AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u ekonomiju

teya18

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozdrav, jel mi može neko objasniti na što se odnosi "samo krupni slog" u knjizi iz ekonomije, Politička ekonomija, 2007. Hvala :)
 

applepie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li izvanredni studenti ponavljaći mogu pristupit kolokvijima ove godine..molim vas, zna li tko ?! koji prof . drži ove godine U.u ekonomiju?:wink5:
 

Kristi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok! da li netko zna da li mogu pristupiti kolokviju,redovna sam studentica ali ne mogu ići na predavanja..i da li je ova skripta iz skriptarnice dovoljna za kolokvij..hvala..

molim pomoć! fakat bi htjela izaći na ovaj kolokvij..jel ima netko ikakve informacije? ne znam do kuda moram učiti po skripti i da li mogu pristupit ispitu..
 

Tena#

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok,

Zanima me kakva su iskustva sa Rancicem. S obzirom da je jako nabrijan na uzmi 2 i bjezi,zanima me jel zbilja toliko tesko kod njega na usmenom il se ipak isplati probat odgovarat za vise?
 

Kike

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima ,mene također zanimaju iskustva na usmenom kod prof. Rančića ? Ako ih uopće ima .
 

andre

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
se ekonomija moze ucit po skriptama?
može se proći po skripti,prođi malo po forumu,piše na koje grafove treba obratiti pažnja,bolje ići na predrok nego na ispit,a odgovaranje kod prof. je za veću ocjenu,ali onda bolje da stvarno sve znate.
 

pporezni

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitanja sa zadnjeg kolokvija su bila: što je ekonomija,po izboru objasni proizvodnju, potrošnju ili razmjenu,nacrtaj graf stanovnistva, što je ekonomiziranje, nabroji razine znanstveno istrazivackog rada i objasni po izboru.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks