AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Testiranje semestra

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
vidjela sam danas kod naših tetica u referadi nešto za testiranje semestra, da treba donesti potvrde o sistematskom i zubar, i tako svega još. može netko malo više objasniti o čemu se radi? jel svi to trebaju ili samo oni koji čisto upisuju godinu?

hvala
 

Clousseau

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Testiranje semestra odnosi se samo za redovite studente koji pri upisu reguliraju svoj status, tj. upisuju višu godinu ili ponavljaju. Potvrde od liječnika i stomatologa nalaze se na zadnjoj stranici indexa u obliku žiga, i to treba predočiti.
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
znači da ja ne trebam ako ću upisivati parcijalu?

i btw. na sistematskom smo svi bili, ali nitko nije spominjao ništa za zubara
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mislim da i za parcijalu moraš, i za pad godine i bilo šta takvog ako si redovni. odeš kod doktorice , malo te pregleda, pa kod zubara, dobiješ žigove i to je to. prije možeš nazvat doktoricu pa da se naručiš jer ak će imat gužvu, možda ćeš morat ponovno dolazit :D
a mislim ako nemaš te žigove da ćeš na upisu platit nekih 200 kuna za testiranje semestra, tako je barem prošle godine bilo
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
imam žig od sistematskog na koji smo išli, ne znam jel on vrijedi ili moram opet ići (što nema smisla), od zubara nemam
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
imam žig od sistematskog na koji smo išli, ne znam jel on vrijedi ili moram opet ići (što nema smisla), od zubara nemam
onda kod doktora ne moraš ići, samo kod zubara odeš. to je tamo negdje kod đamije, ako se ne varam, to ti je minuta posla jer ti zube pogleda na sekundu (doslovce) i to je to
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ti zube pogleda na sekundu (doslovce) i to je to
hm...mene nije...a odgovoreno o tome već pod tema ''sistemacki''
;)

a samo testiranje ti znači da ti pogleda imaš li sve potpise i onda ti na stranice gdje su upisani predmeti lupi žig TESTIRANO...to se obavlja prije upisa u drugu godinu (i ostale upise)

i sto je važno, ako si posuđivala knjige i knjiznice na pravnom fakultetu, prije nego odes u referadu da ti testira indeks, moraš otići u knjižnicu da ti tamo gospodin da žig da imaš sve knjige vraćene...
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
i sto je važno, ako si posuđivala knjige i knjiznice na pravnom fakultetu, prije nego odes u referadu da ti testira indeks, moraš otići u knjižnicu da ti tamo gospodin da žig da imaš sve knjige vraćene...
jel ta potvrda treba i ako nikad nismo posuđivali tamo ili bude žig iza na indeksu ako si učlanjen ili ne?
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel ta potvrda treba i ako nikad nismo posuđivali tamo ili bude žig iza na indeksu ako si učlanjen ili ne?
ako nikad nisi posuđivala, ne treba ti ništa, niti nikakav žig/potvrda da li jesi ili nisi učlanjena...;)
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel ima neki određeni rok dokad moramo doći tetama da nam stave žig?
do kada traju upisi, tj. moraš to učini prije upisa (bilo kojeg) a kad se odobri dekanski, sami upisni rokovi će se produžiti do dekasnog roka...al bolje ti je to učiniti sad u 9mj. dok još nema gužvi, i to u danima kada nisu prijave za ispite, a to je sekunda posla, samo ti lupi na jednu i drugu stranu di su upisani predmeti žig testirano....i to je to..;)
 

niriana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
do kada traju upisi, tj. moraš to učini prije upisa (bilo kojeg) a kad se odobri dekanski, sami upisni rokovi će se produžiti do dekasnog roka...al bolje ti je to učiniti sad u 9mj. dok još nema gužvi, i to u danima kada nisu prijave za ispite, a to je sekunda posla, samo ti lupi na jednu i drugu stranu di su upisani predmeti žig testirano....i to je to..;)
da, ali još nisam dala sve ispite, kako će mi onda lupit žig, kad do kraja 9 mj još imam dat dva ispita, a žig se lupa kad si gotov sa svim, zar ne?
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da, ali još nisam dala sve ispite, kako će mi onda lupit žig, kad do kraja 9 mj još imam dat dva ispita, a žig se lupa kad si gotov sa svim, zar ne?
ne, ovdje ti je važno samo da imaš sve potpise, ako si redovan student, te one žigiće sistemackog i zubara...;)

a kad se očisti godina onda ideš opet u referadu, da ti lupi drugi žig na kraju ispita da imaš sve ispite položene, a to činiš u bilo koje vrijeme, tj. kada očistiš godinu. :)
 

niriana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne, ovdje ti je važno samo da imaš sve potpise, ako si redovan student, te one žigiće sistemackog i zubara...;)

a kad se očisti godina onda ideš opet u referadu, da ti lupi drugi žig na kraju ispita da imaš sve ispite položene, a to činiš u bilo koje vrijeme, tj. kada očistiš godinu. :)
aaaa:redface:
dok ja to skužim, e ali znaš kaj mi smo trebali ići samo na sistematski a ne i zubaru:D
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pa u prijašnjem postu (ili pod temom sistemacki) mislim da je jedna kolegica napisala da su stavili obavijest na oglasnu ploču...ja nisam gledala jer me se to baš ne tiče, a i ja sam isto u jednom napisala da tu obavijest stave u 9mj. za vrijeme upisa...;)

eto, nadam se da ćete pogoditi njegovo radno vrijeme (ujutro ili popodne)

testiranje se obavlja u sobi 10...;)
 

laine_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam danas bila na faxu i procitala to za testiranje semestra, a posto upisujem pad pitala sam u referadi i zena je rekla da ja to ne moram placat i da samo moram imat sve potpise i sistematski... izasla sam iz referade i citam ponovo tu obavijest i pise da testiranje semestra moraju obaviti svi i oni koji upisuju visu godinu i oni koji upisuju pad.. vise mi nis nije bilo jasno pa sam jos od doma nazvala i pitala (i pitala za zubara) na sto je zena rekla da ne trebam nista osim imat papire za upis, uplacenu svotu, sve potpise i sistematski, jer posto upisujem pad ovo mi njije potrebno... jedno pisu drugo govore...:rolleyes:
 

Ivy

Admin
to ti je zato jer ovo kaj pise bi trebali provoditi
i pisanoj obavijesti se moze uci u trag a ono sto kazu provode jer je jednostavnije
nadalje
ako se kaj dogodi kome ce vjerovati
hrpi studenata koji se zele provuci kroz faks ili teti Zdenki?
 

ups

Skype
Trebaju li redovni studenti (bolonja) koji su upisali pad godine ponovo prikupljati potpise iz predmeta za testirati semestar?
 

sunce

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Trebaju li redovni studenti (bolonja) koji su upisali pad godine ponovo prikupljati potpise iz predmeta za testirati semestar?
Ne, za one predmete za koje imaš potpis od prošle god. ne trebaš ponovno skupljati potpise, barem je tako bilo prošle god.,
mada su isto svi bili zbunjeni i neki su ponovno prikupljali potpise i trubili kak u biti trebaju potpisi.
ja sam 2 x pitala u referadi i Zdenkica je rekla da ne treba, ja sam testirala semestar i nije ništa spominjala potpise.
 

ups

Skype
Ne, za one predmete za koje imaš potpis od prošle god. ne trebaš ponovno skupljati potpise, barem je tako bilo prošle god.,
mada su isto svi bili zbunjeni i neki su ponovno prikupljali potpise i trubili kak u biti trebaju potpisi.
ja sam 2 x pitala u referadi i Zdenkica je rekla da ne treba, ja sam testirala semestar i nije ništa spominjala potpise.
Hvala ti na info. Meni je Zdenek rekao da treba. Sad, moguće je i da me krivo razumjela. :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks