AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Testiranje semestra

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim ako netko može napisati treba li testirati indeks ako se upisuje parcijala treće izvanredno? Jer do sada to nisam trebala kada sam upisivala parcijalu druge. Tnx
ako si izvanredno, ne trebaš testirati :happy:
 

luna989

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel zna netko šta sve treba za prijepis ocjena?
Neznam da li je prava tema za to, al ako netko zna... :)
 

emma lea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
upisujem parcijalu ove godine,da li moram i onda imati sve potpise i što ako nemam,točnije iz njemačkog,dal će mi htjeti dati potpis?
 

Zločesta

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
imam pitanje, u vezi indexa, naime...meni se malo odlijepila jedna stranica, tamo gdje su potpisi iz drugog semestra...i sad ja sam to zalijepila prozirnim selotejpom ( znaci uredno izgleda, skoro se ni ne vidi) , pa me zanima dal necu imat problema zbog toga prilikom testiranja semestra pri upisu u sljedecu godinu sad na jesen... Ko zna , ili ima iskustva...pliz neka odgovori!!
Tnx :D
 

Melanie

Bakalar
Kolege...

zanima me kakva je procedura prelaska sa statusa redovnog studenta na izvanrednog?
Trebam li kupovati neke papire u knjižari pravnog fakulteta... kako to ide?

Fala unaprijed.
 

Ivy

Admin
Predas molbu ciji obrazac kupis u skriptarnici ali mozes je i sama sasataviti
tvoj podaci
njihovi podaci +

razlog zasto prelazis

te pozdrav i potpis:D
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ovako, ja sam redovna studentica, i upisujem pad. prva sam godina. imam potpise iz svega osim iz njemačkog. i sad recimo ako ja ne testiram semestar, dal to znači da na sva predavanja moram opet ići i ponovno skupljati poptpise?
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nemam samo zig od sistematskog... Sve ostalo imam..zar cu morati platiti onih 150kn. Bio netko u toj situaciji?
 

monii

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nemam samo zig od sistematskog... Sve ostalo imam..zar cu morati platiti onih 150kn. Bio netko u toj situaciji?
Ja sam dosla na upis sa krivim zigom (kriva doktorica) od sistematskog - ne pitaj kako ni zasto... duga prica :) - uglavnom, nisam se mogla upisat dok nisam opet otisla do sestre u runjaninovu i dok teta iz referade nije sve to provjerila .. znaci ako si redovan student potreban ti je zig za upis u drugu godinu.
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
oh shit..sestra mi je rekla da mog tek u petak doci..sto zavrzlama s time.. A mogu onda platitk 150kn i to je onda to valjda? I hvala na odg.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks