AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Gubitak statusa studenta - Novi zakon

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
meni je ostalo više, 5 iz druge + treća. moja situacija je katastrofalna i još k tome radim. nemam šanse.

ima li ko ovdje saznanja da li će pravnici što poduzeti u vezi ovih rokova ? jer mislim da je nas premalo da bi imali utjecaja na to :(
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kao i meni upp+lok sam i predmeti smjera, isto se nadam da ću sljedeće ljeto diplomirati
Nadam se da cu sad na jesen dat 3-4 ispita (za 3 znam da bi mogla dat jer su nesto laksi, a 4. ispit je RIS za koji mi se cini da je gotovo nemoguce proc iz prve, cak i uz mjesec dana ucenja). Ako polozim 3 ispita i mozda prebacim RIS, onda mi i dalje samo ostaju za upisat lokalna, jedan izborni (a to ce vjerojatno bit e-uprava, jer zelim nesto cim lakse i bezbolnije upisat i polozit) i zavrsni rad.
 

leox

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ako smo u ovoj godini upisali samo diplomski ali ga prenosimo na iduću godinu, do kada je rok za diplomirati? Specijalistički upisan 2019.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Svemu sudeći sada je sve stalo nikog nije više briga za odluku pravnog fakulteta , po tome nema peticije i nitko ništa neće pokrenuti.
 

woice2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Svemu sudeći sada je sve stalo nikog nije više briga za odluku pravnog fakulteta , po tome nema peticije i nitko ništa neće pokrenuti.
Mislim da je svima jasno da našem fakultetu nije stalo do nas. Dali su neki rok kolko su vjerojatno mogli/htjeli.
Ne znam bi li peticija išta promijenila.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
složna brača kuču grade a nesložna ruše , nema peticije jer puno vas se očito nekog našlo da pomogne nemam komentara
 

woice2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
složna brača kuču grade a nesložna ruše , nema peticije jer puno vas se očito nekog našlo da pomogne nemam komentara
Ja nikog nemam da mi pomogne hahah. Kad se samo sjetim referade i tretmana zlo mi je. Kad nešto pitamo ko da smo idioti. Mislim strašno. A i oni međusobno se ne podnose, to sam imala prilike čuti. Čim se ljudi obraćajući profesorima za savjete jasno je da nam je faks banana. Neko je spominjao tu neku wacap grupu di su kolege tražili rješenje za ovu situaciju...
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
složna brača kuču grade a nesložna ruše , nema peticije jer puno vas se očito nekog našlo da pomogne nemam komentara
kolegice, mislite da je stvarno moguće nešto preko veze, s obzirom na ovaj Vaš komentar?
Ajde pokrenite nešto, najlakše je druge optuživati.. Mislite da je meni lako misliti da ću nakon toliko godina i uloženih novaca sve izgubiti?
Ako mislite da možemo nešto promijeniti, idemo nešto pokrenuti. Jer ja neznam kome da se obratim oko toga problema.
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja nikog nemam da mi pomogne hahah. Kad se samo sjetim referade i tretmana zlo mi je. Kad nešto pitamo ko da smo idioti. Mislim strašno. A i oni međusobno se ne podnose, to sam imala prilike čuti. Čim se ljudi obraćajući profesorima za savjete jasno je da nam je faks banana. Neko je spominjao tu neku wacap grupu di su kolege tražili rješenje za ovu situaciju...
Kolegice, ako dobijete info za tu grupu molim link, broj u dm, pliz
 

woice2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prolistala sam, ali samo se spominje grupa na fejsu, ništa za wapp grupu..
Ma pravnici imaju gupe to je sigurno. Recimo oni si za ispite rade grupe i šeraju pitanja. To sam čula na ispitima koje polažemo kad i oni, isto je i na socijalnom radu. A kod nas ovaj forum kompletno mrtav, niko ništa ne šera. Uglavnom vjerujem da oni nisu ko mi bez rješenja..
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
pa kad su svi odustali ja nemam nikog , nek sam se obratila jednoj profesorici iz obiteljskog koji sam prošla i ona me zampamtila prek nje jedino sam došla do maila prodekanice
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
koja mi je dala rok do 2027 da tog roka moram proći ispite 20 uz rad jer sam upisala 2017.
to je nemoguće
 

woice2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
koja mi je dala rok do 2027 da tog roka moram proći ispite 20 uz rad jer sam upisala 2017.
to je nemoguće
Sve mi je jasno, ja sam radila cijelo vrijeme i predugo mi je trebalo. Mislim da nije pravedno da su mnogi odstudirali i u vrijeme prije bolonje kad se na ispit izlazilo 16 puta.. Al kod nas tak dolaze zakoni i protiv sustava ne možeš ništa.
Mi dugo nismo imali pravo polagati ispite koje smo upisali zbog neočišćene prethodne godine. Tu su nas izmuzli pošteno. Zakonski smo upisivali potrebne ects bodove koje nismo smjeli polagati. Al zato svaki faks ima autonomiju da radi po svome. Mogli su nam uzeti kompletno pravo studiranja i znam ljude na drugim fakultetima koji su ostali tako zakinuti..
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pa kad su svi odustali ja nemam nikog , nek sam se obratila jednoj profesorici iz obiteljskog koji sam prošla i ona me zampamtila prek nje jedino sam došla do maila prodekanice
Nemam ni ja nikog, nezz zašto mislite da neko nekog ima, i da ima, na koji način može utjecati?
Mailovi dekana, prodekana/ica stoje na stranici faksa.. (bez zamjerke)..
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
od kukanja nemamo ništa neg se trebamo pokrenuti ,
znam da stoje mailovi na njihovim stranicama nisam glupa ali ja sam jedina dolazila na predavanja vandredno iz obitelskog poslije joj je bilo glupo meni jedino predavati pa me zamolila da utorkom dolazim nakon posla na konzultacije jer nisam zbog polsa mogla na predavanja redovno jer sam radila do 12 20 a tada su joj predavnja završila, ja sAM jedina dolazila i na te konzultacije i dopla sam joj se kao student koji ima svoje ja i zna što želi i kada se donjela odluka ja sam joj poslala tu odluku ako nam može pomoći pa mi je dala savjet da pošaljem mail prodekanici za nastavu i tako sam napravila .
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks