AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sociologija javne uprave

snješko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li je itko pogledao objavljenu literaturu? Letimično sam pogledala i ne vidim gdje se nalazi nešto o tejlorizmu, školi ljudskih odnosa ili integraciji znanja, o weberu ima na bacanje :D. Pa me zanima kaj ćemo uopće pisati u kolokviju kad opet nema ništa o navedenim temama..Nadam se da sam u krivu, da mi je promaklo...
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može li netko napisati šta je bilo danas na predavanju, da li imam kakvih novosti, promjena? Hvala!
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Profesor je rekao da ce kolokviji biti umjesto pismenog a onaj tko bude imao 85 ili vise od mogucih 100 bodova doci ce samo na upis ocjene
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
http://www.pravo.unizg.hr/SOC/predavanja_upravni_studij/sociologija_javne_uprave
Na ovom linku se spominju Materijali za praćenje kolegija Sociologija javne uprave sad to znaći da su to materijali samo za lakše praćenje predavanja ili će to biti i literatura za ispit... ili je literatura ona koja je navedena u izvedbenom planu:
Obvezna literatura:
- A. Giddens, Sociologija, Globus, Zagreb, 2007 (poglavlje 12: Moderne organizacije, str. 344-371).
- S. Ivanišević i dr., Uprava i društvo, IDIS, Zagreb, 1986.
- E. Pusić, Nauka o upravi, 12. izd., Školska knjiga, Zagreb, 2002 (dio II. Uloga uprave u društvu, str. 67-152).

pa eto ako ima netko informaciju možda o toj sitnici...
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi jel ima koga na ovom forumu ili mislite podržavati ovu tišinu? Pa zar nam forum nije sredstvo za komunikaciju i lakše sporazumijevanje odnosno razmjenu informacija. Društvo vrijeme je za buđenje.

Inače, objavljeni su termini za kolokvije prvi termin je 06.12. drugi 13.12. prema slobodnom izboru. Nego mene zanima jel mi trebamo prijavljivati kolokvije ili se samo pojavimo na kolokviju?
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
tko će kad na kolokvij i iz čega ćete točno učit?
Ja idem na kolokvij sad u petak. Učim iz materijala sa weba, nadam se da je to dovoljno. Prezentacije su na engleskom i ima nekih stvari kojih nema u materijalima pa sam i to pogledao ali nadam se da neće biti.
Ne znam jel treba prijavljivati kolokvij, mislim da ne, nitko to nije spomenuo.
 

chasei

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja idem na kolokvij sad u petak. Učim iz materijala sa weba, nadam se da je to dovoljno. Prezentacije su na engleskom i ima nekih stvari kojih nema u materijalima pa sam i to pogledao ali nadam se da neće biti.
Ne znam jel treba prijavljivati kolokvij, mislim da ne, nitko to nije spomenuo.
...kad se u petak pitalo prof. Kregara što će točno biti u kolokviju, reko je Taylor,Fayol,Weber,škola ljudskih odnosa i disfunkcije...e sad, u onim materijalima sa weba( koji se ne odnose isključivo na webera) ima puuuno svega ostaloga,a vrlo malo onoga što je naveo da će bit u kolokviju...tako da odbijam (hahaha) vjerovati da će u kolokviju biti i Crozier,Toffler,Bennis,Waldo i ekipa :)

al sve u svemu, bojim se da će bit zabavno u petak :)
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
...kad se u petak pitalo prof. Kregara što će točno biti u kolokviju, reko je Taylor,Fayol,Weber,škola ljudskih odnosa i disfunkcije...e sad, u onim materijalima sa weba( koji se ne odnose isključivo na webera) ima puuuno svega ostaloga,a vrlo malo onoga što je naveo da će bit u kolokviju...tako da odbijam (hahaha) vjerovati da će u kolokviju biti i Crozier,Toffler,Bennis,Waldo i ekipa :)

al sve u svemu, bojim se da će bit zabavno u petak :)
Ima tamo i Thompsona, Parsonsa, Pareta i još svačega dobrog ali nadam se da neće biti, da to spada u drugi kolokvij. isto tako, u slajdovima se spominje Maslow i još neki na koje nisam naišao u materijalima sa weba. Zanimljivo će bit u svakom slučaju!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks