AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Dekanski rok...2011 god.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

topanga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
odoh na ispit sad. potpisat cu 3 kolegice koje su mi se javile u inbox... :laughing:
 

Teic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dekanski se rok inače održava u listopadu.
da znam...meni je danas 26 u glavi..pa sam zato napisala,izgubljena u prostoru i vremenu...:confused2::confused2::confused2:
 

Samohrani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Upisi traju od 9 mjeseca do kraja 10 mjeseca tj. okvirno je dekanski 20.10. ali se čeka odluka Ministarstva o novim cijenama za školsku godinu 2011/2012 - to su najnovije vijesti od 16.09.2011., sada su aktualni potpisi - peticija za dekanski rok gdje se još skupljaju potpisi do 20.rujna ove godine u terminu od 9 do 12 h.
Ministarstvo ne određuje cijenu školarine,nego sveučilište u Zagrebu koje ovih dana treba zasjedati.Dekanski nikako ne može biti 20.10 jer će prije toga biti upisi u drugu godinu.
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da znam...meni je danas 26 u glavi..pa sam zato napisala,izgubljena u prostoru i vremenu...:confused2::confused2::confused2:
dogodi se... samo polako, nemamo zašto paničarit, znat će se sve sutra i onda ćemo se organizirat dalje oko ispita i svega. sad su vjerojatno svima živci na maksimumu...
 

chasei

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
neznam kakve su to informacije da upisi traju do 30.9. ..pa upisi kao prvo nisu ni počeli..nezna se ni cijena školarina...a što se tiče dekanskog najvjerojatnije će biti odobren...optimizam :) ...al ako će biti uvjerena sam da će ga puknut odmah na poč 10.mj ..tak si računajte.jer je uvijek bio tako.a ova info da će deksnki bit 20.10. il tako neš stvarno nema šanse...prekasno je to.i upisi se uvijek kada se odobri dekanski produžuju do kraja 10.mj...tako je bilo zadnje 3 godine kolko sam ja ovdje na faksu...a kolko sam skužila i prije.
ako upisi nisu počeli, onda stvarno ne znam kako su se već određene osobe upisale i platile školarinu po staroj cijeni... zaista...
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Joj, ovaj kaže ovo, ovaj kaže ono...znam da je frka oko dekanskog, ali nije li bolje pričekati sa tim "špekulacijama" do sutra kada će se sve znati?! Ne znam otkuda kolegici da je dekanski 20., ako ima pouzdane informcije, neka to kaže od kojeg je to izvora, inače je sve naklapanje i širenje nervoze. Da, i ja ne kužim kako se neki mogu upisati po starim cijenama (ako će i uopće biti promijene)...:unsure:
 

honey1706

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam bila u petak na faksu, meni prava isticu 30.9 i pitala sam u referadi po kojoj cijeni cu placati bod, rekla je 50kn !! naravno za upise (do kada se trebamo upisati) je rekla da nezna nista, dok ne bude sjednica...sutra cemo dakle sve znati
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ako upisi nisu počeli, onda stvarno ne znam kako su se već određene osobe upisale i platile školarinu po staroj cijeni... zaista...
mislim da su se upisali oni koji imaju pravo na besplatnu školarinu...neznam nemojte me držat za riječ,,nigdje na stranicama nema oglasa ni na faksu da POČINJU UPISI..baš nigdje...
 

sumska

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako je sjednica sutra, znači da se već danas ili sutra trebaju predati potpisi za dekanski.
Kakvo je stanje s potpisima? Ima li ih dovoljno?
 

vibica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako je sjednica sutra, znači da se već danas ili sutra trebaju predati potpisi za dekanski.
Kakvo je stanje s potpisima? Ima li ih dovoljno?
ovo je kolegica napisala na fejsu: "bila sam da,niko nije ni imo kaj potpisat jer su dolazili s pravnog,a pravni nesmije,doso je frajer i uzo papire jer je sutra sjednica pa se nije moglo cekat na popise sociologa,potpisa navodno fkt nema dovoljno i mozda ako se odobri odobrit ce se samo nekima... U srijedu na nasoj str dvza bit ce objavljeno za dekanski."
 

sumska

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pokušavam stalno biti optimist, ali... Danas sve neke gadne vijesti...
Em, to što očito nema dovoljno potpisa (mada mislim da će ga svejedno odobrit).
Em je sjednica već sutra, što znači i veće šanse da dekanski (ako ga odobre) bude ranije.
Ljudi, vibrajte da sve dobro prođe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Yuzu

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mora bit. Svake godine je i ne mogu se sjetit ni jednog logičnog razloga zašto ne bi bio. Stalno nam seru oko svega, zajebavaju s cijenama..s ovim..s onim, nikad se ništa ne zna. Nema nikakvog razumijevanja za ljude koji rade i ne mogu visit na faksu od ranog jutra. Zaposleni moraju izlazit na ispite u isto, nepogodno vrijeme kao i oni koji ne rade ništa cijeli dan i neću ni mislit o tome koliko zaposleni rokova propuste jer jednostavno NE MOGU doć taj i taj dan prijepodne, riskirat da tamo provedu cijeli dan kad ima profesora koji kasne po 2-3 sata i više pa na kraju ni ne znaš hoće li se itko pojavit...to sam doživjela na prošlom roku. I sad da još dodatnog roka koji bi se ionako trebao podrazumijevat ne bude...ma. Valjda je dekanski i njima u interesu ako nisu potpuno izgubili razum. Ako ga ne bude, i ako upisi budu do kraja 9 mjeseca, samnom se mogu pozdravit. One koji nisu potpisali ne razumijem. Potpisala jesam, i nadam se najboljem.
 

honey988

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
DRAGI KOLEGE I KOLEGICE!
Potpisi su skupljeni, urudzbirani i predani na fakultetu. Sjednica je sutra u 13.00h. Molim lijepo samo bez panike :) Sutra nakon sto zavrsi sjednica odmah cu vas obavijestiti jel ima dekanskog i kad je. Ja cu se potrudit i dat sve od sebe da ih uvjerim da nam dekanski treba. Nemojte nista brinuti, optimisticno :)
Drzite mi fige i to je to :)
 

sumska

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
:laughing: Reci im da nitko nije očekivao Španjolsku inkviziciju i da nevjernici traže da is(paljivanje)piti budu čim kasnije!
Sorry na offu
 

arnela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
DRAGI KOLEGE I KOLEGICE!
Potpisi su skupljeni, urudzbirani i predani na fakultetu. Sjednica je sutra u 13.00h. Molim lijepo samo bez panike :) Sutra nakon sto zavrsi sjednica odmah cu vas obavijestiti jel ima dekanskog i kad je. Ja cu se potrudit i dat sve od sebe da ih uvjerim da nam dekanski treba. Nemojte nista brinuti, optimisticno :)
Drzite mi fige i to je to :)
Hvala ti puno na trudu,na angažmanu i svemu.

DRAGI KOLEGE I KOLEGICE!
Potpisi su skupljeni, urudzbirani i predani na fakultetu. Sjednica je sutra u 13.00h. Molim lijepo samo bez panike :) Sutra nakon sto zavrsi sjednica odmah cu vas obavijestiti jel ima dekanskog i kad je. Ja cu se potrudit i dat sve od sebe da ih uvjerim da nam dekanski treba. Nemojte nista brinuti, optimisticno :)
Drzite mi fige i to je to :)
Sretno i hvala puno.To nam neizmjerno znači.
 

laminat

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ako itko zna u vezi dekanskog bilo što neka javi...meni je cura na faksu rekla da će biti, pa čitam okolo i iz razg.s drugima kazu da nema šanse, sad neznam...svake godine je pa mislim da bi i ove trebao biti:(
Ajmo ne pisat ko je kaj čul nego pričekat sutra oko 13:30 i saznat sve :laughing:
 

Donki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja bih tako htjela da je kolegica Jadranka15 u pravu! Zaista bi voljela! Bilo bi super da je dekanski 20.10. Tako ce studenti rijesiti vise ispita i imati bolji prosjek, sto automatski daje bolji prosjek nasem fakultetu! (Neznam ako ste vidili prosjek svih sveučilišta i veleučilišta-> nas je katastrofalno nizak, mislim da je najnizi od svih),a profesori i predavanja su na razini i jako se trude i ulažu. Šteta što je takav faks pre malo cijenjen, a dobar je! U ovom trenutku je dekanski rok svakako u interesu studenata, zbog toga da uspijemo dati sto vise ispita, a i cijelokupnog fakulteta, da ima bolji ugled! Rekla sam baki da moli svaku večer krunicu da imamo dekanski rok :-D :-D
 

chasei

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
mislim da su se upisali oni koji imaju pravo na besplatnu školarinu...neznam nemojte me držat za riječ,,nigdje na stranicama nema oglasa ni na faksu da POČINJU UPISI..baš nigdje...
ako je 5100 besplatno onda okej... kažem da je kolegica upisala izvanredno treću godinu 15.09.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks