AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvjet?

martina28

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hvala cure,to cu jos pitati u referadi. i da zaboravila sam.
kao izvanredni student koliko se placa upis??? 3600 ili 3800 ne znam
 

niriana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Koliko nas je - jeste li uhvatili uvjet?

ja pala uvod u državu i pravo i nauku, tako da imam parcijalu samo
 

creative

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Koliko nas je - jeste li uhvatili uvjet?

dao ustrojstvo,imam uvjet i ne moram na bolonju.di ćeš više
 

sljokica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok svima.
Ja bih vas molila da mi kažete koliko je bodova potrebno za uvjet 3. godine i da li postoje koji ispiti da se mogu prenijeti. Tj. koliko najmanje bodova moram imati za uvjet?
hvala.
 

monica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok svima.
Ja bih vas molila da mi kažete koliko je bodova potrebno za uvjet 3. godine i da li postoje koji ispiti da se mogu prenijeti. Tj. koliko najmanje bodova moram imati za uvjet?
hvala.[/QU
Za uvjet za 3.god. ti može ostati samo jedan predmet(npr.gradjansko). moras poloziti općeupravno pravo -on je uvjet i ako njega nisi polozila ne mozes upisati uvjet. a mozes prebaciti samo jedan predmet.
 

sljokica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ma ja sam danas baš upisala drugu godinu po Bolonji a do sada sam bila po starom programu i dobila sam osnove politologije iz prve godine. Jel to znači da moram položiti sve osim npr. građanskog+Osnove politologije? Meni se čini da moram prvo politologiju položiti ili?
 

sunce

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ma ja sam danas baš upisala drugu godinu po Bolonji a do sada sam bila po starom programu i dobila sam osnove politologije iz prve godine. Jel to znači da moram položiti sve osim npr. građanskog+Osnove politologije? Meni se čini da moram prvo politologiju položiti ili?
Moraš imati 50 bodova za redovan upis godine, a 31 za parcijalu.
 

sljokica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Moraš imati 50 bodova za redovan upis godine, a 31 za parcijalu.
Hvala.
A jel znaš da li moram prvo položiti politologiju ili ne? Teta Mirjana je bila malo nervozna pa sam ju zaboravila to pitati.
 

sunce

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja mislim da moraš prvo politologiju, jel i ovi koji su upisivali razliku po
bolonji morali su prvo rješavati politologiju jel je bila jedina s 1. godine.
Al to je moje mišljenje, tak da ak netko zna provjereno..
 

sljokica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A vjerojatno, mada mi to baš nema nekog smisla kad ja već imam položen engleski, radno i državnu upravu od prije. Ali hvala. Ako tko ima šta novog nek kaže.
 

Ivy

Admin
nazalost prvo moras rijestiti politologiju
znas da sve kod nas ide po godinama pa stoga pol u ruke i pici
zelim lako pamcenje;)
 

sljokica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nazalost prvo moras rijestiti politologiju
znas da sve kod nas ide po godinama pa stoga pol u ruke i pici
zelim lako pamcenje;)
Toga sam se i bojala, :tuzni: ali šta je tu je. :headshake: Čini mi se dosta teško, odnosno nepoznato gradivo, nije baš tipično za naš faks.
 

Ivy

Admin
kao i za prvu uvjet je skupljenih 50 bodova;)
sto bi reklo da je opce upravno pravno obavezno jer nosi 12 bodova sto ti je slicna situacija kao sa naukom na prvaoj

ako ne uspjes sakupiti tih 50 bodova mozse upisati parcijalu za koju ti treba 31 bod

i jos samo nesto da nadopisem nevezano uz pitanje
odnosi se na one koji su upisali parcijalu druge sada

nadam se da znate i da se necete opustiti
jer vam je pruzena mogucnos upisa parcijale na parcijau ako ostvarite 31 iz druge godine....
stoga krenite u akciju i ne gubite godinu uzalud:)
 

sgrdan

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Uf, sad si me bas utješila ivy!!! Ova baba u referadi mi je rekla da opće upr. prav ne upišem! Citat:"To je jakooooo teško"! Sad se mogu slikat! Svejedno hvala!!!:mad:
 

Ivy

Admin
to ti je ona kao dala savjet
i bas sam jucer upala u neku situaciju jer sam cula kok je teta Mirjana rekla nes a na kraju to uopce nije bilo opravdano

sve u svemu kada sam upisivala parcijalu druge
sama sam si odabrala ispite koje sam zeljela i usla kod nje na upis sa popunjenim indeksom

zena je pogledala, provjerila i ni rijeci vise

tad da ima nekih zabrana kod biranja ispita sto se tice parcijale nema

mislim jedino na trecoj pri upisu parcijale mozes upisati sve osim diplomskog i prakse...
 

marinela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav,

Da li je netko provjerio, prvo se mora dati Osnove politologije ili možemo rješavati ostatke sa druge godine?

Prelazak sa starog na bolonju.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks