AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Građevinsko upravno pravo

patriša

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li je netko bio jucer na ispitu iz gradevinskog?
Vodla sam da je to bila prihavila samo jedna osoba...bja uopce nezz kaj napravit s tim predmetom iz ceg ucit kaj ucit, kak to proc... Nigdje nikakvih info :S
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja uopce nezz kaj napravit s tim predmetom iz ceg ucit kaj ucit, kak to proc... Nigdje nikakvih info :S
Ima, samo ih ljudi vise ne pisu po forumu. Ucis iz skripte (koja je nadam se u skriptarnici), koju je napravio g.Bienenfeld.
 

nikita91

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Iskustva s ovim predmetom? iz čega učiti, dal je skripta dovoljna il svi oni silni zakoni koje nam je poslao za literaturu treba znat za 2?
 

jaxxx

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ima ko iskustva iz čega je najbolje učit.. skripte su tu poprilično stare,, nzenam jel to dovoljno
 

L-girl

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel zna netko kada su potpisi? jer sam načula da nema više predavanja da je premalo ljudi dolazilo...
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim kolege koji su bili na predavanju ove godine da napisu novu literaturu i kakav je profesor, jerbo vidim da je to neki novi ispitivač s Građevinskog fakulteta. Tako da literatura, pliz!
 

jasmin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
I mene zanima tko je Davor Rajčić jer na predavanjima nisam bila?

Jer sam literaturu tražila mailon prije 2 tjedna od Bienenfilda i poslao mi je prezentacije i zakone,te da on pita po prezentacijama a zakone navodno samo pročitati s razumijevanjem.

Sada sam na ispitu kod Rajčića vidim i totalno sam zbunjena.
 

jasmin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo ja sam danas bila sama na ispitu i polozila ga. prof je odlican ko da smo na kavi. :) cak više prica nego student..pitao me po cemu sam ucila ja reko samo po prezentaciji prof Bienenfilda..pitao me koji su to zakoni o kojima Bienenfild pise i zaustavio me nakon 3 nabrojena..zatim kako bi ja dokkazala njemu da ti zakoni stvarno postoje..ja reko u NN..pa koji akte nalazmo u ZPUG(zaustavio me kad sam spomenula ssamo lokacijsku dozvolu)..onda je poceo pricat da li znam sto desili krajem god s ZPUG (podijelio se na ZPU i ZG).. onda je sam malo pricao o tome...i tako..jaaaako ugodan ispit i profesor ..dovoljno je prezentacije 2 puta pročitati :)))
 

patriša

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo ja sam danas bila sama na ispitu i polozila ga. prof je odlican ko da smo na kavi. :) cak više prica nego student..pitao me po cemu sam ucila ja reko samo po prezentaciji prof Bienenfilda..pitao me koji su to zakoni o kojima Bienenfild pise i zaustavio me nakon 3 nabrojena..zatim kako bi ja dokkazala njemu da ti zakoni stvarno postoje..ja reko u NN..pa koji akte nalazmo u ZPUG(zaustavio me kad sam spomenula ssamo lokacijsku dozvolu)..onda je poceo pricat da li znam sto desili krajem god s ZPUG (podijelio se na ZPU i ZG).. onda je sam malo pricao o tome...i tako..jaaaako ugodan ispit i profesor ..dovoljno je prezentacije 2 puta pročitati :)))
Da cujem :)) kakva je ocijena bila??? Gdje se odrzavao ispit na kraju?? Jesi procitala uopce zakone ili samo prezentacije nnjegove???
 

Pozojsky

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozz. moze mi netko odgovoriti dal se uci po toj skripti od 31 str. ?
Neki vele prezentacije pa sam zbunjena jel to nest novo ili je to ista stvar ?
 

patriša

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ocijena 4 :) ispit u gundulicevoj soba 9..zakone nni otvoril
.
a koliko ti je dana trebalo da usvojiš???

Pozz. moze mi netko odgovoriti dal se uci po toj skripti od 31 str. ?
Neki vele prezentacije pa sam zbunjena jel to nest novo ili je to ista stvar ?
radi se o prezentacijama profesora bienefeleda :D to je on nama na mail slao... ak očeš pošaljem ti prek maila... jer neznam jel već netko stavio u skriptarnicu :S
 

jasmin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
spremila sam za doslovno 3 dana i to onak laganini čitanja tako da nemaš brige :)

I poslala sam ja prezentacije da se stave u skriptarnicu..nadam se da će uskoro :)
Sretno svima

a koliko ti je dana trebalo da usvojiš???



radi se o prezentacijama profesora bienefeleda :D to je on nama na mail slao... ak očeš pošaljem ti prek maila... jer neznam jel već netko stavio u skriptarnicu :S
3 dana učenja je i više nego dovoljno
 

snježana02

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi pomoć, jel' to skripta od 18.02.2010. po kojoj treba ućiti? Ne vidim u skriptarnici ništa novije.
Ako nije ta, jel' mi može netko odgovoriti kako mogu od prof. tražiti skriptu po kojoj treba učiti.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks