AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

ZET-ov pokaz

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
imaš u praškoj(ona ulica koja od trga ravno vodi na željeznički kolodvor)
dok ideš od trga onda ti je s desne strane, skoro odmah na početku, poslije onog izloga s fotoaparatima ili čim već
velika su svijetlosmeđa vrata
skužit ćeš da se tamo možeš slikat
4 slike su 35kn, za jeftinije i bliže u zg ne znam...
 

Marianne

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam bila slikat se za pokaz u fotostudiju siniša, 4 slike 30 kn (to ti je u savskoj, blizu križanja vukovarske i savske, niže t-mobile centra)
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja bi najradije uzela sliku za indeks malo ju izrezuckala da bude iste velicine ko ona za pokaz i tu stavila sad na ovaj novi pokaz, tak mi se neda slikat :dry:
 

Marianne

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
meni su rekli da dođem za mjesec dana po iskaznicu, iako na onom rozom papiru dolje piše za 15 dana, očito im treba više od toga.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
meni su rekli da dođem za mjesec dana po iskaznicu, iako na onom rozom papiru dolje piše za 15 dana, očito im treba više od toga.
zahvaljujem na odgovoru, još jednom.
bila sam i sama popodne na mažuranićevom trgu.
dakle, moram doći po iskaznicu za mjesec dana, a
u međuvremenu koristim ''rozi papirić'' pri vožnji u
zetovom busu/tram.
 

.::Dee::.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel znate koliko se čeka na izradu nove iskaznice?
Inače vadim pokaz na borongaju. Na onom rozom listu sam odabrao "način preuzimanja kartice - b) na prodajnom mjestu"

Al su mi rekli da je oni šalju poštom i da ću je dobiti za 2 tjedna.

To ovisi od poslovnice.
 

Marianne

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja bih zamolila za pomoć, prelazim na izvanredne i sad me zanima jel mogu ja nekako imati besplatan zetov pokaz? Ako se prijavim na zavod za zapošljavanje? jel moram bit prijavljena na zavod u zagrebu pošto nisam odavde, nemam tu prijavljeno ni prebivalište ni boravište? ako ima netko s nekom informacijom o tome, bila bih zahvalna da napise.
 

lila_887

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja bih zamolila za pomoć, prelazim na izvanredne i sad me zanima jel mogu ja nekako imati besplatan zetov pokaz? Ako se prijavim na zavod za zapošljavanje? jel moram bit prijavljena na zavod u zagrebu pošto nisam odavde, nemam tu prijavljeno ni prebivalište ni boravište? ako ima netko s nekom informacijom o tome, bila bih zahvalna da napise.
ja mislim da ne možeš, ako ne živiš ili nisi nikako prijavljena u Zagrebu, onda nemaš pravo ni na taj besplatni Zetov pokaz... najbolje bi bilo da pitaš možda negdje u Zetu na neki info telefon ili tako nešto... al mislim da ne budući da ti nikako ne spadaš u Zg, zašto bi oni tebi onda dali besplatan pokaz, kužiš?
Kolko bi takvih onda bilo... ja bi se prva javila :crazy:
 

Marianne

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja mislim da ne možeš, ako ne živiš ili nisi nikako prijavljena u Zagrebu, onda nemaš pravo ni na taj besplatni Zetov pokaz... najbolje bi bilo da pitaš možda negdje u Zetu na neki info telefon ili tako nešto... al mislim da ne budući da ti nikako ne spadaš u Zg, zašto bi oni tebi onda dali besplatan pokaz, kužiš?
Kolko bi takvih onda bilo... ja bi se prva javila :crazy:
da, kužim, ali živim ovdje i mislila sam ako prijavim boravište ovdje da mozda imam pravo kao nezaposlena, ali ne znam da li baš moram bit prijavljena na zavod u zagrebu ili se mogu prijaviti u gradu iz kojeg dolazim pošto ću morat ić tamo u hzzo pa sam se mislila tamo i prijavit na zavod, da sve obavim odmah, ali ako za pokaz moram biti prijavljena na zavod u zg onda cu se tu prijavit. pa sad ispitujem mogućnosti, želim se informirat što više.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks