AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Gubitak statusa studenta - Novi zakon

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
A peticija?
Slažem se za peticiju. Tako i treba moja je situacija da imam uljup (pola kolokvija) radno i građ. i treću godinu. Sada na kraju da me izbace a uredno sam ih financirala i to sve uz rad u državnoj upravi gdje su male plaće ...
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja radim kao asistent na nastavi gdje je još manja plača ali to volim raditi i ne bunim se ( svoj posao nisam našla prek veze)
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja radim kao asistent na nastavi gdje je još manja plača ali to volim raditi i ne bunim se ( svoj posao nisam našla prek veze)
Pa nisam niti ja kolegice preko veze našla svoj posao, zapravo to mi je struka upravni stručni radnik, općenito su male plaće, pa stoga i apliciram da se potakne peticija tj poduzme nešto protiv ovakve Odluke.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Meni je bit da imam zanimanje i moja mama je kadrovski refernt završila 4. god upravne škole radila je godinama u tvornici koja je propala kasnije u pogrebnom na zamjeni pa zna kakve su plače a poslije izlika imate djete i nikada više posla ( kojekakvi su dobivali poslove -čak po sudovima ), ali sada nije bit to, epilog svega ja sam razgovarala prek maila s prof Barbarom iz obiteljskog i uputila mi je da pošaljem mail prodekanici koja mi je odgovorila da moj limit ( kako sam ja upisla 2017/2018) do rujna 2027 -veliko možda da bum završila ali vrijedi pokušati , ali svakako ću imati i dalje altrnatiivu jer uzdati se u sreću nije moja opcija .
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima li ovdje koji kolega/kolegica da se prebacio u Osijek? Čisto pitam u slučaju da se ništa ne promijeni što se Odluke tiče..
Da li zna ko da li je potrebno samo dati zahtjev i prime nas ili gledaju prosjek? Isto tako, koji se ispiti priznaju iz zg u os? Neka iskustva izvanrednog studiranja.. Pliz ako neko zna..
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Peticija i da se ponovno obratimo studentskom zboru? Meni iz referade naravno nista ne odgovaraju, a krse nam se prava na ovaj nacin. Nisu nam dali individualiziran i razuman rok.
Slažem se, moramo poduzeti nešto, ne mogu nam sad zalupiti vratima nakon toliko godina.. Moramo pokazati da nam je stalo..
Pitanje je samo da li će studentski zbor reagirati..
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prodekanica mi je potvrdila ono što sam i sama znala, rok za završetak studija je 30. rujna 2025.
Uz najbolju volju to nikako ne stignem. Ima li ko kakvu informaciju da li će barem pravnici nešto poduzeti oko ove Odluke ili je to gotova priča?
Molim vas kolege, budite kolegijalni pa podijelite sa nama patnicima neku informaciju.
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prodekanica mi je potvrdila ono što sam i sama znala, rok za završetak studija je 30. rujna 2025.
Uz najbolju volju to nikako ne stignem. Ima li ko kakvu informaciju da li će barem pravnici nešto poduzeti oko ove Odluke ili je to gotova priča?
Molim vas kolege, budite kolegijalni pa podijelite sa nama patnicima neku informaciju.
I da, da li postoji neki forum pravnog fakulteta u zagrebu?
Znam da je postojao pravokutnik, ali sada izgleda da više ne postoji..
 

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koliko vam je svima ostalo ispita. Meni tri.
Samo vidim da se ovdje spominju dvije godine, ali do početka ljetnog semestra nema dvije godine. Ljetni počinje u veljači 2025. To je godinu i 6 mjeseci točno.
 
Posljednje uređivanje:

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Meni je ostalo 6 ispita do kraja, s time da od toga trebam dva predmeta tek upisat (lokalna samouprava i e-uprava).

Nadam se da cu zavrsit faks iduce ljeto, i onda na jesen upisat diplomski.
 
Posljednje uređivanje:

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Meni je ostalo 6 ispita do kraja, s time da od toga trebam dva predmeta tek upisat (lokalna samouprava i e-uprava).

Nadam se da cu zavrsit faks iduce ljeto, i onda na jesen upisat diplomski.
kao i meni upp+lok sam i predmeti smjera, isto se nadam da ću sljedeće ljeto diplomirati
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks