AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Testiranje semestra

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
baš si nosio indeks na testiranje ili samo da upišeš pad godine??

jer je meni gospođa rekla da se MORA platiti 150 kuna za testiranje indeksa (naravno, to vrijedi samo za pad godine),
a ukoliko u indeksu nisu svi potpisi može se testirati jedino ako se napiše molba pročelniku da odobri testiranje.


jer mi je isto tako napomenula da oni ne testiraju nikome indeks tko upisuje pad osim ako to osoba sama ne zatraži...u tom slučaju slijedi ovo što sam napisala par redaka iznad.

tako da ti ga vj.nisu ni testirali.
jer da jesu, ne bi to napravili bez tog potpisa koji ti fali (ili bi ako bi imao odobrenu molbu od pročelnika za testiranje indeksa bez jednog potpisa)
kaj se 150 kn ne plaća ako izvan zadanog roka testiraš semestar? tj. izvan 20.10...:wink5:
 

miki maus

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da, plaća se, ali u tom slučaju plaćaju i oni koji upisuju parcijalu i upis u višu godinu (ako se idu upisivat poslije 20.10.)

a oni koji upisuju pad, ukoliko žele testirati semestar (jer se njima u pravilu ne testira), plaćaju sad 150 kn isto kao što bi platili poslije tog roka..

ako nisam u nečemu bila jasna i ako sam previše iskomplicirala stvar, slobodno me pitajte..
 

ganesha

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
baš si nosio indeks na testiranje ili samo da upišeš pad godine??

jer je meni gospođa rekla da se MORA platiti 150 kuna za testiranje indeksa (naravno, to vrijedi samo za pad godine),
a ukoliko u indeksu nisu svi potpisi može se testirati jedino ako se napiše molba pročelniku da odobri testiranje.


jer mi je isto tako napomenula da oni ne testiraju nikome indeks tko upisuje pad osim ako to osoba sama ne zatraži...u tom slučaju slijedi ovo što sam napisala par redaka iznad.


također upisujem pad godine, i testirala sam indeks bez ikakvog plaćanja!! kada sam ga donjela testirat nisu niti gledali niti pitali da li upisujem pad, parcijalu ili drugu godinu!! tak da mi stvarno nije jasno kakvo je to sad odjednom plaćanje...
 

miki maus

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
...e, vidiš, ne znam. meni je tako rekla i najviše smo pričale o temi "testiranje".
a sad, ako ona ima krive informacije koje širi dalje, ja ne mogu ništa..
ispitala sam ju gotovo sve pojedinosti šta se toga tiče i na svako pitanje je imala jasan i malo opširniji odgovor..

zvala sam sobu 8 i oni me usmjerili na sobu 9 i javila mi se, kao što sam već rekla, jedna jako ljubazna gospođa kojoj nije bio ni najmanji problem objasnit mi sve pojedinosti koje su me zanimale. stvarno smo dugo o tome pričale i više puta mi je naglasila
"ne trebaš dolazit testirat indeks ako upisuješ pad (ali ako uspiješ upisat parcijalu, onda obavezno dođi to testirat) jer mi i tako i tako ne testiramo nikome tko upisuje pad, ali ako netko hoće mora za to platit 150 kuna."
i dalje navodi gospođa "ja mislim da je apsurd bacati 150 kuna kad ćeš iduće godine morati prilikom upisa u višu godinu doći i testirati indeks, a čemu da ga se testira dva puta za istu godinu?"

ja se ispričavam ako su moje tvrdnje krive i ako su neki doživjeli nešto skroz drugačije nego što sam ja ovdje napisala.
nazvala sam, razgovarala sam s njom i time pomogla sebi, a isto tako sam nastojala i vama.
 

ganesha

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
mislim da oni sami ne znaju šta pričaju, odnosno od svakog možeš saznat drugačiju informaciju!!
ja sam testrirala semestar zato što je na oglasnoj ploči bila obavijest, i između ostalog pisalo je da testiraju semestar i oni koji upisuju pad...
tu se ne zna tko pije, a tko plaća... :confused2:
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo ja sam danas testirala semestar, gledala mi je samo jel imam sve potpise i zadnju stranicu odnosno jel imam žigove zubara i od sistematskog i lupila mi je žig da je testirano. tak da mi nije gledala kaj ću upisivat, pad ili parcijalu (kod mene je takva dilema)...pa eto za informaciju. nisam joj ni govorila da ću upisivat vjrojatno, pad. možda ak joj kažeš da testiraš pad, onda ti pokupi 150 knLOL
 

Ivy

Admin
koliko ja znam testiranje
je besplatno!!!

placas samo u dva slucaja:
ako nemas potpis- pa pises molbu
ako fulas rok za testiranje odnosno testiras nakon roka za upis
 

frend

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da se jos nadovezem sto se tice upisa pada godine i testiranja index-a
Ovako studenti koji su prikupili sve potpise i napravili seminarski rad a upisuju pad godine trebali bi testirati index ako to ne ucine onda moraju ponovo skupljat sve potpise i pisati seminarski rad
Ja sam testirao indeks,tj.,imam sve potpise i žig od zubara a upisat ću pad. Da li to znači da pošto mi je indeks testiran više ne trebam potpise ni iz jednog predmeta s prve godine?
 

miki maus

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
trebali bi testirati index ako to ne ucine onda moraju ponovo skupljat sve potpise i pisati seminarski rad
...hm...a seminarski rad smo pisali samo iz bankarstva i to je bio uvjet za izlazak na kolokvij...a tko neće na kolokvij ne treba mu ni taj rad (šta nije tako?)

a koliko ja znam, kolokvij je taman negdje u isto vrijeme kad i redovan rok...po meni, bolje se riješit cijelog ispita odjednom, nego ponovo pisat seminarski i učit pola knjige i bit na iglama čekajući drugi kolokvij.

:) znam da vas se pola neće složit samnom...to je samo moj osobni stav i mišljenje.:laughing:
 

mišica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja ću upisati sad pad prve godine...ali nemam sve potpise u indexu...jel ih moram plačati i pisati molbe ili mogu testirati to najnormalnije i onda pokupiti te potpise na predavanjima?

jer čitam po forumu da neki nisu imali sve potpise i mogli su testirati najnormalnije bez plačanja, a neki su morali iako su upisivali pad godine pa se smatra da ću morati ponovno na predavanja
 

viexen

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja ću upisati sad pad prve godine...ali nemam sve potpise u indexu...jel ih moram plačati i pisati molbe ili mogu testirati to najnormalnije i onda pokupiti te potpise na predavanjima?
sve potpise moraš imati za upis više godine, a pošto upisuješ pad ne moraš ih imati već ćeš ih morati skupiti ove godine, bez brige možeš bez problema testirati indeks bez ikakvih molbi i kunica...:laughing:
 

mišica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
sve potpise moraš imati za upis više godine, a pošto upisuješ pad ne moraš ih imati već ćeš ih morati skupiti ove godine, bez brige možeš bez problema testirati indeks bez ikakvih molbi i kunica...:laughing:

aaaaa super hvala hvala...već sam se bojala doći pred tetu u referadu i pitat ju... znači ja njoj samo kažem da upisujem pad ako me bude pitala zašto nemam sve potpise i neće me mučiti ? :laughing:
 

Tinchy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Svi pričaju tu o nekom žigu zubara... Pa kamo se po to ide??

Ja sam bila normalno na sistematskom kad je trebalo ić, al se ne sjećam ništa da je trebalo zubaru... :ugh:
 

viexen

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
aaaaa super hvala hvala...već sam se bojala doći pred tetu u referadu i pitat ju... znači ja njoj samo kažem da upisujem pad ako me bude pitala zašto nemam sve potpise i neće me mučiti ? :laughing:
tako je... nema te kaj gnjaviti to kaj nemaš sve potpise je tvoj a ne njezin problem tj. morat ćeš ići na ona predavanja iz kojih nemaš potpise i moći ćeš ih dati-položiti tek kad ih dobiješ a na ove iz kojih imaš potpise možeš izać već sad u 11.mj! SRETNO!:wink5:
 

METVICA

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ovako, samo mi jedna stvar baš nije jasna: pošto ja ove godine upisujem zapravo i skoro pa iste predmete ko do sada, a izvanredan sam student i odslušala sam sve predmete - te iste već prije 3 godine kada sam bila redovan - sada kao izvanredan nisam išla na predavanja jer kao što rekoh - odslušala sam ih - pa nemam potpisa u indeksu kraj tih premeta (jer ih sve moraš prepisati kad upisuješ ili se prebacuješ na izvanredno). Da li ja sa moram loviti po gradu profesore da mi udijele svoje autograme - ponovno?:confused2:
Ako iko zna odgovor bila bi vam jako zahvalna.:happy:
 

METVICA

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
"Napomene uz upis redovitih i izvanrednih studenata po Bolonjskom nastavnom planu i programu:
Student koji je upisao višu godinu studija ima pravo polagati zaostale predmete koje je odslušao. Student koji je upisao pad godine ima pravo polagati predmete koje je odslušao od slijedećih raspoloživih ispitnih rokova i nije obavezan pohađati predavanja iz tih predmeta niti skupljati potpise."


Da, evo uspjela ja malo prošvrljati po webu pravnog fakulteta, a mislim da to vrijedi i za nas.:proud:
 

elamica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim ako netko može napisati treba li testirati indeks ako se upisuje parcijala treće izvanredno? Jer do sada to nisam trebala kada sam upisivala parcijalu druge. Tnx
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks