AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Gubitak statusa studenta - Novi zakon

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
meni je stvarno napisala da do 2027 studiram upisla 2017 izvanredno, dali ste vi redovni ili izvanredni ?
 

suki

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Oprosti, ali kako znaš da ti nisu produžili? Šalju mail ili? Kako ćemo uopće znati tko ima pravo a tko me?
Poslala sam mailom zamolbu za nastavak studija jer prosle god.nisam upisala,svaki put kad sam tako radila su mi odobrili,bez da sam pisala molbu za mirovanjem,i ove godine ne.odgovor sam dobila od f.stanicica.mail sam poslala na referadu,oni da posaljem mail prodekanici,sto sam ucinila,a odgovorio mi je frane.
 

suki

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poslala sam mailom zamolbu za nastavak studija jer prosle god.nisam upisala,svaki put kad sam tako radila su mi odobrili,bez da sam pisala molbu za mirovanjem,i ove godine ne.odgovor sam dobila od f.stanicica.mail sam poslala na referadu,oni da posaljem mail prodekanici,sto sam ucinila,a odgovorio mi je frane.
Tako da sam podnjela zamolbe za prijelaz prema rijeci,splitu i osijeku...
 

woice2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poslala sam mailom zamolbu za nastavak studija jer prosle god.nisam upisala,svaki put kad sam tako radila su mi odobrili,bez da sam pisala molbu za mirovanjem,i ove godine ne.odgovor sam dobila od f.stanicica.mail sam poslala na referadu,oni da posaljem mail prodekanici,sto sam ucinila,a odgovorio mi je frane.
Kak je bilo moguće mirovat bez da opravdaš mirovanje? A i bez plaćanja. Prvi glas iskreno. A za nastavak studija ti je jako bitan status od sad već skoro prošle akademske godine na kojoj su nas ove stvari zatekle.
 

Macak2806

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poslala sam mailom zamolbu za nastavak studija jer prosle god.nisam upisala,svaki put kad sam tako radila su mi odobrili,bez da sam pisala molbu za mirovanjem,i ove godine ne.odgovor sam dobila od f.stanicica.mail sam poslala na referadu,oni da posaljem mail prodekanici,sto sam ucinila,a odgovorio mi je frane.
Hvala ti. I ja gledam za prebacivanje u Rijeku, al za ovu godinu nisam našla pod kojim uvjetima je to izvedivo. Znaš ti možda?
 

suki

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala ti. I ja gledam za prebacivanje u Rijeku, al za ovu godinu nisam našla pod kojim uvjetima je to izvedivo. Znaš ti možda?
Imas sve na njihovim stranicama....napises zamolbu za prijelaz uz koju prilozis potvrdu o polozenim predmetima koju zatrazis od nase referade to ti se placa 19.91 e ,(to sve preko maila rjesavas),i sve to posaljes mailom na referadu u rijeku.
 

Macak2806

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Imas sve na njihovim stranicama....napises zamolbu za prijelaz uz koju prilozis potvrdu o polozenim predmetima koju zatrazis od nase referade to ti se placa 19.91 e ,(to sve preko maila rjesavas),i sve to posaljes mailom na referadu u rijeku.
Ma, srce si
 

Lara Š.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imas sve na njihovim stranicama....napises zamolbu za prijelaz uz koju prilozis potvrdu o polozenim predmetima koju zatrazis od nase referade to ti se placa 19.91 e ,(to sve preko maila rjesavas),i sve to posaljes mailom na referadu u rijeku.
Jel ne možemo elektronski izvaditi potvrdu o prijepisu ocjena koja se ne plaća?
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Drage kolegice i kolege, imam molbu za one koji su se odlučili prebaciti..

Molim Vas info kakav ste povratan odgovor dobili, da li se što prizna i što se ne prizna od ispita, da li se gleda prosjek ili prime sve koji se odluče prebaciti, također, da li se nastavljaju brojati godine studiranja ili idu ispočetka pošto je to kao novi fakultet, na koju godinu se upišemo ako npr. postoji razlika predmeta od prve godine (da li smo opet prva?)... Molim Vas budite solidarni i dajte svoja iskustva i info. pliiiz..

Hvala unaprijed svima :)
 

xxxx

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav!
Ista situacija kao i kod kolegice nedavno koja se javila, ne dozvoljavaju mi nastavak studija, jer prošle godine nisam regulirala status studenta, po meni opravdan razlog (inozemstvo- preseljenje), ali za njih ne. Pisala sam i Sanji, ona me uputila na gdina. Staničića, on u dva maila priča isto, da nisam student i da me ne mogu više upisati studij. Ja zaista ljudi ne mogu shvatiti teoriju tu, mi smo te ispite položili, to nam nitko ne može oduzeti, čitam prebacivanja na druge fakultete, kako me drugi fakultet može upisati, a onaj na kojem sam to sve položila, ne može, van svake pameti. Jedan ispit mi je ostao i ne žele mi dari priliku, da li netko zna što napraviti još?
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav!
Ista situacija kao i kod kolegice nedavno koja se javila, ne dozvoljavaju mi nastavak studija, jer prošle godine nisam regulirala status studenta, po meni opravdan razlog (inozemstvo- preseljenje), ali za njih ne. Pisala sam i Sanji, ona me uputila na gdina. Staničića, on u dva maila priča isto, da nisam student i da me ne mogu više upisati studij. Ja zaista ljudi ne mogu shvatiti teoriju tu, mi smo te ispite položili, to nam nitko ne može oduzeti, čitam prebacivanja na druge fakultete, kako me drugi fakultet može upisati, a onaj na kojem sam to sve položila, ne može, van svake pameti. Jedan ispit mi je ostao i ne žele mi dari priliku, da li netko zna što napraviti još?
Isuse Bože, jedan ispit?! Ovo je užas! Neznam, ima li smisla pisati dekanu? S obzirom na to kakvu je Odluku donio za sve nas, ne znam koliko je solidaran.. Nemam pametnog savjeta.. obratiti se pravobranitelju, zboru?
 

kjutić

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Isuse Bože, jedan ispit?! Ovo je užas! Neznam, ima li smisla pisati dekanu? S obzirom na to kakvu je Odluku donio za sve nas, ne znam koliko je solidaran.. Nemam pametnog savjeta.. obratiti se pravobranitelju, zboru?
Svakako se obratiti pravobranitelju i zboru. Sramota od ovog fakulteta i onih koji rade tamo. Taj zakon nije smio djelovati retroaktivno.
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Svakako se obratiti pravobranitelju i zboru. Sramota od ovog fakulteta i onih koji rade tamo. Taj zakon nije smio djelovati retroaktivno.
TOČNO. obratiti se Zboru. U Rijeci ovakovu odluku ne primjenjuju
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Imam problem, , naime omaškom nisam upisala predmete ljetnog semestra, već samo RIS, kome da se obratim, napisala sam e-mail Košćaku, da mi se ispravi ta pogreška tj da upišem lokalnu i vježbe UPP....
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Samo da podsjetim na upise u ljetni semestar putem studomata su od 01-03.2023 ☺
evo ja upravo upisala.
Ja sam napisla molbu za zimski semetar da upišem još jedan predmet( sveukupno zimskog semestra 30,5 jer bi upisala eup)
upisala sam zimski preko studomata ,a ako budu mi dopustili još jedan predmet to upisuju ručno .
Nažalost se ne javljaju , zadnji put su mi odgovorili da moraju proći svi upisi i zim i ljetni da onda razmatraju o mobama .
Dali ima netko iskutva s molbama , dalio odobre ili ne , kak funkcionira ?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks