AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upravljanje gradovima i urbanim razvojem

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo ekipa,dojmovi!! Bilo nas je troje danas,ispitivao je Skarica. Uglavnom profesor je ispitivao kroz neku pricu gradivo i trazi povezivanje. S time da je definitivno naglasak na fazama u razvoju gradova,grad i gradski rub i zakon o kom.gospodarstvu i zakon o jedinicama lokalne i regionalne samouprave. I generalno literatura s popisa. Pale su 2 cetvorke i 1 petica.
 

valentinak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je profesor nekome poslao prezentacije s predavanja? Ja sam mu poslala mail prije tjedan dana nije mi nista odg, a rekao je da jedan dio ucimo iz prezentacije :/
 

Smile

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo posto je malo postova o ovom predmetu, neka se nadje koja info za buduce generacije :)
Predmet je okej, kroz cijeli semestar nismo imali predavanja jer nas je upisalo jako malo. Redovni su zajedno sa izvanrednim imali dva dana po par sati i to je to, nakon toga nam je dao i potpise. Ispit je samo usmeni, iako ima literature dosta, ucila sam sto sam smatrala da je najvaznije, a to je: Zakon o lokalnoj (o gradovima), Zakon o komunalnom i Zakon o gradu Zagrebu. Svakako nauciti faze u razvoju i grad i gradski rub. Naucila sam i dio iz Koprica, za svaki slucaj, a ostalo procitala. Ispit je bio okej, dva pitanja: koje su faze u razvoju i objasniti fazu komunalizacije. Sretno svima!
 

Magi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pitanja na jucerasnjem roku faue razvoja, grad i gradski rzb, decentralizacija, odnos Zagreba i njegovog rubnog podrucja, kako je Zagreb decetraliziran
 

Tihana I.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima li tko u pdf ovaj dio- Pavić, Željko; Od antičkog do globalnog grada; Pravni fakultet u Zagrebu; Društveno veleučilište u Zagrebu (2001), str. 4-32
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks