AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2020/2021

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Vidim da se spominju neki obrasci za ispunjavanje kod upisa. Ako sam regularno obavila upis preko studomta, jel onda nemoram nikakav obrazac ispuniti, ili moraju svi?
 

KMLM

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
studentska inicijativa za izvanrednim sazivanjem sjednice Fakultetskog vijeća je uspješno skupila dovoljan broj potpisa te je dekan, sukladno svojoj zakonskoj dužnosti, sazvao sjednicu za srijedu u 13 sati na kojoj će se glasovati o smanjenju školarine za izvanredne studente nazad na 100 kn po ECTS bodu.


Rekao sam vam da ne uplaćujete još školarinu da čekate do srijede...sad ako vrate na 100 vi koji ste platili 120 kn bod nećete sigurno dobiti svoje novce nazad
Daj Boze da se uspije! Ja cekam za uplatu
 

Katarina1022

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, ima li itko od vas problema s otvaranjem zahtjeva na stranici e-podrske?
Ulogirana sam i na sluzbeni mail i na stranici fakulteta, međutim kada otvorim link e-podrske i kliknem na otvoriti novi zahtjev, nista se ne dogada, bude samo prazna stranica. A znam da bi se trebao otvoriti neki kao obrazac i ispuniti podatke.
Ima li netko isti problem?
 
Posljednje uređivanje:

honey1706

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav kolege, ja uredno u studomat, ali nemam opcije za upis ili ja ne vidim dobro, izvanredni sam student i imam upisati UPP.
S time da mi je mob zapamtio lozinku za studomat i ja ne znam kako glasi, a vidim da se na jos nesto moram prijaviti! Molim pomoć ako tko zna...
 

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav kolege, ja uredno u studomat, ali nemam opcije za upis ili ja ne vidim dobro, izvanredni sam student i imam upisati UPP.
S time da mi je mob zapamtio lozinku za studomat i ja ne znam kako glasi, a vidim da se na jos nesto moram prijaviti! Molim pomoć ako tko zna...
Priajvi se s desktop računala/laptopa.

Lozinku možeš vidjeti u mobitelu. Koji preglednik imaš?


Vidim da se spominju neki obrasci za ispunjavanje kod upisa. Ako sam regularno obavila upis preko studomta, jel onda nemoram nikakav obrazac ispuniti, ili moraju svi?
Da, tamo im prvenstveno šalješ potvrdu o uplati. :)
 

Ana21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav kolege, ja uredno u studomat, ali nemam opcije za upis ili ja ne vidim dobro, izvanredni sam student i imam upisati UPP.
S time da mi je mob zapamtio lozinku za studomat i ja ne znam kako glasi, a vidim da se na jos nesto moram prijaviti! Molim pomoć ako tko zna...
Ni meni nema, kada se ulogiram s laptopa isto nista..

Kolege, ima li itko od vas problema s otvaranjem zahtjeva na stranici e-podrske?
Ulogirana sam i na sluzbeni mail i na stranici fakulteta, međutim kada otvorim link e-podrske i kliknem na otvoriti novi zahtjev, nista se ne dogada, bude samo prazna stranica. A znam da bi se trebao otvoriti neki kao obrazac i ispuniti podatke.
Ima li netko isti problem?
Isto ne mogu otvorit, prazna stranica se otvara. Očito imaju problem u sustavu
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Pozdrav kolege, ja uredno u studomat, ali nemam opcije za upis ili ja ne vidim dobro, izvanredni sam student i imam upisati UPP.
S time da mi je mob zapamtio lozinku za studomat i ja ne znam kako glasi, a vidim da se na jos nesto moram prijaviti! Molim pomoć ako tko zna...
Isto ne mogu otvorit, prazna stranica se otvara. Očito imaju problem u sustavu

Ja mislim da su vam upisi, preko Studomata, bili do petka, 25.10.2020 u 23,59h.
Nemojte me držati za riječ, ali ako je tako, to je razlog zbog čega vam link za upis više nije ponuđen. :( Sad "molbe" za naknadni upis, itd...
 

Katarina1022

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ni meni nema, kada se ulogiram s laptopa isto nista..


Isto ne mogu otvorit, prazna stranica se otvara. Očito imaju problem u sustavu
Slala sam mail Sanji u referadu pa javim ako odgovori. Ne mislim da smo zakasnili jer pise da se zahtjevi podnose do 28. rujna što je u ponedjeljak
 

honey1706

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja mislim da su vam upisi, preko Studomata, bili do petka, 25.10.2020 u 23,59h.
Nemojte me držati za riječ, ali ako je tako, to je razlog zbog čega vam link za upis više nije ponuđen. :( Sad "molbe" za naknadni upis, itd...
pa zar ne piše do 28.09. do 23:59... hmmm
Valjda nije kriva informacija :(
 

Jenny555

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pise na stranici da moramo izvrsiti upis do 28.9. do 23 h,znaci u redu je.
I ja sam isto sada htjela izvrsiti upis na Studomat, ali nemam tu opciju.
Trebam 15 ECTS-a upisati.
Javite ovdje ukoliko imate neke novosti, molim vas. Tenks :)
 

reina2512

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pise na stranici da moramo izvrsiti upis do 28.9. do 23 h,znaci u redu je.
I ja sam isto sada htjela izvrsiti upis na Studomat, ali nemam tu opciju.
Trebam 15 ECTS-a upisati.
Javite ovdje ukoliko imate neke novosti, molim vas. Tenks :)
Nazovi Sanju i razgovaraj s njom te joj objasni sve. Moj topli savjet. Ja se nisam mogla u jedno 10 pokusaja upisati preko studomata, a imam samo 10 bodova a neki su uspjevali i sa 5, pa im nije nikako bilo jasno zasto kod mene ne ide i da ja vjerojatno nesto krivo radim jer nemoguce da se ne mogu upisati. Pokusavala sam sve rijesiti mailom i ta prepiska je trajala pola dana i tonu zivaca, zato ako se ne mozes preko studomata upisati, zovi.
 
Posljednje uređivanje:

goga

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Također ne mogu otvoriti niti link za obrazac, niti za podršku, iako sam logirana....

Da li se isto može osobno obaviti na faxu?
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Također ne mogu otvoriti niti link za obrazac, niti za podršku, iako sam logirana....

Da li se isto može osobno obaviti na faxu?
Ja sam razgovarala s referadom točnije s gđa Sanjom i ona mi je pomogla , rekla mi je neka pošaljem uplatnicu na mail .
U petak poslala i jučer oko pola 12 navečer to me je začudilo napisala mail da sam upisana .
Ja Vam preporučujem da se njoj sutra hitno obratite , recite joj problem , sigurno će Vam pomoći .
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja sam razgovarala s referadom točnije s gđa Sanjom i ona mi je pomogla , rekla mi je neka pošaljem uplatnicu na mail .
U petak poslala i jučer oko pola 12 navečer to me je začudilo napisala mail da sam upisana .
Ja Vam preporučujem da se njoj sutra hitno obratite , recite joj problem , sigurno će Vam pomoći .
 

AnaH

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na koji mail si joj poslala? Jer sam joj se ja isto javila ali nije mi odgovorila.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks