AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

UPP - vježbe

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam nasla da se ukori i npr opomene pred iskljucenje i neke druge mjere ne smatraju predmetom o kojem bi se moglo raspravljat u upravnom postupku. S tim da iskljucenje NIJE bilo navedeno pa bi prema tome ono trebalo biti predmetom up.postupka..
Koju ces onda pravnu osnovu navesti? ZUP i onaj drugi Zakon o odgoju i obrazovanju ili?
 

KristinaFortuna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja milsim da se trebamo pozvati na ZUP jer se tim i bavimo u ovom predmetu, zato sam se pozvala na članak 96, st. 1 ZUP-a. Profesor vjerojatno od nas ne traži da se bavimo materijalnim zakonima pa mislim da to ne trebamo ni navoditi. Jedino ako to možda treba navesti ko drugi pravni temelj, ali mislim da to nije važno.
 

DOMIHNO

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Znaci upisujem sada dio 5.semestra.
Ako upišem upp i ne polozim ga , jel mogu onda polagati upp vjezbe u iducem semestru jer cu vjv morat upisat zbog broja bodova.
I sta ako ne upisem upp jel mogu onda polagati upp vjezbe jer mislim morat cu vjezbe upisati zbog broja bodova vjv.
 

MikiG

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Znaci upisujem sada dio 5.semestra.
Ako upišem upp i ne polozim ga , jel mogu onda polagati upp vjezbe u iducem semestru jer cu vjv morat upisat zbog broja bodova.
I sta ako ne upisem upp jel mogu onda polagati upp vjezbe jer mislim morat cu vjezbe upisati zbog broja bodova vjv.
Jedno ti nije vezano uz drugo i ne uvjetuju se.
Polozen upp nije uvjet polaganju upp vježbi!
 

PetraZG97

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može li mi netko poslati primjere zadaća od prošle godine? U skriptarnici ne nalazim ništa, a izgubljena sam oko sastavljanja tih rješenja
 

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može li mi netko poslati primjere zadaća od prošle godine? U skriptarnici ne nalazim ništa, a izgubljena sam oko sastavljanja tih rješenja
Pisalo se rukom, trebalo je fotografirat, pa objavit na Merlinu, a nitko se nije usudio objavljivat u skriptatnici da ne nadrlja, pa mu "ukinu ocjenu". :)
 

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jesu li obavezna predavanja za izvanredne? Poklopilo mi se da nikako ne stignem na njih jos pogotovo ako moramo imati kamere
 

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jel bio tko na predavanju jučer za izvanredne? do kada treba riješiti one zadatke i gdje ih poslati?
 

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel bio tko na predavanju jučer za izvanredne? do kada treba riješiti one zadatke i gdje ih poslati?
U četvrtak će u terminu predavanj postaviti zadatke koje treba taj dan riješiti i uploadati na Merlin. Ovi zadaci su bili za vježbu.
 

Antonija98

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel bio tko na predavanju jučer za izvanredne? do kada treba riješiti one zadatke i gdje ih poslati?
To su bili zadaci za vježbu jučer na predavanju, a u četvrtak tj. sutra će biti baš provjera gdje se budu slali zadaci koji će biti postavljeni na merlin od 17h, budu objavili valjda sve informacije još tamo
 

Ajtam101

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li se to meni čini ili ove godine nema roka u ožujku? Na webu predmeta i u studomatu kao prvi raspoloživi rok stoji 31.5. Valjda onda do tada čekamo upis ocjene.
 

antonio94

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može li mi netko dati ukratko info o ovim zadacima/testu ? Nisam mogao prisustvovati predavanjima. Mogu li ti svi zadaci biti u istom dokumentu i uploadani u pdf-u ili svaki posebno ?
 

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može li mi netko dati ukratko info o ovim zadacima/testu ? Nisam mogao prisustvovati predavanjima. Mogu li ti svi zadaci biti u istom dokumentu i uploadani u pdf-u ili svaki posebno ?
Sva četiri zadatka u jednom pdf dokumentu moraju biti
 

Amf

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel mi može neko reć na temelju kojeg članka je napisao prvo rješenje, tj riješio prvi zadatak? (mislim na izvnaredne studente)
 

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel mi može neko reć na temelju kojeg članka je napisao prvo rješenje, tj riješio prvi zadatak? (mislim na izvnaredne studente)
Prisilno izvršenje? To bi bio članak 139. st. 1. ZOUP-a
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks