život tokom ljeta. već mi je neke stvari kaj je znala rekla graškica..ali ako još netko može malo pomoć bit ce supać..
 

laine_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
upis godine i prebacivanje na izvanredno

trebala bih jednu informaciju ako netko zna...
ovu godinu sam pala :redface:, sad bih ponovo upisala ali bih se prebacila na izvanredno.
kada to mogu napravit, gdje i sta mi treba da bih to napravila?
hvala
 

Clousseau

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: upis godine i prebacivanje na izvanredno

Ako više ne želiš izlaziti na rokove u 9 mj., odnosno čekati dekanski ako ga odobre, možeš se već sutra prebaciti na izvanredne.

Trebaš otići u skriptarnicu i kupiti upisni materijal, samo prije točno pitaj tetu u referadi koji iznos trebaš uplatiti na žiro račun veleučilišta. To ispuniš, upišeš predmete u index, predaš teti u referadu i to je to.

Iako moram priznati da mi nije jasno zašto se želiš prebaciti na izvanredne, ako još možeš studirati redovno. Nije da me se tiče, ali izgubit ćeš studentska prava, besplatni pokaz, iksicu, pravo rada preko studentskog servisa itd. Jedino ako si redovna uz plaćanje ili ako ti je ovo drugi pad iste godine, onda ok!
 

partyanner

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prebacivanje

Htio bih upisat pad i prebacit se na izvanredno studiranje. Dal netko zna mozhda koliko bi to koshtalo?
 

Ivy

Admin
Re: Prebacivanje

uplacujes puni iznos godine za izvanredne
i godina ti onda vrijedi dvije godine...
mislim da bi to trebalo biti negdje oko 3000 ili 4000 kn
 

sunce

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prebacivanje

Aha,znachi moram si odmah pare priredit sliedechi tjedan kao odem to sredit.


Danas sam vidjela na faksu izvanrednima god. 3,600.00 bez obzira na pad g. ili upis u višu god.
 

čečenija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok!!! mene zanima dali je točna informacija da ako padneš godinu kao redovan(za osobne potrebe) student imaš pravo na još jednu bez plačanja??? Hvala
 

lion_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok!!! mene zanima dali je točna informacija da ako padneš godinu kao redovan(za osobne potrebe) student imaš pravo na još jednu bez plačanja??? Hvala
osobne potrebe su redovni uz plaćanje, tak da nemreš još jednu bez plaćanja, ako si redovan bez plaćanja(znači na teret ministarstva) onda imaš pravo još jednu bez plaćanja
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks