AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upravljanje ljudskim potencijalima s osnovama službeničkog prava

dinamo2001

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel stvarno moguce da jos nema rasporeda i obavijesti za usmene?
Vjerojatno ovaj rok ima prof. Giljević, jer prošli je imala prof. Marčetić te je odmah stavila u ponedjeljak one koji su imali drugi dio kolokvija, a na roku 31.5 je imao prof. Giljević te nas je sve stavio isti dan. Odnosno rezultati su bili u srijedu, a onda su svi zajedno imali usmeni u četvrtak (skupine s cijelim ispitom posebno, a samo s drugim dijelom kolokvija posebno po skupinama od 3)
 

kjutić

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, imam pitanjce, do sada nisam polagala niti jedan ispit putem Merlina, pa me zanima kako to izgleda, profe samo objave poveznicu na merlinu koju otvaramo na dan ispita ili? treba li još nešto posebno da se pristupi osim prijave za ispit?

Hvala na odgovoru :)
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Tako je. Zna se kad je ispit (pismeni ), i imat ces nakon sto zavrse odjave a najkasnije na dan ispita poveznicu za ispit na Merlinu.
 

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudiiii, boook :)
Javljam se retroaktivno, položila sam ULJP! Mislila sam da je težak ispit, ali sam nekako baš zavoljela građu i sad mi je super, sad bih opet polagala Uljp! :D
Sretno svima dalje!
 

Matija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudiiii, boook :)
Javljam se retroaktivno, položila sam ULJP! Mislila sam da je težak ispit, ali sam nekako baš zavoljela građu i sad mi je super, sad bih opet polagala Uljp! :D
Sretno svima dalje!
Iz čega je najbolje učiti ULJP?
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel ima netko da je izlazio na ispit u 11. mjesecu? Da li se ispiti i dalje održavaju preko Merlina, ili se pismeni dio ispita održava na faksu bas?
 

Matija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ekipa, može li netko samo napisati od koje do koje strane ne moramo učiti po skripti marija93 Upravljanje ljudskim potencijalima s osnovama službeničkog prava! To je ova skripta od 90 str. ili točnije od kojeg naslova ne trebamo učiti pa dalje... Hvala :)
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ekipa, može li netko samo napisati od koje do koje strane ne moramo učiti po skripti marija93 Upravljanje ljudskim potencijalima s osnovama službeničkog prava! To je ova skripta od 90 str. ili točnije od kojeg naslova ne trebamo učiti pa dalje... Hvala :)
Od 35. do 38. str (javni sluzbenici u tranziciji) te od 79. str do kraja skripte (novi trendovi u razvoju LJP). :D
 

Cleo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, ukoliko netko zna, molim Vas da mi napiše što trebamo znati/što pitaju iz ona 2 znanstvena članka?
Hvala unaprijed
 

Cleo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može kakav info sa zadnjeg roka?
[/QUOTE
Evo, ja sam bila, vratili su pisane ispite na fakultet. Deset pitanja, ne smiješ imati više od četiri nule. Pitanja su bila: planski ciklus, analiza vs opis posla, svrha ocjene (zds), obilježja javnih službenika, razlika spoil sistema i merit sustava...
Prof. Manojlovic nam je cim smo napisali ispravila, usmeni odmah nakon. Mene je pitala prava d. službenika, odbor za državnu službu, menadzerski model, normalizaciju javne službe. :)
Samo hrabro. Preporučam učenje po pitanjima s foruma. :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks