AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Službeničko pravo

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege da li je bilo predavanje za izvanredne 17.04.? Ako je, što je bilo i jel išta rečeno o seminaru?
 

tinach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege da li je bilo predavanje za izvanredne 17.04.? Ako je, što je bilo i jel išta rečeno o seminaru?
bilo je predavanje.
prijaviš se na onoj stranici merlin kako je već rečeno i tamo imaš popis tema za seminar, izabereš si neku ili sam odabereš neku drugu te mu pošalješ mailom temu do 28.04.
i onda postoji rok za pisanje kolokvija za nas seminariste koji je 28.05. , bit će još govora o tome.

toliko sam ja shvatila, ništa posebno drugo na cijelom predavanju nije rečeno za seminar.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
bilo je predavanje.
prijaviš se na onoj stranici merlin kako je već rečeno i tamo imaš popis tema za seminar, izabereš si neku ili sam odabereš neku drugu te mu pošalješ mailom temu do 28.04.
i onda postoji rok za pisanje kolokvija za nas seminariste koji je 28.05. , bit će još govora o tome.

toliko sam ja shvatila, ništa posebno drugo na cijelom predavanju nije rečeno za seminar.
Hvala puno na informacijama ali nije mi jasno ovo u vezi kolokvija za seminariste? Ako što još saznaš molim te objavi jer ne mogu dolaziti na predavanja pa mi je ovo sve od informacija. Hvala unaprijed.
 

tinach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala puno na informacijama ali nije mi jasno ovo u vezi kolokvija za seminariste? Ako što još saznaš molim te objavi jer ne mogu dolaziti na predavanja pa mi je ovo sve od informacija. Hvala unaprijed.
nije ni meni baš jasno,a bila sam na predavanju. ići ću i ovaj čet pa mi možda bude jasnije.:D
iako, nije prof ništa puno pričao za taj seminar oasim eto da temu tamo izaberemo kako je rečeno i to je bilo to.
kad saznamo nove vijesti, napišem tu.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hvala puno na informacijama ali nije mi jasno ovo u vezi kolokvija za seminariste? Ako što još saznaš molim te objavi jer ne mogu dolaziti na predavanja pa mi je ovo sve od informacija. Hvala unaprijed.
Ako sam dobro shvatila, seminarsku obvezu seminaristi će rješavati na način da će određenog datuma u određeno vrijeme (online) dobiti zadatke koje će morati riješiti u određenom vremenskom periodu (45 minuta, sat vremena, ne znam). Ukoliko student zadovolji, smatra se da je riješio seminarsku obvezu (kolokvij).
Oni koji nisu pisali seminarski rad u prvom semestru moraju pisati u ovom (pa oni biraju temu i pišu seminarski rad).
I mislim da jedno isključuje drugo [ili zadaci (kolokvij) ili seminarski rad].
Ako sam krivo svatila, neka me netko ispravi.
 

tinach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nisam ja puno shvatila vezano za ispunjavanje obaveze seminarskog u I. semestru.
pa mi izvanredni ionako predavanja za ovaj predmet smo počeli imati tek prošli tjedan pa nismo niti mogli obavljati ikakve radnje vezane uz ovaj predmet ranije.
znam da je taj kolokvij obavezan za seminariste pa ne znam hoćemo li morati pisati uz kolokvij taj rad ili što već..ali pitat ćemo ga ovaj četvrtak na predavanju.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pokušala sam se ulogirati i sve sam napravila kako je rečeno ali nakon što se ulogiram samo mi otvori moj osobni profil i nigdje ne traži lozinku seminarsti, niti se vidi popis tema. Ne znam što dalje treba napraviti jer se ne kužim u te stvari inače te molim pomoć. Obratila sam se s istim pitanjem profesorici Čatipović ali mi je uputila da nazovem centar za e-učenje a oni rade kada i ja, a s posla ne mogu zvati. Eto problema, ako netko ima rješenje molim za pomoć. Hvala unaprijed.
 

martina_sk

Administrator
Pokušala sam se ulogirati i sve sam napravila kako je rečeno ali nakon što se ulogiram samo mi otvori moj osobni profil i nigdje ne traži lozinku seminarsti, niti se vidi popis tema. Ne znam što dalje treba napraviti jer se ne kužim u te stvari inače te molim pomoć. Obratila sam se s istim pitanjem profesorici Čatipović ali mi je uputila da nazovem centar za e-učenje a oni rade kada i ja, a s posla ne mogu zvati. Eto problema, ako netko ima rješenje molim za pomoć. Hvala unaprijed.
kad se ulogiraš na toj naslovnoj strani tražiš lijevo sveučilište u zg, pa pravni fakultet pa onda predmet službeničko pravo. e kad tamo uđeš onda te traži lozinku.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kad se ulogiraš na toj naslovnoj strani tražiš lijevo sveučilište u zg, pa pravni fakultet pa onda predmet službeničko pravo. e kad tamo uđeš onda te traži lozinku.
Jesam, ali me ne traži lozinku nego mi otvara moj osobni profil, mislim da ću nekako morati nazvati pa pitati u čemu je problem. Hvala ti puno.
 

tinach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
evo, ja se ulogirala..
koliko sam shvatila za seminar, mi izvanredni trebamao napisati rad i predati ga mailom do 22.05.
i uz to imamo kolokvij 28.05. kada ćemo pisati to što smo naučili na seminaru,a seminar nam je u 5. mjesecu pa ćemo vidjeti.
danas je predavanje, mislila sam ići, ali kako je seminar tek u 5. mjesecu, nisma sigurna koliko ima smisla ići na to predavanje kada je literatura dostupna i vrlo jasna,a on ionako samo uglavnom čita iz zakona.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
evo, ja se ulogirala..
koliko sam shvatila za seminar, mi izvanredni trebamao napisati rad i predati ga mailom do 22.05.
i uz to imamo kolokvij 28.05. kada ćemo pisati to što smo naučili na seminaru,a seminar nam je u 5. mjesecu pa ćemo vidjeti.
danas je predavanje, mislila sam ići, ali kako je seminar tek u 5. mjesecu, nisma sigurna koliko ima smisla ići na to predavanje kada je literatura dostupna i vrlo jasna,a on ionako samo uglavnom čita iz zakona.
Kolegice htjela sam još pitati da li je možda rečeno koliko stranica mora imati seminar ili je to ostavljeno nama na volju, te da li se seminar šalje profesoru Potočnjaku ili je svejedno. Hvala unaprijed!
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolegice htjela sam još pitati da li je možda rečeno koliko stranica mora imati seminar ili je to ostavljeno nama na volju, te da li se seminar šalje profesoru Potočnjaku ili je svejedno. Hvala unaprijed!
Mislim da je rečeno do 10 stranica.
 

Bleble

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
evo, ja se ulogirala..
koliko sam shvatila za seminar, mi izvanredni trebamao napisati rad i predati ga mailom do 22.05.
i uz to imamo kolokvij 28.05. kada ćemo pisati to što smo naučili na seminaru,a seminar nam je u 5. mjesecu pa ćemo vidjeti.
danas je predavanje, mislila sam ići, ali kako je seminar tek u 5. mjesecu, nisma sigurna koliko ima smisla ići na to predavanje kada je literatura dostupna i vrlo jasna,a on ionako samo uglavnom čita iz zakona.
Kada se održava seminar iz službeničkog za izvanredne?
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kada se održava seminar iz službeničkog za izvanredne?
Uspjela sam se ulogirati i piše da ćemo o svemu još biti obaviješteni, pa pretpostavljam da će nam javiti s obzirom da imaju naše mailove.
 

tinach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Uspjela sam se ulogirati i piše da ćemo o svemu još biti obaviješteni, pa pretpostavljam da će nam javiti s obzirom da imaju naše mailove.
da, vjerojatno će nam poslati mail.
jeste vi koji imate seminar prijavili temu?
ja sam jednu prijavila pa mi je prof rekla da je već zauzeta pa sam izabrala drugu.
jel imamo sad neki rok na studomatu na koji ćemo prijaviti taj seminar?
kad smo pitali prof on nije ništa znao o tome.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
da, vjerojatno će nam poslati mail.
jeste vi koji imate seminar prijavili temu?
ja sam jednu prijavila pa mi je prof rekla da je već zauzeta pa sam izabrala drugu.
jel imamo sad neki rok na studomatu na koji ćemo prijaviti taj seminar?
kad smo pitali prof on nije ništa znao o tome.
Teme smo morali prijaviti do 28.04. - bar tako piše na stranicama Merlina i to Ivi Čatipović. E sad, koliko sam ja shvatila, mi koji nismo pisali seminar u prvom semestru moramo pisati seminar a oni koji jesu mogu birati između seminara i kolegija. Pretpostavljam da se izbor odnosi na redovne studente, ali nisam sigurna. Za sve ostalo nadam se da će nas obvijestiti na vrijeme i za prijavu seminara i za eventualnu obranu ili prezentaciju ili što već, jer mi nije logično da ćemo samo napisati seminar i da je to sve, ali opet tko zna...
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Otvoren je rok za prijavu seminara i pretpostavljam da ste svi dobili e- mail s podacima.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks