AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upravljanje gradovima i urbanim razvojem

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
molim nekoga komentare s današnjeg predavanja, tj. prvog, ako ga je bilo.. :)

zahvaljujem
Bilo je predavanja ali ne i profesora, ništa novo, ugl
Navodno ce stavit obavijest o predavanju ovaj tjedan na webu
 

nelija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bilo je predavanja ali ne i profesora, ništa novo, ugl
Navodno ce stavit obavijest o predavanju ovaj tjedan na webu
najbolje bi bilo da samo daju literaturu i točka..ili nek potvrde onu literaturu na web-u
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hehe... pa tko je onda održao predavanje ako nije bilo profesora? :confused:
Krivo sam se izrazio, trebalo ga je biti ali profesor je bolestan, tako su nam rekli, a sto se tice literature sigurno ce je mijenjati jer zakon o izboru opcinskih nacelnika i gradonacelnika vise nije na snazi vec zakon o lokalnim ozborima koji uređuje i izbor za predstavnike gradskih i opcinskih vijeca i zupanijskih skupstina pa treba vidjeti sta ce reci il eventualno poslati mail profesoru
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Krivo sam se izrazio, trebalo ga je biti ali profesor je bolestan, tako su nam rekli, a sto se tice literature sigurno ce je mijenjati jer zakon o izboru opcinskih nacelnika i gradonacelnika vise nije na snazi vec zakon o lokalnim ozborima koji uređuje i izbor za predstavnike gradskih i opcinskih vijeca i zupanijskih skupstina pa treba vidjeti sta ce reci il eventualno poslati mail profesoru
Znači došli ste i onda vam je netko rekao da predavanja neće biti tj poljubili ste vrata? Kao što i svi ljubimo vrata, a web postoji, meni se čini da su ta vrata na fakultetu obljubljenija više i od Kamenitih vrata.
 

nelija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Krivo sam se izrazio, trebalo ga je biti ali profesor je bolestan, tako su nam rekli, a sto se tice literature sigurno ce je mijenjati jer zakon o izboru opcinskih nacelnika i gradonacelnika vise nije na snazi vec zakon o lokalnim ozborima koji uređuje i izbor za predstavnike gradskih i opcinskih vijeca i zupanijskih skupstina pa treba vidjeti sta ce reci il eventualno poslati mail profesoru
treba opet biti strpljiv i pričekat što će reći za literaturu... a nikako da se to prvo predavanje održi
 

anci89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
to su bila predavanja za izvanredne ili redovne? ja sam izvanredni student, izabrala sam taj predmet isto pa me zanima :/
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kolege, jel bio netko danas na predavanju ? kako je bilo?
Giljević je bio na predavanju, mijenjao je Koprića koji bi trebao držati predavanje sljedeći ponedjeljak, literatura će se promijeniti i to će objaviti ovaj tjedan. Ispit je usmeni, predavanja nisu obavezna ali je preporučeno da se dolazi! ;)
 

nelija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jesu možda danas na predavanju rekli točnu literaturu?

kolege, jel bio netko na predavanju jučer ? danas je stavljena obavijest na stranici fakulteta da su predavanja obavezna i da će se dolasci provjeravati.. :(
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks