AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u državu i pravo

Bumblebee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi kako je ime onojmladoj profesorici koja je bila u dvorani 4?? mala dvoranica, bili su socijalni i iza je sjedilo nas 10-ak iz uprave
 

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zna li netko koji su eseji bili na prošlom roku? :)
Kakva su iskustva s komisijom, traže li baš sve u detalje?
 

kristinad

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Esejska pitanja sa zadnjeg roka:
- odnosi medu drzavnim funkcijama
- zloupotreba subjektivnog prava
- pravni sustav kao ideal i kao stvarnost
 

Mihaela95

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
rok 24.06.
GRUPA A
na zaokruzivanje : slozena drzava, zakon, pravna norma, logicko tumacenje pp, ogranicena punomoc ...
eseji:
Problem djelotvornosti pravnih normi
Tumacenje pp s obzirom na osobe koje to cine
Priroda stvari kao izvor prava
 

samotoni

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel zna netko kod uvoda , kad se izlazi 8. put i npr. padne pismeni da li se i dalje ima mogućnost ići na usmeni svejedno ili ne ? (pitam za frendicu ) hvala
 

Mari123

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može li netko ako zna napisati na što treba paziti prilikom pisanja eseja na ispitu? Sjećam se samo da ne smijemo nabrajati. Hvalaaa
 

NikaDzg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav ljudi,
zanima me jel potrebno znat latinske nazive? Za prvi kolokvij "pravna norma".
Ja sam negdje pročitala da latinski i nije tako nebitan u ovom predmetu. A što se tiče prvog kolokvija, nema latinskog na tih 50 stranica puno. Par fraza i pokoji prijevod. Nije teško zapamtiti. :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks