AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

ZET-ov pokaz

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne znam gdje da ovo pitam pa ću eto tu... ak je krivo... a... kaj sad... sorryte

Može li mi netko objasniti kako ide procedura za pokaz za tramvaje?
Znam da moram naći zetovu kućicu (gdje??) ispuniti neki papir (koji???) otići u referadu da mi to potvrde i žigosuju sliku (koje veličine treba biti slika????) i otići na trešnjevku u remizu(koji broj tramvaja?? kako znam da sam došla? :D ) da mi tamo daju pokaz.

E, a kad bi netko znao što treba za popust za vlakove... ;)

Hvala unaprijed divnom društvu na forumu :worshippy:
(moram biti ljubazna da mi netko pomogne :D )
 

ups

Skype
Re: Početak studija

1. uzmeš na remizi ili nekom drugom prodajnom ZET-ovo mjestu (npr. Marićev prolaz) Molbu za izradu godišnjeg pokaza (za đake i studente)
2. Napraviš dvije 3x3,5 slike, pričvrstiš ih spajalicom za Molbu, ispuniš molbu
3. Ljubazno zamoliš Zdenkić u referadi da ti je žigosa pečatom
4. Sjedneš na tram br. 11 i voziš se skroooz do zadnje stanice aka. Remiza
5. Kada izađeš iz tramvaja, pogledaj zgradu preko puta i sigurno ćeš vidjeti hrpu đaka i studenata kako mirno i disciplinirano čekaju u redu za izradu iskaznice.
6. Svakako sa Molbom ponesi i Indeks. Možda će ti trebati u referadi, a sigurno će ti trebati u ZET-u. Na zadnju stranu će ti stisnuti mali pečat.
7. Izradu pokaza ćeš platiti 20-30 kn.
8. 365 dana ili točnije do 31.10.2008. se voziš na teret građana grada Zagreba.
9. Ako pod mjesto stanovanja upišeš zagrebačku adresu - ne zaboravi glasati na Bandića. Nije ti "džabe" pokaz dao. :D
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

A gdje na Borongaju? Tamo kod sajma (s odjecom)?
Borongaj mi se čini još najpraktičniji
 

freak7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

najblize za napraviti pokaz (od faxa) bi ti bilo na mazuranicevom trgu (iza hnk-a, kod stanice busa za voltino) ili blizu trga (udes u mali prolaz sto spaja prasku ulicu i bogovicevu (algoritam))
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

najblize za napraviti pokaz (od faxa) bi ti bilo na mazuranicevom trgu (iza hnk-a, kod stanice busa za voltino) ili blizu trga (udes u mali prolaz sto spaja prasku ulicu i bogovicevu (algoritam))
Za napraviti pokaz ili samo Molbu podići?
jer su meni rekli da se to može samo u remizi (napraviti pokaz)... pa nije bilo baš jasno.
hvala svima
 

freak7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

Za napraviti pokaz ili samo Molbu podići?
jer su meni rekli da se to može samo u remizi (napraviti pokaz)... pa nije bilo baš jasno.
hvala svima
http://www.zet.hr/besplatne_studentske.html

evo na ovim mjestima prvo trebas podici molbu za izradu pokaza, zatim molbu ispunis i sa slikom dodes u referadu da ti oni udare pecat. onda s tom slikom i molbom opet odes na jedno od ovih mjesta i tamo ti u roku 2-3 min naprave pokaz(ukoliko nebude guzve, a ja sam prosle godine u dubravi u redu cekao 45min).
 

Ivy

Admin
Re: Početak studija

12 vozi na remizu
ali to mozes obaviti i na trgu pa nema potrebe da ides skroz tamo
samo pazi da uzmes indesks i Xicu zlu ne trebalo
 

Clousseau

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

Samo jedna napomena za brucoše - u molbu za izdavanje pokaza treba upisati broj ixice, a s obzirom na to da one još nisu gotove (bit će najvjerojatnije onaj tjedan kad počnu predavanja), još ne možete izvaditi pokaz !
 

chuchi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Početak studija

a što se tiče borongaja, to ti je na samom okretištu, tamo blizu toga sajma, kako si ga ti nazvala:)
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo prošle godine je bila prva godina bespatnog pokaza/prijevoza za studente, i ja sam npr. otišla u marićev prolaz i nakog dugog reda kojemu je dugo trebalo da nestane, žena me poslala na bornogaj....a ja ono :eek:) kao tamo ti trebaš, ne znam nekaj je spominjala -prebivalište- a tko će ga znati....zato sam ove godine odmah otišla na borangaj...
i da
iako je besplatan...ipak se plača 30kn ;)
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pretpostavljam da izvanredni studenti nemaju pravo na ''besplatni'' pokaz?
(s obzirom da se traži broj iksice)
 

brianna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja znam da se pokaz vadi na lokaciji gdje stanujes, ja zivim u Dubravi i tamo na okretistu ga vadim, prosle god. sam ga dobila za 5 min. Ali mozda moze svatko, uglavnom nema guzve. :happy:
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
a gdje se upiše taj broj iksice??na formularu koji imam(zeleni)nigdje ne piše-upiši br.iksice...znaći,ja još nemam iksicu(brucoš) i nemogu sada,za 9.mj izvaditi pokaz jer nemam iksicu još?
 

viexen

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Možete izvadit pokaz, samo ti je potreban indeks. Nemoj ništa upisivati na tu crtu samo ponesi indeks i dobit ćeš pokaz (bar je tako bilo prije dvije god kad sam ja imala isti "problem").

Pravo na besplatan pokaz za Šk.god. 2008/09.
Korisnici prava
temeljem zaključka gradskog poglavarstva grada zagreba, đaci redoviti polaznici osnovnih i srednjih škola s prebivalištem u gradu zagrebu i redoviti studenti koji studiraju u zagrebu ostvaruju pravo na besplatan prijevoz u zagrebu i preuzimaju godišnju iskaznicu zet-a za zagreb ili zagreb i gradsku željeznicu.
Potencijalni korisnici prijevoza vozilima zet-a (mjesto stanovanja, sjedište obrazovne ustanove i sl.) na izdvojenom prometnom području velike gorice, zaprešića, bistre, luke, jakovlja, stupnika, klinča sela i pokupskog, ostvaruju pravo isključivo na mjesečnu iskaznicu s naznakom besplatnog prijevoza u gradu zagrebu i gradskoj željeznici, što korisnicima prijevoza vozilima zet-a na izdvojenom prometnom području omogućuje kupnju odgovarajuće mjesečne markice.
Korisnik se može odlučiti i na kupnju godišnje karte zet-a ili priključne karte za hŽ van zagreba.

postupak za izdavanje mjesečnih iskaznica
od srijede, 27. Kolovoza, do petka, 14. Studenog 2008., mjesečne iskaznice izdavat će se na sljedećim prodajnim mjestima: prodavaonica karata radni dan subota
1. Ozaljska 105 7.30 - 18; 7 - 14.30
2. Velika gorica 8 – 16; ne radi
3. ZapreŠić 8 - 16; ne radi
4. Marićev prolaz 6.30 – 20; 7 – 14.30

đaci i studenti popunjavaju zahtjev (obrazac zet-a) na kojem istinitost navoda ovjerava škola ili fakultet što ga pohađaju. Zahtjevu prilažu jednu fotografiju veličine 3x3,5 cm, ne stariju od 6 mjeseci. Fotografiju treba ovjeriti u školi ili na fakultetu tako da polovica pečata bude otisnuta na poleđini fotografije, a polovica na zahtjevu.

prilikom predaje zahtjeva studenti donose na uvid osobnu iskaznicu i indeks s upisanim tekućim semestrom ili godinom.

Studenti izdvojenih gradova velika gorica i zaprešić, te općina stupnik, bistra, luka i jakovlje dužni su, pored navedenog, zahtjeve ovjeriti još i u poglavarstvu nadležnog grada ili općine.
Cijena izrade iskaznice je 30 kuna i plaća ju korisnik!


godiŠnje iskaznice

Od srijede, 27. Kolovoza, do petka, 14. Studenog 2008. Godine, đačke godišnje iskaznice izdavat će se na slijedećim prodajnim mjestima: prodavaonica karata radni dan subota
1. Ozaljska 105 7.30 - 18 7 - 14.30
2. Borongaj 10 – 18 7 - 14.30
3. Zapruđe 10 – 18 7 - 14.30
4. Dubrava 10 – 18 7 – 14.30
5. Savski most 10 – 18 7 – 14.30
6. Trg maŽuranića 10 – 18 7 – 14.30
7. črnomerec 10 – 18 7 – 14.30

postupak za izdavanje besplatnih đačkih godišnjih iskaznica
đaci popunjavaju zahtjev na kojoj istinitost navoda ovjerava škola koju pohađaju, a zahtjevu prilažu jednu fotografiju veličine 3x3,5 cm, ne stariju od 6 mjeseci. Fotografiju treba ovjeriti u školi tako da polovica pečata bude otisnuta na poleđini fotografije, a polovica na zahtjevu. đak ili roditelj potpisom na zahtjevu za izdavanje besplatne godišnje iskaznice potvrđuje primitak iskaznice.
Cijena izrade iskaznice je 30 kuna i plaća ju korisnik!

Ostale informacije mogu se dobiti na brojeve telefona 36 51-478, 36 51-479 i 36 51-480.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks