AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Višestupanjska uprava i regionalni razvoj

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ne razumijem. Kada je onda ispit?? (ne kolokvij)
U četvrtak mi dotična gđa iz referade kaže da je odgođen za
utorak (kao što je i pisala obavijest ispod termina 27-og).
No, sada termin za utorak više ne stoji, ispita nema
na oglasnoj ploči... Pa tko tu koga...
moje mišljenje je da rasporeda za ispit više nema na oglasnoj ploći jer je prvotno trebao biti 27 pa je zato čim je datum 27 prošao obrisan kao što se i brišu ispiti koji prođu a nisu vodili računa o tome da je odgođen i da ga nisu trebali obrisati i to je njihova greška
i javne službe koje su kod đulabića u isto vrijeme isto su odgođene i isto ih više nema na oglasnoj ploći ali ništa čudno kad je naš faks u pitanju
 

mimica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
odbori za praćenje, marginalizacija, apsorpcijski kapacitet, planski dokumenti politike regionalnog razvoja i indeks razvijenosti.
 

Donki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
1. odbori za pracenje i koji subjekti bi trebali biti zastupljeni u njima
2. maginalizacija u tranzicijskim zemljama
3. sto je apsorpcijski kapacitet i nabroji njegove elemente
4. nabroji strateske dokumente donesene na razini rh (pisalo je nabrojitial je neki biser morao pametovati i pitao da li treba i objasniti, pa je asistentica slala poruku profesoru i on je odg da i objasnimo, ne, vec kad inzistiramo,a lijepo pisalo nabrojiti. sta ce on/ona pisati u svom testu njena stvar, al je pitanje bilo bespotrebno) (ah,silly humans)
5. sto je indeks razvijenosti i kako se razvrstavaju jedinice lokalne i jedinice podrucne samouprave prema stupnju razvijenosti na temelju indeksa razvijenosti?
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nemoj se zavaravati da zato što nije pisalo da objasniš, da nije trebalo objašnjavati
ne bih baš rekla da je to u njegovom stilu da traži da samo nabrojiš
nego jel netko zna kad će rezultati kolokvija?
 

neozbiljna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nemoj se zavaravati da zato što nije pisalo da objasniš, da nije trebalo objašnjavati
ne bih baš rekla da je to u njegovom stilu da traži da samo nabrojiš
nego jel netko zna kad će rezultati kolokvija?
s obzirom na to da u njegovim pitanjima koja nam je dao za pripremu kolokvija nije bilo pitanje da ih moramo objasniti gotovo sam sigurna da je trebalo samo nabrojati.. jer on je sam rekao da ništa izvan toga neće biti u kolokviju.
ali nebitno sada.. rezultati su u 6 trebali biti!! ali ipak je ovo draga nam katedra upravne znanosti i visoke bahatosti..
 

laminat

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Rezultati II. kolokvija iz kolegija VIŠESTUPNJSKA UPRAVA I REGIONALNI RAZVOJ

Duvnjak Željka 9(0)
Brkić Monika 8(0)
Vekić Ines 8(0)
Brnobić Kristina 7(0)
Heruc Valentina 7(1)
Kosanović Barbara 7(1)
Smiljka Mađer 7(1)
Kunštić Jasna 7(1)
Tretinjak Jasna 6(0)
Šimunović Ivana 6(1)
Vuglec Nikolina 6(0)

Svi ostali su negativni.
 

neozbiljna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim da javite pitanja sa današnjeg usmenog
s obzirom da su na ispitu bili svi koji su kolokvirali taj ispit, bio je samo upis ocjena , ali ne i usmeni. kod ocjenjivanja je jako strog..
bila su dva kolokvija, svaki po 10 bodova. bodovna ljestvica je
6, 7 bodova= ocjena 2, 8 bodova=3 , 9 bodova =4 , 10 bodova= 5.
i eto tako sam sa svojih 16 bodova dobila 3.. a sa istim tim bodovima na nekom drugom predmetu bi imala mogućnost odgovaranja za 5. ali eto.. :(
kolegica je imala 14 bodova i htjela je odgovarati za višu ocjenu, onda joj je bahato prokomentirao da se ohladi, razmisli, i onda vidi želi li odgovarati. i da šta bi odgovarala kao da ima sve petice u inedexu..
sve samo ne ugodan profesor. .. :/
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
s obzirom da su na ispitu bili svi koji su kolokvirali taj ispit, bio je samo upis ocjena , ali ne i usmeni. kod ocjenjivanja je jako strog..
bila su dva kolokvija, svaki po 10 bodova. bodovna ljestvica je
6, 7 bodova= ocjena 2, 8 bodova=3 , 9 bodova =4 , 10 bodova= 5.
i eto tako sam sa svojih 16 bodova dobila 3.. a sa istim tim bodovima na nekom drugom predmetu bi imala mogućnost odgovaranja za 5. ali eto.. :(
kolegica je imala 14 bodova i htjela je odgovarati za višu ocjenu, onda joj je bahato prokomentirao da se ohladi, razmisli, i onda vidi želi li odgovarati. i da šta bi odgovarala kao da ima sve petice u inedexu..
sve samo ne ugodan profesor. .. :/
ja sam izvanredni student i nisam pisala kolokvije tako da moram odgovarati i baš se ne veselim sad kad sam ovo pročitala ali valjda će sve dobri proći
 

chasei

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li neki izvanredni student ima iskustva s ovim predmetom?
meni je taj predmet bio zanimljiv, a samim time i dosta lagan za naučit...nema puno toga, ali se mora znati...profesor je na webu od katedre objavio pitanja, tako da to si skinite i znate na što se mora orijentirati ( a to bi bilo gotovo sve...)...uglavnom, što se gradiva tiče, nije strašno, 2 tjedna učenja bi trebalo biti dosta...problem je jedino profesor (ali ne uvijek),ali unatoč tome, mogu se dobit zaista dobre ocjene...zna pitati da li ste bili na predavanjima,pa ako niste, malo gnjaviti zbog toga...ali ništa prestrašno...
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ako nekoga zanima u utorak i srijedu 21 i 22.2 od 17-21 su predavanja za izvanredne studente iz ovog predmeta
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel ide ko na ispit u petak?
ima još netko od redovnih tko je položio kolokvije a nije došao na usmeni na prošlom roku pa ide na ovom?
otprilike da znam koliko će ispit trajati
dal profesor proziva po abecedi ili se ulazi kako tko hoće?
 

Leptiric_20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel ide ko na ispit u petak?
ima još netko od redovnih tko je položio kolokvije a nije došao na usmeni na prošlom roku pa ide na ovom?
otprilike da znam koliko će ispit trajati
dal profesor proziva po abecedi ili se ulazi kako tko hoće?
nekad se ulazi po abecedi, nekad kak sami hoćemo ovisi o njegovoj volji
 

marija0205

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
...položila jučer, pitanja : kohezijski fond, monitoring, ZRR (općenito, unutar zakona objasniti načelo programiranja), BPP
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
meni je ovaj predmet tako dosadan i nezanimljiv da bi najradije opet ućila građansko i radno samo ovo ne
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks