AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Gubitak statusa studenta - Novi zakon

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
od kukanja nemamo ništa neg se trebamo pokrenuti ,
znam da stoje mailovi na njihovim stranicama nisam glupa ali ja sam jedina dolazila na predavanja vandredno iz obitelskog poslije joj je bilo glupo meni jedino predavati pa me zamolila da utorkom dolazim nakon posla na konzultacije jer nisam zbog polsa mogla na predavanja redovno jer sam radila do 12 20 a tada su joj predavnja završila, ja sAM jedina dolazila i na te konzultacije i dopla sam joj se kao student koji ima svoje ja i zna što želi i kada se donjela odluka ja sam joj poslala tu odluku ako nam može pomoći pa mi je dala savjet da pošaljem mail prodekanici za nastavu i tako sam napravila .
Sve ok.. Ali ja jednostavno neznam što i kako dalje.. Kome se obratiti.. Možemo li utjecati na Odluku, može li nam ko pomoći.. Prežalosno sve skupa..
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
možda se budu pokrenuli kada dođu s godišnjeg lako se prebaciti ali kako su moji i moje prijateljice rekle odluka je protustavna i samo po njima se kukavice prebacuju umjesto da se bore pokrenu peticiju
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Meni sad tece taj dvostruki rok studiranja (upisala sam 2017./18). Ako na jesen upisem 3. godinu, to znaci da ja moram faks zavrsit do pocetka ljetnog semestra 2024./25, jel tak? Mozda sam i krivu...:oops:
 

katyy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Meni sad tece taj dvostruki rok studiranja (upisala sam 2017./18). Ako na jesen upisem 3. godinu, to znaci da ja moram faks zavrsit do pocetka ljetnog semestra 2024./25, jel tak? Mozda sam i krivu...:oops:
Ma ja ti to nista ne kuzim kak moze biti isto meni i tebi..ja sam prvi put upisala 2006..
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Meni sad tece taj dvostruki rok studiranja (upisala sam 2017./18). Ako na jesen upisem 3. godinu, to znaci da ja moram faks zavrsit do pocetka ljetnog semestra 2024./25, jel tak? Mozda sam i krivu...:oops:
Ako ste 22/23. upisali drugu, onda je rok do kraja rujna 2025, a ako ste upisali treću onda je rok početak ljetnog 24/25.
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Znaci po ovoj odluci ispada da se gleda samo upisano od 2022/23, a ne ono prije? Tj. morala bih do upisa ljetnog semestra zavrsiti s obzirom da se radi o jednom predmetu i diplomskom?
da, ak imate samo jedan predmet i diplomski onda ste treća godina i rok je početak ljetnog 24/25.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Najbolje prodekanicu za nastavu ja sam ju pitala i lijepo mi je odgovorila , bolje nju pitati jer tu na forumu možete dobiti svakave netočne informacije
 

Macak2806

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
I ja bih molila mail....pls..
A što sa onima koji su upisali 2000.g. pa su poslije prebačeni na bolonju ( ne znam godinu)?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks