AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi na fakultet javne uprave - kada, gdje, što?

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

*nita*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jednostavno ovisi kod kojeg profesora, pitaj profesora, to je sigurnije, barem to za kolokvije i pohađanje predavanja.:wink5:
oke, hvala ti :laughing:

nego, ovo je netko tu napisao, od prosle godine :

Ja sam bila na orijentaciji i sve je rečeno, možete ići u koju grupu vam paše, ja sam izvanredni, radim i ne mogu ići na redovna predavanja, ali ima onih koji to mogu i možeš slobodno, možemo ići i na kolokvije najbolje je otići na prva predavanja tamo ćemo dobiti sve informacije od profesora, tako su nam rekli na orijentaciji, a za izvanredne počinju predavanja 19.10. u 17 h

--- evo, zato mi nije jasno, zato pitam =)) :crazy: al oke, hvala ipak :tongue2:
 

Zilla

potepuh
ja isto imam jedno pitanjce, dakle, na rasporedu predavanja piše ovako :
Stručni studij javne uprave - I. GODINA DVORANA IV ... itd, e sad, kod nekih predavanja ne piše koja dvorana, jel se onda tu podrazumijeva navedena dvorana IV ili ??
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja isto imam jedno pitanjce, dakle, na rasporedu predavanja piše ovako :
Stručni studij javne uprave - I. GODINA DVORANA IV ... itd, e sad, kod nekih predavanja ne piše koja dvorana, jel se onda tu podrazumijeva navedena dvorana IV ili ??
da!:wink5:
 

marionette

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
oke, hvala ti :laughing:

nego, ovo je netko tu napisao, od prosle godine :

Ja sam bila na orijentaciji i sve je rečeno, možete ići u koju grupu vam paše, ja sam izvanredni, radim i ne mogu ići na redovna predavanja, ali ima onih koji to mogu i možeš slobodno, možemo ići i na kolokvije najbolje je otići na prva predavanja tamo ćemo dobiti sve informacije od profesora, tako su nam rekli na orijentaciji, a za izvanredne počinju predavanja 19.10. u 17 h

--- evo, zato mi nije jasno, zato pitam =)) :crazy: al oke, hvala ipak :tongue2:
do sada se moglo ić na predavanje sa redovnima, jedino ak se ove godine nije neke promjenilo, iako bi bilo lijepo pitat profesora jel možeš. i mogli smo na kolokvije iz socijologije i uvoda u državu i pravo
 

inana_000

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav ekipo!!!Naime mene zanima u koliko je sati taj dan orijentacije?Sada sam tek skužila da nam faks počinje u ponedjeljak..Taaman se ponadala još malo odmoraa...
 

Zilla

potepuh
Pozdrav ekipo!!!Naime mene zanima u koliko je sati taj dan orijentacije?Sada sam tek skužila da nam faks počinje u ponedjeljak..Taaman se ponadala još malo odmoraa...
mislim da nema dama orijentacije :confused2::frustrating:
 

inana_000

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ee ljudeki oće faks trajati prve dane ono po cijeloj satnici?Mislite da će nas pustiti ranije možda?Mislim ipak prvi tjedan?Očito se tješim hehe ;)
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ee ljudeki oće faks trajati prve dane ono po cijeloj satnici?Mislite da će nas pustiti ranije možda?Mislim ipak prvi tjedan?Očito se tješim hehe ;)
nije još ni počelo a već ti se ne ide hahahaha
 

April

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
do sada se moglo ić na predavanje sa redovnima, jedino ak se ove godine nije neke promjenilo, iako bi bilo lijepo pitat profesora jel možeš. i mogli smo na kolokvije iz socijologije i uvoda u državu i pravo
Jesu li ovo jedini kolokviji na koje možemo ići mi izvanredni ili su to jedini kolokviji općenito? Ispada da nema kolokvija iz velike većine predmeta!?
 

marionette

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jesu li ovo jedini kolokviji na koje možemo ići mi izvanredni ili su to jedini kolokviji općenito? Ispada da nema kolokvija iz velike većine predmeta!?
na ove mogu ić izvanredi, a inaće ima i iz politologije i engleskog
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jesu li ovo jedini kolokviji na koje možemo ići mi izvanredni ili su to jedini kolokviji općenito? Ispada da nema kolokvija iz velike većine predmeta!?
iz engleskog, uvoda u državu i pravo, sociologije i politologije ima kolokvija. sad tko će dopustiti izvanrednim studentima da pristupe kolokvijima, to treba pitati prefesore.:wink5:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks