AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Apsolventska godina

ideš

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dal ima jos netko da je bio apsolvent ove godine i sad su mu propali ispiti radi g.p? dal sad prelazimo u izvenredne ili mozemo pisat pad i redovito studirat

dali ima aspsolvenata kojima je sve propalo zbog građanskog? nemogu sad stic diplomirat niti nemogu upisat 3. god? dali mi prelazimo u izvanredne studente s obzirom da nakon apsolventske upisujemo pad 2 godine.? ili ostajemo redovito(posto se proslih godina moglo studirat 4 god. s pravima-dva puta apsolventska)! Help
 

rita

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dakle, ovo je totalna norganizacija i nedostatak informacija na stranicama faxa a tiče se cijena APSOLVENTSKE GODINE izvanrednih studenata. Kaže mi čovjek u referadi koji mijenja Sanju da je 100 kuna i čini se niksad nije ni čuo za apsolventsku godinu i ne zna mi ništa reći o tome!!! pa kako je to moguće da se ne može doći do relevantne informacije ! Bod bi trebao za apsloventsku biti 50 kn! Da li netko od vas zna išta o tome?
 

Dragana G

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi moji,pa logično je da ove godine nitko na STRUČNOM POREZNOM STUDIJU ne upisuje i ne može upisati apsolventsku godinu jer je uvedena 3.godina koja se treba odslušat i tek nakon toga možemo upisat apsolventsku osim ako 3.god. nekim čudom ne riješimo u roku,tada nam nece ni trebat apsolventska prava. Dakle na poreznom ove godine svi plaćaju ili 100kn(izvanredni) ili 120kn(redovni) po bodu,mi druge opcije nemamo!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks