AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izborni sustavi

tatjana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozz, evo ja sam bila u četvrtak na izbornim sustavima, bile smo ja i još jedna kolegica, pitanja: izborne liste, izborni prag (što njime dobivamo, zašto se uvodi), izborna šutnja (što je za nju bitno), profesor je ugodan, nemam što drugo za reći osim najlakši ispit do sad:wink5:
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
koliko prof.Jelušić "čuva" ocjenu? položih izborne sustave na konzultacijama početkom 11.mj., a zbog posla nisam mogla ići na upis ocjene zadnje rokove, pa ne znam da li mi priznaje to ili ću morati ponovno odgovarati sad na ovim rokovima???
 

tea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
lijepo bi zamolila nekoga tko zna rokove za ovaj ispit (prijave i polaganje)..ako mu nebi bilo tesko da mi ih napise...unaprijed puno hvala
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
lijepo bi zamolila nekoga tko zna rokove za ovaj ispit (prijave i polaganje)..ako mu nebi bilo tesko da mi ih napise...unaprijed puno hvala
za idući rok su prijave danas i sutra, tj. 04. i 05. 02.
za ostale ne znam, ali sutra idem do faksa pa napišem
 

ela83

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja :
1. Prednosti i nedostaci razmjernog predstavništva
2. Izborne jedinice
3. Izbor zastupnika nacionalnih manjina (koliko ih je, koje su...)
4. Izborni sustav RH od 1990 do danas

...čekali smo profesora od 8 ujutro do nekih 2 popodne...
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prijava ispita:

1. - 2. 04.
1. - 2. 06.
23. - 24. 06.
13. - 14. 07.
9. - 10. 09.

polaganje 2 tjedna nakon, tj. uglavnom četvrtkom :wink5:
 

mija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bokić svima. Danas sam prošla ispit iz izbornih sustava. Pitanja sa današnjeg roka:
- izborni prag
- glasaći u inozemstvu
- proporcionalni susta
- izbor zastupnika u HS


sretno svima.
 

NINA 2

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li je literatura za ovaj ispit još uvijek onaj dio iz knjige i ona 3 zakona ili je došlo do izmjene.
Molila bi ako tko zna da napiše

Unaprijed hvala
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks