AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

UPP - vježbe

AnaH

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na temelju kojeg članaka ste napravili današnju zadaću - Rješenje kojim se nalaže plaćanje poreza?
 

Moki

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kako si slala? Na mail ili tamo na Merlin?
Na mail pitala postoji li mogućnost da nam se objavljuju rješenja zadataka nakon što ih riješimo na što je profesor rekao da ih nema jer su zadaci izmišljeni te da ako imam nedoumica da se slobodno obratim pa sam ja poslala tada dva rješena zadatka i dalje nije bilo odgovora.
 

Monika02

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na mail pitala postoji li mogućnost da nam se objavljuju rješenja zadataka nakon što ih riješimo na što je profesor rekao da ih nema jer su zadaci izmišljeni te da ako imam nedoumica da se slobodno obratim pa sam ja poslala tada dva rješena zadatka i dalje nije bilo odgovora.
:rolleyes: Pametan odgovor nema šta..
Bar da onda napiše gdje griješimo kako ne bi to ponavljali na ispitu
 

MikiG

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima li tko kakav info vezano uz vjezbe za izvaredne, gdje i kada i kako ce nas obavijestiti i staviti zadatke....
 

.ivy.

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ima li tko kakav info vezano uz vjezbe za izvaredne, gdje i kada i kako ce nas obavijestiti i staviti zadatke....
Izvanredni su već dobili zadatke koje su trebali riješit da bi položili, preko merlina. Rok je bio 26.3.
 

MikiG

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Izvanredni su već dobili zadatke koje su trebali riješit da bi položili, preko merlina. Rok je bio 26.3.
Hvala puno!
Zar vise nema i nece biti zadataka i prilika za izvanredne, jer mi promakla ta info i u toj koroni propustila to
Kako to inače funkcionira s tim vjezbama
 

.ivy.

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hvala puno!
Zar vise nema i nece biti zadataka i prilika za izvanredne, jer mi promakla ta info i u toj koroni propustila to
Kako to inače funkcionira s tim vjezbama
Kolko ja znam neće, al najbolje da pošalješ mail profesoru pa pitaš da ti nebi krivo rekla.
Inače su bila 2 ili 3 predavanja na kojima smo vjezbali i nakon toga rijesili zadatak za ocjenu. Ove godine smo dobili 5 zadataka online koje smo morali riješiti, slikati i poslati preko merlina do 31.3
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolko ja znam neće, al najbolje da pošalješ mail profesoru pa pitaš da ti nebi krivo rekla.
Inače su bila 2 ili 3 predavanja na kojima smo vjezbali i nakon toga rijesili zadatak za ocjenu. Ove godine smo dobili 5 zadataka online koje smo morali riješiti, slikati i poslati preko merlina do 31.3
Kaj su samo par puta godišnje?
 

MikiG

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolko ja znam neće, al najbolje da pošalješ mail profesoru pa pitaš da ti nebi krivo rekla.
Inače su bila 2 ili 3 predavanja na kojima smo vjezbali i nakon toga rijesili zadatak za ocjenu. Ove godine smo dobili 5 zadataka online koje smo morali riješiti, slikati i poslati preko merlina do 31.3
Dal znas na koji mail?
Na merlinu nemam Upp vježbi (ne prikazuje mi taj kolegij), dal to neka greška i kom se treba tad javiti!
Puno ti hvala!
 

ivi12

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dal znas na koji mail?
Na merlinu nemam Upp vježbi (ne prikazuje mi taj kolegij), dal to neka greška i kom se treba tad javiti!
Puno ti hvala!
Dosla nam je obavijest da redovni trebaju do petka predat zadace pa nebi bilo lose da se javis profesoru turudicu npr i pitas da li mozes s redovnima predat zadatke posto si propustio/la nas rok za izvanredne.
[email protected]
 

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mislim da je al mi smo trebali 5,6 zadataka napravit ako se ne varam a redovni kolko sma vidjela trebaju 1 :)
Da da, imas pravo. Mislila sam kada je jucer stavio obavijest da cemo i mi imati isto toliko zadataka pa mi je bilo cudno zasto tako malo vremena..
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege, mi se u ovom zadatku pozivamo iskljucivo na ZUP? Dakle nikakav zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnim skolama, itd?
 

AnaH

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A na temelju kojeg članka ZUP-a bi mi onda to trebali napraviti? Članak 96. na dalje koji se odnosi na rješenje?
 

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, mi se u ovom zadatku pozivamo iskljucivo na ZUP? Dakle nikakav zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnim skolama, itd?
Jel izricanje tih pedagoskih mjera uopce upravna stvar? Koliko je zadatak jednostavan toliko je i kompliciran
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel izricanje tih pedagoskih mjera uopce upravna stvar? Koliko je zadatak jednostavan toliko je i kompliciran
Ja sam nasla da se ukori i npr opomene pred iskljucenje i neke druge mjere ne smatraju predmetom o kojem bi se moglo raspravljat u upravnom postupku. S tim da iskljucenje NIJE bilo navedeno pa bi prema tome ono trebalo biti predmetom up.postupka..
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks