AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Gubitak statusa studenta - Novi zakon

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam prvo shvatila prema odluci da ovisno na kojoj smo godini (govorim za nas 10+) imamo dvostruko dulje vremena za završiti i reko kao 2. sam godina, znači imam 2. i 3. i to je kao 4 godine.. da bi sad po tablici skužila da nije tak, ak sam ove ak. god. upisala 2. , oni računaju da nam je preostala 3. samo i prema tome imamo 2 godine za završit faks, što apsolutno nema šanse za dat pola druge i treću uz posao u dvije godine, a svi znamo kak je loša prolaznost.. Užas.. da li sam ja to dobro shvatila ?
Da li je najbolje odustat ili stvarno postoji šansa da će bit neke molbe pa nam odobre da to završimo ipak, kaj mislite ? ovo je koma, nakon toliko novaca i vremena :(
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Postoji šansa hitro sam poslala profesorici Kanceljak koja je bila na tom sastanku i informacija je vjerodostojna: citiram "
Poštovana,

članak 1., točka 1. odluke kaže da se odluka primjenjuje na studente koji su prvi puta upisali studij u ak. godini 2022./2023. To znači da se ta odluka ne primjenjuje na Vas.

Srdačno,
Ivana Kanceljak
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Profesorica mene inače građansko nasumično ispituje ja sam nju pitala oko 4 mj ali i danas kada sam vidjela mail i u 4mj i danas mi je to rekla
ali bolje da sam ja to nju pitala jer sam doma sebi i mami i tati s tim živce popila dok nisam sadakasno mail dobila na moj upit .
Gore je njezin odgovor.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Profesorica koliko ja znam po pričanju je bliže prodekanici i snjom je jako dobra ( mislim da su prijateljice)
 

jelena.vid

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Postoji šansa hitro sam poslala profesorici Kanceljak koja je bila na tom sastanku i informacija je vjerodostojna: citiram "
Poštovana,

članak 1., točka 1. odluke kaže da se odluka primjenjuje na studente koji su prvi puta upisali studij u ak. godini 2022./2023. To znači da se ta odluka ne primjenjuje na Vas.

Srdačno,
Ivana Kanceljak
Članak 1. točka 1 odluke kaže da se odluka primjenjuje na sve studente koji su studijske programe Pravnog fakultetau Zagrebu prvi put upisali prije akademske godine 2022/2023.
 

kjutić

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Članak 1. točka 1 odluke kaže da se odluka primjenjuje na sve studente koji su studijske programe Pravnog fakultetau Zagrebu prvi put upisali prije akademske godine 2022/2023.
Tako je, piše --- ...prvi puta upisali PRIJE akademske god 22/23
 

jelena.vid

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Za izračun do kada se treba završiti je relevantan status koji imaš upisan u akademskoj godini 2022/2023. Bacite oko na one tablice sa primjerima koje su priložili uz odluku.
Kao što je kolegica Rochelle napisala par postova ranije- nije bitno koliko tko dugo studira vec koju godinu smo ove ak. godine upisali, neovisno koji put zaredom je upisana, to mozete provjeriti na Studomatu. I ovisno od toga, rok je dvostruk u odnosu koliko godina imamo do zavrsetka.
Ja sam to tako shvatila iz odluke.
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Za izračun do kada se treba završiti je relevantan status koji imaš upisan u akademskoj godini 2022/2023. Bacite oko na one tablice sa primjerima koje su priložili uz odluku.
Kao što je kolegica Rochelle napisala par postova ranije- nije bitno koliko tko dugo studira vec koju godinu smo ove ak. godine upisali, neovisno koji put zaredom je upisana, to mozete provjeriti na Studomatu. I ovisno od toga, rok je dvostruk u odnosu koliko godina imamo do zavrsetka.
Ja sam to tako shvatila iz odluke.
da, oni računaju prema tablici ako smo u ak. god. 22/23. upisali drugu, ostaje nam 3. i to je kao jedna godina x 2 izađe 2 godine za završit, do ljet sem 24/25, neovisno jel imamo što položeno iz druge ili npr ostala samo 2, 3 ispita.. što nikako nije ista situacija.. prema tome za 2 godine moramo završit, što nema šanse..
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da, oni računaju prema tablici ako smo u ak. god. 22/23. upisali drugu, ostaje nam 3. i to je kao jedna godina x 2 izađe 2 godine za završit, do ljet sem 24/25, neovisno jel imamo što položeno iz druge ili npr ostala samo 2, 3 ispita.. što nikako nije ista situacija.. prema tome za 2 godine moramo završit, što nema šanse..
i sad nakon toliko bačenih godina i uloženog novca, da nam ne daju da to završimo..nije svima život po špagi i većina radi plus na ispite možemo kad uspijemo dobiti GO i onda je jako loša prolaznost i na koju foru da mi to damo za 2 godine.. ovo je jako loše..
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
i sad nakon toliko bačenih godina i uloženog novca, da nam ne daju da to završimo..nije svima život po špagi i većina radi plus na ispite možemo kad uspijemo dobiti GO i onda je jako loša prolaznost i na koju foru da mi to damo za 2 godine.. ovo je jako loše..
Dobro onda bolje znate od profesorice koja je bila tamo
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks