AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Službeničko pravo

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ljudi jel ispit iz službeničkog prava samo usmeni ili i pismeni i usmeni? Službena literatura je ona sa stranice ili?
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi jel ispit iz službeničkog prava samo usmeni ili i pismeni i usmeni? Službena literatura je ona sa stranice ili?
I pismeni i usmeni, literatura je radni odnosi drz.sluzbenicka i ona 3 clanka sto su stavili na merlin
 

Bleble

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kaj se tiče seminarskog kolokvija - jesu li rekli kak bu to izledalo???
Kaj si trebam pripremiti?
 

martina_sk

Administrator
literatura je radni odnosi drz.sluzbenicka i ona 3 clanka sto su stavili na merlin
znači literatura je samo to, ne i oni propisi?

i jel se zna kako izgleda pismeni? koliko vremena, pitanja? pretpostavljam da će biti esejska..
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
dobila sam novu obavijest vezano za seminar
Poštovane kolegice i kolege,
Obavještavamo Vas da smo za seminariste koji su kao način ispunjavanja seminarske obveze iz predmeta Službeničko pravo odabrali pisanje seminarskog kolokvija organizirali mogućnost polaganja iz Informatičke dvorane (Trg maršala Tita 14, I kat, lijevo).
Slijedom navedenog, 26.5.2014. godine (ponedjeljak) od 18 do 20 sati računala u Informatičkoj dvorani bit će na raspolaganju studentima koji nisu u mogućnosti u navedenom terminu koristiti vlastito računalo, ili koji preferiraju polaganje s Fakulteta.
Molimo studente koji žele koristiti mogućnost polaganja kolokvija iz Informatičke dvorane da se jave na: [email protected]
Srdačan pozdrav,
Iva Čatipović
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege da li mi netko može napisati lozinku za službeničko pravo na stranici Merlin jer ne znam koji je to popis literature za ispit. Hvala unaprijed.
 

tinach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege da li mi netko može napisati lozinku za službeničko pravo na stranici Merlin jer ne znam koji je to popis literature za ispit. Hvala unaprijed.
ako me sjećanje služi, mislim da je- sluzbenici
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim Vas jel moze netko objavit tocnu literaturu za ispit? Hvala
Ne znam što je ali nisam se mogla ulogirati na lozinku službenici, pa se pridružujem molbi kolege/ice ako netko može objaviti literaturu za ispit. Hvala unaprijed.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks