AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

UPP - vježbe

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
OK, sad kad imamo posebnu temu :) da napokon i ja pitam nešto kolege.

Čula sam da ovaj predmet ne treba posebno spremati i učiti i da je sličan Vježbama iz nomotehnike. Je li to istina? Dojmovi i iskustva? Thx! :)
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
OK, sad kad imamo posebnu temu :) da napokon i ja pitam nešto kolege.

Čula sam da ovaj predmet ne treba posebno spremati i učiti i da je sličan Vježbama iz nomotehnike. Je li to istina? Dojmovi i iskustva? Thx! :)
Ne treba se ništa posebno spremati, osim doći na Vježbe i tamo se napiše nekoliko primjera zaključka i rješenja za vježbu i to se isto napiše za ocjenu. Poslati ću na skriptarnicu primjer.
 

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav,

jesam ja dobro shvatila sad za rok 23.3. da su oni dali zadatak i istodobno primjere za te iste stvari u Merlinu?
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li je i vama prvi zadatak nejasan? Da li treba napisati prigovor zbog šutnje administracije ili zbog odlaganja materijala?
 

AnaH

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Trebamo li zadatke poslati svaki tjedan na mail profesoru ili ih objaviti na Merlinu? (redovni studenti)
 

Monika02

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kako misliš "Svaki tjedan"? Do roka koji piše treba ih uploadati na Merlin
Ne pise nikakvi rok koliko sam ja vidjela, samo da je to ovotjedni zadatak i informacije na temelju kojeg taj zakljucak pisemo. Nije c napisao ni u kojem obliku ni gdje poslati taj zadatak:rolleyes:
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kako misliš "Svaki tjedan"? Do roka koji piše treba ih uploadati na Merlin
Rok je naveden samo za izvanredne, a za nas redovne su stavljeni samo zadaci..a gdje ih poslat, do kad ih poslat..aps nikakva info -.-
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks