AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Testiranje semestra

Angel

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi vidim da sistematski i zubara obavljaju samo redovni studenti, ja sam izvanredni, odnosi li se to i na mene, naime ističe mi prva godina studiranja koju imam pravo studirati dvije, a čak i uz mnogo pokušaja još nisam uspjela dati niti jedan ispit, prvo zbog toga što radim, a drugo što prođem pismeni, al usmeni ko za Boga ne uspijem, pa opet na istom.
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi vidim da sistematski i zubara obavljaju samo redovni studenti, ja sam izvanredni, odnosi li se to i na mene, naime ističe mi prva godina studiranja koju imam pravo studirati dvije, a čak i uz mnogo pokušaja još nisam uspjela dati niti jedan ispit, prvo zbog toga što radim, a drugo što prođem pismeni, al usmeni ko za Boga ne uspijem, pa opet na istom.
Izvanrdni studenti ne moraju na sistematski ni kod zubara.
 

Valeee

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Izvanrdni studenti ne moraju na sistematski ni kod zubara.
Ok, kužim da ne moramo kod zubara i na sistematski ako smo izvanredni, ali testiranje moramo obaviti na kraju godine? ili? jer ja sam mislila da ne moramo ni testiranje... s obzirom da ne skupljamo potpise...
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ok, kužim da ne moramo kod zubara i na sistematski ako smo izvanredni, ali testiranje moramo obaviti na kraju godine? ili? jer ja sam mislila da ne moramo ni testiranje... s obzirom da ne skupljamo potpise...
mislim da se to odnosi samo na nas redovne.:happy:
 

Nika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može li mi netko reći da li se molba za testiranje indeksa bez potpisa kupuje ili piše samostalno, što bi otprilike trebalo napisati i da li ju odobre bez problema? Fale mi neki potpisi a ne znam da li ću ih stići uzeti na konzultacijama jer moram otputovati. Molim vas, hitno je. Hvala unaprijed.
 

smedokosa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može li mi netko reći da li se molba za testiranje indeksa bez potpisa kupuje ili piše samostalno, što bi otprilike trebalo napisati i da li ju odobre bez problema? Fale mi neki potpisi a ne znam da li ću ih stići uzeti na konzultacijama jer moram otputovati. Molim vas, hitno je. Hvala unaprijed.
neces moci bez potpisa moras imati sve potpise.neplace se do kraj 9 mjeseca.poslje da 150 kuna

narode sta da radim ja nisam testirala semestar,luda sam...
:unsure:
odi kod kolega u vrijeme konzutacija i dobit ces potpise

Isto to je i meni rekla... Al glavno da je bilo frke is trke:frustrating::confused2:
moras testirati indeks bez obzira kaj upisujes pad
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
neces moci bez potpisa moras imati sve potpise.neplace se do kraj 9 mjeseca.poslje da 150 kuna
testiranje semestra traje do kraja upisnih rokova, znači do 20.10., nakon toga plaća se 150 kn.:wink5:
 

Nika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Znam da treba uplatiti 150 kn ali ne znam što treba točno napisati u molbi, samo da tražim testiranje bez potpisa ili trebam i objasniti zašto ih nemam. I koliko treba da odluče o molbi.
 

maya_21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li prilikom prelaska sa redovnog na izvanredno studiranje treba to testiranje obaviti?!
Nemam dva potpisa,prethodno pise da testiranje obavljaju samo redovni studenti pa me
zanima da li se to mozda ipak odnosi i za postupak prelaska na izvanredno studiranje?!
p.s.ko pita ne skita..:):):)


Znam da treba uplatiti 150 kn ali ne znam što treba točno napisati u molbi, samo da tražim testiranje bez potpisa ili trebam i objasniti zašto ih nemam. I koliko treba da odluče o molbi.
U molbi se kratko i jasno izrazis,to ti je jedan papir s par crta na kojima
ti trebas nesto "pametno" napisat tipa:zbog zdrastvenih problema bila si u
nemogucnosti prisustovati podjeli potpisa ili tako nesto,nikakve romane
nemoras pisat niti objasnjavati...imas za napisat svrhu,znaci testiranje semsetra bez potpisa i taj kratak razlog.Ja sam prosle godine popiz...
cekala sam index oko tjedan dana-zapravo dosla po njega i ganjala dekana jer mi je trebao,ali tada je zaista bila guzva,sad dok jos nisu deknaski poceli
ne bi trebala dugo cekat
 

Prčiguz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
moze li mi netko reci dali testiranje traje do 20.10 kao i upisi ili se to mora obaviti prije?
hvala
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
moze li mi netko reci dali testiranje traje do 20.10 kao i upisi ili se to mora obaviti prije?
hvala
prije upisa svakako moraš obaviti testiranje, a testiranje semestra možeš obaviti do kad traju upisni rokovi do 20.10. znači, prije testiranje, a onda tehnikalije oko upisa...i sve to do 20.10.:wink5:
 

maya_21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Treba li se to testiranje obaviti prilikom prijelaza s redovnog na izvanredno studiranje?!(shvacam da ga obavljaju samo redovni studenti pa me zanima da li
je mozda potrebno i u prijelazu)
 

miki maus

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ovo je presmiješno LOLLOL
pola njih kaže da treba testirati ako se upisuje pad, pola njih kaže da ne treba... :smashfreakB:
pola njih kaže da treba i žig od zubara, pola kaže da ne treba...:confused:

šta sad na kraju krajeva?
ili da nazovem referadu i pitam...ako nešto pametno doznam, javim...

i pročitala sam da u slučaju ako netko nema sve potpise (i upisuje pad) poništava predmet?
šta bi to trebalo značit?

jel to neki veliki problem...i hoće li biti problem kasnije? (s obzirom da sve krećem ispočetka jer upisujem pad)
ne, mislim, ja se ispričavam ako je pitanje turbo glupo :redface: , al eto, taj dio ipak nisam uspjela shvatit... :confused:
nadam se da mi nećete zamjerit i da će mi netko pokušat pomoć ako zna i može.

hvala unaprijed!
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ovo je presmiješno LOLLOL
pola njih kaže da treba testirati ako se upisuje pad, pola njih kaže da ne treba... :smashfreakB:
pola njih kaže da treba i žig od zubara, pola kaže da ne treba...:confused:

šta sad na kraju krajeva?
ili da nazovem referadu i pitam...ako nešto pametno doznam, javim...

i pročitala sam da u slučaju ako netko nema sve potpise (i upisuje pad) poništava predmet?
šta bi to trebalo značit?

jel to neki veliki problem...i hoće li biti problem kasnije? (s obzirom da sve krećem ispočetka jer upisujem pad)
ne, mislim, ja se ispričavam ako je pitanje turbo glupo :redface: , al eto, taj dio ipak nisam uspjela shvatit... :confused:
nadam se da mi nećete zamjerit i da će mi netko pokušat pomoć ako zna i može.

hvala unaprijed!
oni koji kažu da ne treba testirati, niti ne treba ići od zubara, očito nisu pročitali obavijest na oglasnoj ploči, al ponovit ću, ma još jedanput:

testirat semestar trebaju oni koji upisuju višu godinu ili ponavljaju određenu godinu. za testiranje semestra potreban je žig od sistematskog i zubara, potvrda da su vraćene sve knjige u knjižnicu na pravnom (ako si ih i posuđivala) i treba imati sve potpise iz predmeta određene godine.
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
možeš zvati referadu, ako će ti se javit, za ovo sa potpisima, ali ovo za testiranje i zubara ne moraš jer ti je to prepisano sa obavijesti...
 

Ivy

Admin
zasto je toliko komplikacije s tim testiranejm semestra koje traje cirka pola minute?
odmah je u sobi 9 koja se nalazi pored sobe 8
rade u isto vrijeme
sta vam znaci pola minute zivota?
 

miki maus

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hm...zašto komplikacije s testiranjem?
zato što nemam 2 potpisa...pa me to malo brine šta će biti s tim...

...a pola min.života, imaš pravo, ništa ne znači...
možda samo put koji treba prijeći u oba smjera za te pola minute...

a glupo mi je da dođem
pa da nešto nedostaje il je nešto krivo
pa me bezveze vraćaju natrag

(ako već postoji mogućnost da doznam ovdje sve što je potrebno da znam,

pa da ne trošim vrijeme bezveze na čekanje žiga od zubara i traženja gdje je
i trčanja po konzultacijama ako ni to sada nije prijeko potrebno...)


:elephant::elephant::elephant:

OHOJ!
evo mene opet sa svježim informacijama od jedne jako ljubazne gospođe iz sobe broj 9. objasnila mi je apsolutno sve...probat ću natipkat neke njezine važne rečenice (mislim, u kojima objašnjava što se TREBA, a što NE).

1. ovo vrijedi samo za osobe koje upisuju pad

2. NE TREBA (nema smisla, nema potrebe) testirati indeks!

3. oni koji nemaju potpise, ni NE TREBAJU im ako upisuju pad!

4. te potpise imaju vremena prikupit kroz cijelu akademsku godinu

(kroz seminare i slične stvari ako je potrebno ili ako je potrebno redovito bit na predavanjima onda je to uvjet da se dobije potpis ili jednostavno nema nikakvog uvjeta osim pojavit se tamo kad prof.kaže da idući tjedan daje potpise :laughing:)

5. žig od zubara TREBA za sve

6. ako netko želi testirati indeks (a upisuje pad - da napomenem još jednom), može ga testirati ali mora platiti 150 KUNA -
- a na to cijenjena gospođa kaže da je apsurd bacati 150 kuna kad to nije potrebno jer ću ga i tako i tako morati testirati kad ću iduće godine upisivati drugu godinu - i tada ću ga testirati bez ikakvog plaćanja..

7. oni koji žele testirati indeks (a upisuju pad) i NEMAJU SVE POTPISE
moraju pisati zamolbu pročelniku da im odobri testiranje indeksa bez tih određenih potpisa

8. na uplatnicu se upisuje iznos od 3050,00 kuna (i u njih je uključeno onih 300)

9. plaćanje na rate: -može se kupiti molba ALI ju gotovo nikad ne uvažavaju
- uz nju se prilažu ostali papiri iz kojih se jasno vidi imovinsko stanje
- ako je imovinsko stanje jako loše bez obzira na to slijedi cijela procedura hoće li se odobriti plaćanje na rate ili neće...al, napominje gospođa, to gotovo nikad ne uvažavaju.

10. u slučaju da netko upisuje parcijalu onda treba obavezno testirati indeks, isto vrijedi i za osobe koje upisuju drugu godinu.


dakle, ljudi moji, vi koji upisujete pad ne trebate testirati indeks, al vam žig od zubara treba.

:bicedobro:
nadam se da sam nekome pomogla.
 

7466zoki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hm...zašto komplikacije s testiranjem?
zato što nemam 2 potpisa...pa me to malo brine šta će biti s tim...

...a pola min.života, imaš pravo, ništa ne znači...
možda samo put koji treba prijeći u oba smjera za te pola minute...

a glupo mi je da dođem
pa da nešto nedostaje il je nešto krivo
pa me bezveze vraćaju natrag

(ako već postoji mogućnost da doznam ovdje sve što je potrebno da znam,

pa da ne trošim vrijeme bezveze na čekanje žiga od zubara i traženja gdje je
i trčanja po konzultacijama ako ni to sada nije prijeko potrebno...)


:elephant::elephant::elephant:

OHOJ!
evo mene opet sa svježim informacijama od jedne jako ljubazne gospođe iz sobe broj 9. objasnila mi je apsolutno sve...probat ću natipkat neke njezine važne rečenice (mislim, u kojima objašnjava što se TREBA, a što NE).

1. ovo vrijedi samo za osobe koje upisuju pad

2. NE TREBA (nema smisla, nema potrebe) testirati indeks!

3. oni koji nemaju potpise, ni NE TREBAJU im ako upisuju pad!

4. te potpise imaju vremena prikupit kroz cijelu akademsku godinu

(kroz seminare i slične stvari ako je potrebno ili ako je potrebno redovito bit na predavanjima onda je to uvjet da se dobije potpis ili jednostavno nema nikakvog uvjeta osim pojavit se tamo kad prof.kaže da idući tjedan daje potpise :laughing:)

5. žig od zubara TREBA za sve

6. ako netko želi testirati indeks (a upisuje pad - da napomenem još jednom), može ga testirati ali mora platiti 150 KUNA -
- a na to cijenjena gospođa kaže da je apsurd bacati 150 kuna kad to nije potrebno jer ću ga i tako i tako morati testirati kad ću iduće godine upisivati drugu godinu - i tada ću ga testirati bez ikakvog plaćanja..

7. oni koji žele testirati indeks (a upisuju pad) i NEMAJU SVE POTPISE
moraju pisati zamolbu pročelniku da im odobri testiranje indeksa bez tih određenih potpisa

8. na uplatnicu se upisuje iznos od 3050,00 kuna (i u njih je uključeno onih 300)

9. plaćanje na rate: -može se kupiti molba ALI ju gotovo nikad ne uvažavaju
- uz nju se prilažu ostali papiri iz kojih se jasno vidi imovinsko stanje
- ako je imovinsko stanje jako loše bez obzira na to slijedi cijela procedura hoće li se odobriti plaćanje na rate ili neće...al, napominje gospođa, to gotovo nikad ne uvažavaju.

10. u slučaju da netko upisuje parcijalu onda treba obavezno testirati indeks, isto vrijedi i za osobe koje upisuju drugu godinu.


dakle, ljudi moji, vi koji upisujete pad ne trebate testirati indeks, al vam žig od zubara treba.

:bicedobro:
nadam se da sam nekome pomogla.
***evo danas upisao PAD PRVE GODINE, fali mi potpis iz financiranja,-nitko nista nije rekao...index testiran besplatno...sve ovjereno..nikakve molbe niti slicno...kod zubara se ne ceka niti minute..samo se pokuca i lik uzme index i okine pecat...svi koji imaju potpise na predavanja nisu duzni ici i mogu odmah po pocetku semestra koji su upisali (ukoliko imaju potpise) krenut izlazit na ispite..uplata je izvrsena standardno na njihovu opcu uplatinicu od 3050kn i jos se u posti placa 55kn naknade na taj iznos..

evo ukratko kako sam ja danas prosao! :)
 

miki maus

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
baš si nosio indeks na testiranje ili samo da upišeš pad godine??

jer je meni gospođa rekla da se MORA platiti 150 kuna za testiranje indeksa (naravno, to vrijedi samo za pad godine),
a ukoliko u indeksu nisu svi potpisi može se testirati jedino ako se napiše molba pročelniku da odobri testiranje.


jer mi je isto tako napomenula da oni ne testiraju nikome indeks tko upisuje pad osim ako to osoba sama ne zatraži...u tom slučaju slijedi ovo što sam napisala par redaka iznad.

tako da ti ga vj.nisu ni testirali.
jer da jesu, ne bi to napravili bez tog potpisa koji ti fali (ili bi ako bi imao odobrenu molbu od pročelnika za testiranje indeksa bez jednog potpisa)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks