AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Dekanski rok...2011 god.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

londres

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja bih tako htjela da je kolegica Jadranka15 u pravu! Zaista bi voljela! Bilo bi super da je dekanski 20.10. Tako ce studenti rijesiti vise ispita i imati bolji prosjek, sto automatski daje bolji prosjek nasem fakultetu! (Neznam ako ste vidili prosjek svih sveučilišta i veleučilišta-> nas je katastrofalno nizak, mislim da je najnizi od svih),a profesori i predavanja su na razini i jako se trude i ulažu. Šteta što je takav faks pre malo cijenjen, a dobar je! U ovom trenutku je dekanski rok svakako u interesu studenata, zbog toga da uspijemo dati sto vise ispita, a i cijelokupnog fakulteta, da ima bolji ugled! Rekla sam baki da moli svaku večer krunicu da imamo dekanski rok :-D :-D
Daj molim te neki link na kojem možemo vidjeti te rezultate... hvala
 

Bumblebee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja bih tako htjela da je kolegica Jadranka15 u pravu! Zaista bi voljela! Bilo bi super da je dekanski 20.10. Tako ce studenti rijesiti vise ispita i imati bolji prosjek, sto automatski daje bolji prosjek nasem fakultetu! (Neznam ako ste vidili prosjek svih sveučilišta i veleučilišta-> nas je katastrofalno nizak, mislim da je najnizi od svih),a profesori i predavanja su na razini i jako se trude i ulažu. Šteta što je takav faks pre malo cijenjen, a dobar je! U ovom trenutku je dekanski rok svakako u interesu studenata, zbog toga da uspijemo dati sto vise ispita, a i cijelokupnog fakulteta, da ima bolji ugled! Rekla sam baki da moli svaku večer krunicu da imamo dekanski rok :-D :-D

na kojem si ti faxu bila cijelo ovo vrijeme kad se cudis katasrofalnom prosjeku na pravu/upravi?? :)) meni bi bilo cudno da je suprotno:cool:
 

Tončica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
na kojem si ti faxu bila cijelo ovo vrijeme kad se cudis katasrofalnom prosjeku na pravu/upravi?? :)) meni bi bilo cudno da je suprotno:cool:
ja se u potpunosti slažem s tobom.
nit mi je faks na razini, niti profesori, čast iznimkama.

što se tiče prolaznosti na ispitima, kaj nije dovoljno napraviti statistiku nauke i oup-a? da nije tragično, bilo bi smiješno.
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ako je 5100 besplatno onda okej... kažem da je kolegica upisala izvanredno treću godinu 15.09.
onda si nazovi gospođu sanju storjak i pitaj ju za upise pošto se kod nje u pravilu upisujemo,imaš br tu na stranici.dost mi je tu napisavanja po forumu,ovaj kaže da se upisal,ovaj nije jer još nisu počeli upisi.ovaj je ovolko platil onaj onolko.dekanski je 20.10.,dekanskog neće bit..blabla...transparentnost faksa je na nuli.
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
onda si nazovi gospođu sanju storjak i pitaj ju za upise pošto se kod nje u pravilu upisujemo,imaš br tu na stranici.dost mi je tu napisavanja po forumu,ovaj kaže da se upisal,ovaj nije jer još nisu počeli upisi.ovaj je ovolko platil onaj onolko.dekanski je 20.10.,dekanskog neće bit..blabla...transparentnost faksa je na nuli.
Nije transparentnost faksa na nuli, makar bi mogli neke informacije više stavljat, nego se neki prave pametni i žele zaraditi što više pohvala pa objavljuju čak i krive informacije koje nisu provjerene i službene...eto, ne zna se drugog objašnjenja, bez uvrede nekima.:confused2:
 

Fireflower

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja bih tako htjela da je kolegica Jadranka15 u pravu! Zaista bi voljela! Bilo bi super da je dekanski 20.10. Tako ce studenti rijesiti vise ispita i imati bolji prosjek, sto automatski daje bolji prosjek nasem fakultetu! (Neznam ako ste vidili prosjek svih sveučilišta i veleučilišta-> nas je katastrofalno nizak, mislim da je najnizi od svih),a profesori i predavanja su na razini i jako se trude i ulažu. Šteta što je takav faks pre malo cijenjen, a dobar je! U ovom trenutku je dekanski rok svakako u interesu studenata, zbog toga da uspijemo dati sto vise ispita, a i cijelokupnog fakulteta, da ima bolji ugled! Rekla sam baki da moli svaku večer krunicu da imamo dekanski rok :-D :-D
Jesmo mi na istom faksu? Na kojim si opijatima da preporučiš i drugima, možda nam svima studiranje bude ovako divno!
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nije transparentnost faksa na nuli, makar bi mogli neke informacije više stavljat, nego se neki prave pametni i žele zaraditi što više pohvala pa objavljuju čak i krive informacije koje nisu provjerene i službene...eto, ne zna se drugog objašnjenja, bez uvrede nekima.:confused2:
drugo je objašnjenje da se i na faksu isto svašta priča, neslužbeno, ali se priča. možda faks nije netransparentan, ali je neorganiziran i većina odluka se donosi u zadnji tren.
da ne spominjem uopće prošlu godinu i gospođu koja je starim studentima govorila da nema produženja i neće ga biti i da se prebace na bolonju - i neki su to i napravili. sve to je bilo PRIJE odluka vijeća, zato kome god ne gori pod nogama ova još 2-3 sata - pričekajte i saznat ćete i sve za upise, i za dekanski, pustite sad tko je što napisao i kako je i otkud do toga došao. znat će se točne informacije vrlo brzo.
tko treba odmah sad informacije o cijenama i upisima neka zove referade itd., brojevi su na stranicama faksa, u svakom slučaju opet ćete tamo dobiti točniju informaciju nego trenutno ovdje.
btw ja sam bila u sobi kad je sanja rekla da će se za cijene znati iza 15.9., tako da isto ne znam kako se tko upisao prije. jedina PRETPOSTAVKA mi je da izvanrednima neće poskupljivati ništa jer su im ukinuli studiranje 2 godine kao jednu, tako da je to samo po sebi već dovoljno poskupljenje.
a možda neće ni nama, ionako smo samo na papiru sad to nešto kao pod pravom, a nije nam nitko ništa o tome rekao ni dao konkretne informacije. toliko o "transparentnosti", jesmo transparentni, ali zato vrlo neobaviješteni i to pripisujem zbrci u organizaciji.
 

enna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ajmo ljudi dosta prepucanja i naklapanja i pricekajmo kraj sjednice da nas predstavnica obavijesti o svemu...a do tada knjige u ruke...
 

Tončica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da ne spominjem uopće prošlu godinu i gospođu koja je starim studentima govorila da nema produženja i neće ga biti i da se prebace na bolonju - i neki su to i napravili.
fuj.
dno dna...
 

elvie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e mi koji imamo 1 ispit i diplomski samo.
ako slucajno ako bude deknaskog ne polozimo na dekanskom, jel mozemo samo platti taj jedan ispit i diplomski i koliko il se mora opet pljunut 2 ooo kn kak je bilo voih godina?
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e mi koji imamo 1 ispit i diplomski samo.
ako slucajno ako bude deknaskog ne polozimo na dekanskom, jel mozemo samo platti taj jedan ispit i diplomski i koliko il se mora opet pljunut 2 ooo kn kak je bilo voih godina?
znat će se iza sjednice.
ako si stari program, tek će se na sjednici odlučiti da li nam se pravo studiranja produžuje iza 30.9., jer ako se to ne produži onda nema ni dekanskog za nas pošto smo do tad trebali diplomirati.
ako se produži onda će biti kao prijašnjih godina, moći ćeš platiti (onoliko koliko oni odluče) i ići dalje na rokove.
 

chasei

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne znam ni ja kako je moglo upisivat se a kao nerma obavijesti na faksu i kao cijene se ne znaju...uglavnom, kolegica je zvala sanju i ona joj je rekla da dođe 15. na upise i da cijena je ista...i cura se taj dan upisala isto kao i još jedna ...još sam ja razmišljala da samo odmah 15. odem na upise jer ne vjerujem da ću položit građansko na dekanskome, a ovak bi bar uzela smjer koji hoću, a ne da čekam da mi ostane menađerski...
tako da to nije širenje netočnih informacija nit slično, ja kažem da znam da su se 15. upisale neke osobe
 

Samohrani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ovako,ja sam bio jučer na faksu,doduše kasno,i na vratima od Storjakice piše da studenti(ne znam koji) ne dolaze na upis 21.i 22.rujna jer će se u to vrijeme vršiti upis u prvu godinu studija jesenskog roka.Pod upisom je pisalo da oni koji upisuju više godine studija ili pad godine ne dolaze u to vrijeme-dakle 21.i 22.9.2011.Moguće je da upisi traju kako je kolegica potvrdila.
 

honey988

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
IMAMO DEKANSKI!!!

STARI PROGRAM IMA PRODULJENJE DO 30.9.2012. ZA DIPLOMIRAT!

Datumi za dekanski i prijave za dekanski naknadno ce se odredit i objavit na fakultetu i internet stranici fakulteta! Moze se prijaviti koliko god ispita zelite. Uglavnom ispiti moraju zavrsiti do 15.10. samo to su rekli i da ce datume naknadno odrediti.

Sretno svima!
 

honey1706

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
IMAMO DEKANSKI!!!

STARI PROGRAM IMA PRODULJENJE DO 30.9.2012. ZA DIPLOMIRAT!

Datumi za dekanski i prijave za dekanski naknadno ce se odredit i objavit na fakultetu i internet stranici fakulteta! Moze se prijaviti koliko god ispita zelite. Uglavnom ispiti moraju zavrsiti do 15.10. samo to su rekli i da ce datume naknadno odrediti.

Sretno svima!
hvala puno na vasem trudu, sto ste se izborili za nas i nasa prava !!!
 

laminat

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hvala puno na vasem trudu, sto ste se izborili za nas i nasa prava !!!
Lijepo da netko prepoznaje trud Udruge upravni student i pogotovo njezine predsjednice jer sam nemali broj put čul da koji k**** ta udruga postoji i kaj mi uopće radimo..:angry:

Ovo Vam je ujedno i poziv da se učlanite u Udrugu upravni student,da nema te udruge ne bi bilo niti dekanskog..30 kn godišnje članarine (30 kn prve godine,a svaku iduću samo 10 kn plaćate produljenje) je mala cijena za jedan dekanski!!

Učlanite se,sudjelujte na sjednicama udruge,predlažite promjene koje su potrebne na fakultetu,sudjelujte na smorti sveučilišta itd..
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks