AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Skripte, knjige za brucoše?

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Samohrani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kupujem knjige za porezni nakon prvog tjedna predavanja kada vidim što treba za koji kolegij.Ne razumijem kako kupujete literaturu,a niste odslušali niti uvodna predavanja,a kamoli da znate autore.Polako:crazy:
 

pilic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kupujem knjige za porezni nakon prvog tjedna predavanja kada vidim što treba za koji kolegij.Ne razumijem kako kupujete literaturu,a niste odslušali niti uvodna predavanja,a kamoli da znate autore.Polako:crazy:
i ja takoder nakon prvog tjedna :laughing:
 

ssuzica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
PRODAJEM KNJIGE ZA PRVU GODINU JAVNE UPRAVE!!! :laughing:

1. NAUKA O JAVNOJ UPRAVI-
- Eugen Pusić- Nauka o javnoj upravi
- nastavni materijali

2. USTAVNO PRAVO - KNJIGA- Smerdel , Sokol

3. OSNOVE RAČUNOVODSTVA - skripta

4. FINANCIRANJE JAVNE UPRAVE
-knjiga- FINANCIJSKO PRAVO I FINANCIJSKA ZNANOST
-knjiga- HRVATSKI FISKALNI SUSTAV
- zakon o dobiti i dohotku
- skripta

5. UVOD U POLITOLOGIJU - KNJIGA I SKRIPTA

6. UVOD U DRŽAVU I PRAVO
- DVIJE KNJIGE- B. Perić + SKRIPTA



SVE ZA 350 kn ZVATI NA; 092 222 39 61 :laughing:
 

repica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kupujem knjige za porezni studij prva godina!
(svejedno ak su kopije il orginali)

imam popis :D
 

ssuzica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prodajem knjigu- za njemački jezik za prvu godinu upravnog studija, biljeznicu s predavanja, prijevode lekcija, pripreme za ispt!!

Za 50 kn!!! Zvati na 092 222 39 61
 

repica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
KUPUJEM knjige za porezni studij 1.godina:

-B.Smerdel,S.Sokol: "Ustavno pravo" (izdanje poslije 1998.)
-D.Vićan,Z.Pavić,B.Smerdel: "English for Lawyers"
-Pusić,Eugen: "Nauka o upravi" (2002.)
-Grupa autora: "Javna uprava" (2006.)
-S.Vranjican: "Politička ekonomija (2007.)
-P.A.Samuelson,W.Nordhaus: "Ekonomija"
-Borković.I: "Upravno pravo" (2002.)
-Arbutina,Mijatović,Jelčić,Lončarić: "Financijsko pravo i financijska znanost"(2008.)

*ovo je samo prvi semestar,trebala bi cijelu godinu ali ako netko ima nek se javi na pp,mogu biti originali ali preferiram kopije radi osobne uštede :blushed:

HVALA!!
 

Kleopatra7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
KUPUJEM knjige za porezni studij 1.godina:

-B.Smerdel,S.Sokol: "Ustavno pravo" (izdanje poslije 1998.)
-D.Vićan,Z.Pavić,B.Smerdel: "English for Lawyers"
-Pusić,Eugen: "Nauka o upravi" (2002.)
-Grupa autora: "Javna uprava" (2006.)
-S.Vranjican: "Politička ekonomija (2007.)
-P.A.Samuelson,W.Nordhaus: "Ekonomija"
-Borković.I: "Upravno pravo" (2002.)
-Arbutina,Mijatović,Jelčić,Lončarić: "Financijsko pravo i financijska znanost"(2008.)

*ovo je samo prvi semestar,trebala bi cijelu godinu ali ako netko ima nek se javi na pp,mogu biti originali ali preferiram kopije radi osobne uštede :blushed:

HVALA!!
Ja ti imam ustavno pravo,javnu upravu,upravno pravo,građansko pravo,porezno pravo,javne financije,engleski i brijem nauku o upravi... Uglavnom,su i uvezene,i nijedna knjiga nije išarana čak ni podcrtavana,ok,ovo baš i nije za pohvalu :laughing:
 

repica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja ti imam ustavno pravo,javnu upravu,upravno pravo,građansko pravo,porezno pravo,javne financije,engleski i brijem nauku o upravi... Uglavnom,kopirane su i uvezene,i nijedna knjiga nije išarana čak ni podcrtavana,ok,ovo baš i nije za pohvalu :laughing:
Poslala sam ti poruku na privat, hvala :)
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ejj može informacija..jel se te knjige mogu posuditi u knjižnici pravnog fakulteta i onda kopirati?
znam da je kopiranje knjiga kazneno djelo,al eto...:blushed::crazy:
 

Samohrani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
KUPUJEM knjige za porezni studij 1.godina:

-B.Smerdel,S.Sokol: "Ustavno pravo" (izdanje poslije 1998.)
-D.Vićan,Z.Pavić,B.Smerdel: "English for Lawyers"
-Pusić,Eugen: "Nauka o upravi" (2002.)
-Grupa autora: "Javna uprava" (2006.)
-S.Vranjican: "Politička ekonomija (2007.)
-P.A.Samuelson,W.Nordhaus: "Ekonomija"
-Borković.I: "Upravno pravo" (2002.)
-Arbutina,Mijatović,Jelčić,Lončarić: "Financijsko pravo i financijska znanost"(2008.)

*ovo je samo prvi semestar,trebala bi cijelu godinu ali ako netko ima nek se javi na pp,mogu biti originali ali preferiram kopije radi osobne uštede :blushed:

HVALA!!
Ako preferiraš kopije prvih šest i sedmu knjigu možeš posuditi u bilo kojoj gradskoj knjižnici pod uvjetom da imaš valjano članstvo za ovu godinu.Postoji nešto što se zove OPAC i preko njega tražiš knjige koje te zanimaju i za svaku od njih imaš lokaciju knjižnice u Zagrebu,Zaprešiću..itd. gdje se knjiga nalazi.Svi znamo da je kopiranje knjiga kršenje autorskih prava,ali što je tu je.Najjeftinije obostrano kopiranje u Zagrebu je u onoj žutoj limenci(Harambašićeva,preko puta ekonomije).Ne znam gdje je kopirana u Masarikovoj.:wink5::happy:
 

repica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako preferiraš kopije prvih šest i sedmu knjigu možeš posuditi u bilo kojoj gradskoj knjižnici pod uvjetom da imaš valjano članstvo za ovu godinu.Postoji nešto što se zove OPAC i preko njega tražiš knjige koje te zanimaju i za svaku od njih imaš lokaciju knjižnice u Zagrebu,Zaprešiću..itd. gdje se knjiga nalazi.Svi znamo da je kopiranje knjiga kršenje autorskih prava,ali što je tu je.Najjeftinije obostrano kopiranje u Zagrebu je u onoj žutoj limenci(Harambašićeva,preko puta ekonomije).Ne znam gdje je kopirana u Masarikovoj.:wink5::happy:
hvala ti na ovim dragocjenim informacijama za koje ja kao novopečeni student nisam imala pojma hahaha fakat si mi pomogo, tak ću si onda nabavit većinuu knjiga izgleda :) hvala :):)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks