AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Temeljni komparativni upravni sistemi

Tourniquet

jane doe.
Može li mi netko reći koja je literatura za ispit pošto nema na netu?? plizz
tj. našla sam piše "Koprić, Ivan, Gordana Marčetić, Goranka Lalić Novak (2014) Komparativni upravni sustavi. Zagreb: Institut za javnu upravu (u tisku), izabrana poglavlja"

ali ja tu knjigu nemrem pronać, valjda je još u tisku, kako onda učiti i iz čega?
 

lock

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
također se pridružujem pitanju iz čega učiti?..da li je izašla knjiga ili da učim po prezentacijama??
 

Tourniquet

jane doe.
Ispit je bio kod prof. Manojlović, ja sam bila jedina i brzo je prošlo, bila sam gotova za 5 min i dobila sam 4. Nije ništa rekla za knjigu nego da je pogodno sad rješavati taj ispit jer tu su te prezentacije kojih nema puno, a knjiga nije još izašla, a stara literatura ne vrijedi. Fakat je profa super, treba iskoristit ovo dok knjiga nije izašla jer nema puno.
Pitala me službenički sustav u Francuskoj, javne službe u Njemačkoj i VB, kako je tekao proces privatizacije u VB.
 

ANA1003

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prošla sam ispit kod prof.Manojlović, super je. Pitala me kvalitativno istraživanje (metode - intervju, fokus grupe, promatranje sa sudjelovanjem i objasniti),ekološki pristup, PFI, next steps agencije, lokalna samouprava u Francuskoj i na kraju usporediti loklanu samoupravu u Francuskoj, VB i Njemačkoj te koja je najbolja za Hrvatsku. 3 sam dobila.
 

tonka20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jucer sam bila kod prof giljevica pitao me dva pitanja samo:studiju slucaja tj nabrijit metode i lokalnu samoupravu u Njem i to je to:) predobar je,ispitivanje jako kratko traje i ne cjepidlaci..dobila sam 4 :)
 

Star

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja sa zadnjeg roka: razvoj lokalne samouprave u Njemačkoj, službenički sustav u Francuskoj, Next Steps program-agencifikacija britanske uprave
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam poslala e mail prof. da neću moći prisustvovati na predavanjima i da neću moći pristupiti na kolokvij ali mi ništa nije odgovorila. Da li znate možda kaj se događa ako ne pristupim? Mislim mogu li normalno prijaviti cijeli ispit?
 

marinela116

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Danas me ispitivala Romea. Izrazito ugodan usmeni, daje da razmisliš, ako ne znaš postavlja podpitanja.
Mene je pitala kvantitativnu metodu komparativnog istraživanja(sve one vrste nabrojala i objasnila), službenički sustav FRA i VB, lokalna samouprava VB.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks