AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Dekanski rok...2011 god.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
sa fejsa;
Udruga upravni student - Education - Zagreb, Croatia | Facebook


Poštovani kolege i kolegice! Potpisi za dekanski rok u ponedjeljak 5.9. skupljati će se u prizemlju fakulteta u G10 od 9-16h. Dođite u što većem broju i dajte svoj potpis! Potreban je samo vaš potpis i broj indeksa :) Vidimo se!
bezveze...zašto samo jedan dan..u utorak imam ispit ujutro i učit ću cijeli ponedjeljak i neplaniram u pon dolazit samo da se potpišem...trebali su stavit barem 2 dana..al dobro
 

comrad

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bezveze...zašto samo jedan dan..u utorak imam ispit ujutro i učit ću cijeli ponedjeljak i neplaniram u pon dolazit samo da se potpišem...trebali su stavit barem 2 dana..al dobro
ak imas fejs idi na grupu udruga upravni student...negdje sam procitao da ce se potpisi skupljati kao od 05-09 rujna...

ja takodjer imam ispit u utorak i volio bih potpisat za dekanski. nadam se da su i nase kolege/ice iz udruge toga svjesne, te da ce nam omoguciti potpisivanje i druge dane
 

tratincica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
naši kolege iz udruge također imaju ispite i moraju učit pa imajte obzira ako već ne želite ili ne možete odvojit par sati da skupljate potpise barem se dođite potpisat, ili ste možda mislili da oni nemaju ispite i obaveze pa mogu skupljati cijeli tjedan!
 

comrad

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
naši kolege iz udruge također imaju ispite i moraju učit pa imajte obzira ako već ne želite ili ne možete odvojit par sati da skupljate potpise barem se dođite potpisat, ili ste možda mislili da oni nemaju ispite i obaveze pa mogu skupljati cijeli tjedan!

ma doci cemo jer...

"skupljat ce se vise dana al eto u ponedjeljak se skuplja u to vrijeme."
"cijeli tjedan od 5-9.9. cemo skupljat a za dalje cemo vas obavijestiti. :)"

:happy:
 

honey988

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
DRAGI KOLEGE I KOLEGICE!
Ljetu još malo i kraj, nadam se da ste se lijepo zabavili, proveli, odmorili i da ste sad spremni za nove pobjede, jer to je upravo ono što je u ovom trenutku ključno, važno i potrebno svima nama.
Naime, ovako, da krenem odmah na posao. Zanima me kad se tko od vas vraća u Zagreb? Kad vam počinju ispitni rokovi? I koliko ste voljni učiniti za sebe i za svoje kolege?
Molim lijepo sve dobrovoljce da se jave koji su voljni skupljati potpise za dekanski jer mi se ne predajemo, naše je pravo da tražimo ono što želimo, a to je dodatni ispitni rok u mjesecu listopadu!
Molim lijepo sve kolege i kolegice koji su voljni pomoći neka se jave što prije!!
Znate dragi moji kolege i kolegice? za sve u životu se treba potruditi pa tako i za dekanski jer ako se ne potrudimo sakupiti potpise nitko nam ga neće servirati na pladnju!
Očekujem vaše odgovore jer potrebno je da se skupi što više studenata dobrovoljaca koji će skupljati potpise kako bi ih prikupili više nego prošle godine. Odvojiti 3 sata jedan dan ne znači vam apsolutno ništa, proveli bi ga ispred televizije ili na kavi kad bi odmarali od svakodnevnog učenja, a ovako bi skupljajući potpise na fakultetu učinili dobro i sebi i drugim kolegama, zato odvojite malo vremena i pomozite i sebi i drugima!

JAVITE MI SE NA MAIL: [email protected] HITNO JE!!!

Vaša predsjednica Udruge studenata javne uprave
 

comrad

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo, iako nisam clan udruge, stojim vam na raspolaganju...a nadam se da ce i ostali studenti/ce biti u mogucnosti i htjeti pomoci da dobijemo jos jednu priliku (rok) u lovljenu upisa vise akademske godine, odnosno parcijale...dva-tri sata mogu odvojit da nam bude svima nama lakse :happy:
 

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
evo, iako nisam clan udruge, stojim vam na raspolaganju...a nadam se da ce i ostali studenti/ce biti u mogucnosti i htjeti pomoci da dobijemo jos jednu priliku (rok) u lovljenu upisa vise akademske godine, odnosno parcijale...dva-tri sata mogu odvojit da nam bude svima nama lakse :happy:
i ja isto sam u mogućnosti,ali samo ponedjeljak.
 

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
a kome da se javimo što se tiče potpisa.Honey aj mi pošalji poruku na inbox ;) da se dogovorimo
 

krejzi19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja bi vrloa rado pomogla,al radim,i to od pola 9 do pola 5,pa ne stignem doći ni da dam potpis,pa me zanima jel me može netko drugi potpisat ?
 

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja bi vrloa rado pomogla,al radim,i to od pola 9 do pola 5,pa ne stignem doći ni da dam potpis,pa me zanima jel me može netko drugi potpisat ?
Evo ja ću umjesto tebe.Samo mi pošalji na inboxu kako se zoveš i prezivaš i broj indeksa ;)
 

honey988

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Od utorka 6.9 do petka 9.9. potpisi ce se prikupljati u prostoriji fakulteta G10, u vremenu od 9-13h. Vidimo se! Odazovite se u što većem broju! Također ako ima dobrovoljaca za prikupljanje potpisa neka se jave na mail: [email protected]
 

comrad

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
potpisi se prikupljaju na katu fakulteta, jel tako? s obzirom na radove koji se izvode u prizemlju
 

honey988

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
potpisi se prikupljaju na katu fakulteta, jel tako? s obzirom na radove koji se izvode u prizemlju
tako je:)

Sutra 6.9. skupljanje potpisa od 9-13h. Vidimo se! Dodite i dajte svoj potpis :)
 

honey988

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Postovani kolege! ajde nek se neko javi za prikupljanje potpisa jedna osoba za cetvrtak mi fali od 11-13h. i za petak nek se netko jos javi od 9-13h jer su po dvije grupe svaki dan. Dva sata su samo u pitanju ajde, u vasem interesu je :) u inbox ili na mail: [email protected]
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks