AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Apsolventska godina

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel se moze apsolventska produziti za jos 6.mj kad ti isteknu prava u 9-om mjesecu???hvala...
apsolventska se dalje upisuje normalno i traje ti do 9. mj iduće godine... nema produljivanja za 6 mj, ja sam pitala... ali nema više ni studentskih prava:frustrating:
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel baš moram u našoj knjižari kupit uplatnicu za plaćanje godine ili kupim opću uplatnicu tamo di plačam??
i šta treba pisat, ko i svake godine UPISNINA I ŠKOLARINA ili...
ko zna broj žiro računa na koji uplaćujemo nek napiše, molim vas... tnx
 

frend

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel baš moram u našoj knjižari kupit uplatnicu za plaćanje godine ili kupim opću uplatnicu tamo di plačam??
i šta treba pisat, ko i svake godine UPISNINA I ŠKOLARINA ili...
ko zna broj žiro računa na koji uplaćujemo nek napiše, molim vas... tnx
Treba ti najobičnija uplatnica kao i dosad,pišeš upisnina i školarina kao i prije..
Model-00 žiro: 2360000-1101264729
Poziv na broj odobrenja: 1013-(ne znam što dalje ide,možda jmbg ili tako nešto)
Šifra opisa plaćanja-88
Primatelj: Pravni fakultet u Zagrebu
 

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jesu li upisni materijali isti za apsolvente i ove koji upisuju drugu godinu? i zna li mozda netko cijenu tih upisnih materijala? I jel mozda netko saznao kako se na kraju placa apsolventska godina? jel je ista za sve 1950- kak je do sad bilo ili se zaista placa po ECTS bodovima? Hvala
 

flor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zanima me da li kad prvi put upisujemo apsolvenstsku na ansem faxu imamo studentska prava...pokaz,zdravstveno i poslove u sc ???
 

malaplava1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jesu li upisni materijali isti za apsolvente i ove koji upisuju drugu godinu? i zna li mozda netko cijenu tih upisnih materijala? I jel mozda netko saznao kako se na kraju placa apsolventska godina? jel je ista za sve 1950- kak je do sad bilo ili se zaista placa po ECTS bodovima? Hvala
placa ti se po ECTS bodovima

zanima me da li kad prvi put upisujemo apsolvenstsku na ansem faxu imamo studentska prava...pokaz,zdravstveno i poslove u sc ???
da imas prava
 

Oraščić

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam upisala apsolventsku godinu u ponedjeljak.
Trebaš zbrojiti sve ECTS bodove od predmeta koji su ti ostali, naravno računaš i ona 3 boda za izradu diplomskog rada, i pomnožiti ih sa 50, jer je svaki bod 50kn. Taj iznos bodova + 300kn upisnine uplatiš na žiro-račun fakulteta i to je to. Ništa drugo ti ne treba i ne trebaš ništa upisivati u index.
Pazi samo da točno zbrojiš sve bodove, dodaj još 300kn i to je to.
100% provjereno!
Ako trebaš i potvrde npr.za pokaz ili nešto drugo, više nemamo obične potvrde nego moraš naglasiti da trebaš potvrdu za apsolvente za porezni studij, to je isto provjereno jer sam ja kupila obične potvrde pa su me vratili nazad po ove druge.
Evo, to je sve. :)
 

Tihana988

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam upisala apsolventsku godinu u ponedjeljak.
Trebaš zbrojiti sve ECTS bodove od predmeta koji su ti ostali, naravno računaš i ona 3 boda za izradu diplomskog rada, i pomnožiti ih sa 50, jer je svaki bod 50kn. Taj iznos bodova + 300kn upisnine uplatiš na žiro-račun fakulteta i to je to. Ništa drugo ti ne treba i ne trebaš ništa upisivati u index.
Pazi samo da točno zbrojiš sve bodove, dodaj još 300kn i to je to.
100% provjereno!
Ako trebaš i potvrde npr.za pokaz ili nešto drugo, više nemamo obične potvrde nego moraš naglasiti da trebaš potvrdu za apsolvente za porezni studij, to je isto provjereno jer sam ja kupila obične potvrde pa su me vratili nazad po ove druge.
Evo, to je sve. :)


A jesu li ti pregledavali index, da li imaš sve potpise... i to...
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
oraščić jel trebao indeks sa svim potp:wink5:isima...
treba index sa svim potpisima jel gospođa Sanja Storjak prije upisa prelista index, pregleda potpise i udari žig TESTIRANO...pa onda slijedi upis
 

Oraščić

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo i ja potvrđujem da trebaju biti svi potpisi u indexu jer se mora prije upisa testirati index, a to će vam napraviti gđa.Storjak odmah na upisu. Ne treba prije dolaziti radi toga, nego u isto vrijeme testira index i odmah upiše godinu!
 

flor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo i ja potvrđujem da trebaju biti svi potpisi u indexu jer se mora prije upisa testirati index, a to će vam napraviti gđa.Storjak odmah na upisu. Ne treba prije dolaziti radi toga, nego u isto vrijeme testira index i odmah upiše godinu!
da li treba jos kakav list kupit za upsi apsolventske dole u knjiznii da li je isti kao kod upisa u 2.godinu il moramo reci da nam treba upisni list za apsolventsku (ako treba) i da li s dole kupuje uplatnica??
 

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li treba jos kakav list kupit za upsi apsolventske dole u knjiznii da li je isti kao kod upisa u 2.godinu il moramo reci da nam treba upisni list za apsolventsku (ako treba) i da li s dole kupuje uplatnica??
Za apsolventsku godinu ti treba samo uplatnica, kojom potvrđuješ da si uplatila određeni iznos na žiro-račun pravnog fakulteta. kupiš opću uplatnicu na pošti (možda je ima i za kupiti u dole u knjizari nisam sigurna ) i preporučujem ti da novac uplatiš u fini jer u pošti uzimaju puno provizije.
 

**Anđa*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
znači, zaključak: Samo uplatnica sa cjelokupnim iznosom i index sa svim potpisima su potrebni za upis? i to je sve? nikakav upisni materijal ni ništa slično? oukej.. hvala
 

flor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zna li tko pouzadanu informaciju da li na usporednim poreznim sustavima smijemo kao apsolventi izaci na kolokvij...s obzirom da mi je jedan cura rekla da sad zapisuje a 2 godine nije i svi su mogli izaci...
 

**Anđa*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zna li tko pouzadanu informaciju da li na usporednim poreznim sustavima smijemo kao apsolventi izaci na kolokvij...s obzirom da mi je jedan cura rekla da sad zapisuje a 2 godine nije i svi su mogli izaci...
Možemo izaći kao apsolventi na kolokvij, ne moraš biti na predavanjima.


Mene zanima jedna dr stvar ako netko zna odgovor.. Teta Sanja mi je rekla prilikom upisa da mi je ovo zadnja godina s pravima. E sad, ja sam to znala, ali sam ju zaboravila pitat vrlo važnu stvar. Da li, ako kojim slučajem ne uspijem ove godine diplomirati, padam na vanredni studij još jednu godinu ili gubim pravo studiranja?? Please HELP!
Hvala!
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Možemo izaći kao apsolventi na kolokvij, ne moraš biti na predavanjima.


Mene zanima jedna dr stvar ako netko zna odgovor.. Teta Sanja mi je rekla prilikom upisa da mi je ovo zadnja godina s pravima. E sad, ja sam to znala, ali sam ju zaboravila pitat vrlo važnu stvar. Da li, ako kojim slučajem ne uspijem ove godine diplomirati, padam na vanredni studij još jednu godinu ili gubim pravo studiranja?? Please HELP!
Hvala!
Ne gubiš pravo studiranja. Dobivaš status izvanrednog stud.
Redoviti stud. možeš biti svega 6 godina.
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
6?? meni je ovo 4 godina kao redovan student i to mi je zadnja godina.. no dobro, to je manje važno.. Bitno da ne gubim pravo studiranja.. hvala!
4godina i redovan si.. ?
Mene interesira sljedece, upisala prvu, pa parcijalu druge, pa drugu.. Pri upisivanju druge, Sanja mi je rekla da mi je to zadnja s pravima.
Inace sam redoviti bez plaćanja.
Što to znači?
Da necu vise imati st. prava, iksicu itd ili da cu placati, a biti redovan ili da cu biti izvanredan s placanjem.. Ha.. nista mi sad nije jasno...
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
4godina i redovan si.. ?
Mene interesira sljedece, upisala prvu, pa parcijalu druge, pa drugu.. Pri upisivanju druge, Sanja mi je rekla da mi je to zadnja s pravima.
Inace sam redoviti bez plaćanja.
Što to znači?
Da necu vise imati st. prava, iksicu itd ili da cu placati, a biti redovan ili da cu biti izvanredan s placanjem.. Ha.. nista mi sad nije jasno...
Ne može biti da pri upisivanju druge već gubiš prava...
ja sam isto bila u takvoj situaciji upisala 1. , pa parcijalu 2. , pa 2. i onda apsolventsku i svo to vrijeme sam imala studentska prava i tek da sam po drugi puta upisivala apsolventsku onda bi izgubila prava ( iksica, pokaz za ZET, ...) , ali sam sva sreća diplomirala.
Znaci studentska prava ti traju duplo od onoga koliko ti traje studij, porezni traje 2 god. , prema tome 4 god. studiraš sa tim pravima.
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da, jasnije mi je :D hvala
Ne znam zasto je onda rekla curi prije mene i meni da gubimo prava, mozda je mislila na placanje, da cemo morati biti redovan uz placanje, tj, apsolventsku platiti..
To mi je najbitnije radi posla, kako bih i dalje imala ugovor u Sc-u :)
 

sunny_kiss

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mene zanima ovo sad: s obzirom da sam drugu redovno upisala,znači 2 godine studiram sad, i ostalo mi je još 7 ispita sa druge..da li ja mogu pisat pad, pa da imam još godinu iza prava, il moram apsolventsku? po ovome šta sam čitala, imam pravo samo jednu apsolventsku s pravima upisat?
šta onda ako pišem pad, pa one tamo godine pišem apsolventsku??
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks