AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Skripte, knjige za brucoše?

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

ivy06

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
trebam knjige za javnu upravu prva godina, nije bitno dal su nove stare podcrtane kopirane samo da su one koje nam trebaju na prvoj godini...
 

monii

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
trebam knjige za javnu upravu prva godina, nije bitno dal su nove stare podcrtane kopirane samo da su one koje nam trebaju na prvoj godini...
Ima ti moja frendica sociologiju, financiranje, uvod u drzavu i politologiju.
Ako si za, odgovori pa ti dam njen broj.
 

ivana4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prodajem original knjigu UVOD U SOCIOLOGIJU - J. Kregar,D. Sekulić,S. Ravlić,K. Grubišić (Zagreb, 2008) - nova,ništa nije podcrtavano niti bilježeno u nju!

Zainteresirani PM :afro:
 

*nita*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
vec sam dosadna sam sebi ali zar nitko nema knjige za prvu godinu (javna uprava) za prodati?? ajde please ak neko ima nek se javi na privat =)) :D
 

Dragana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prodajem knjige za prvu godinu:
-informatika
-politologija
-englesaki
-sociologija
-nauka o javnoj upravi
+skripte uz svaki predmet,gratis naravno :)
zainteresirani,javite se na PM :proud:
 

ivy06

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
trebam za prvu godinu : uvod u državu i pravo, osnove informatike, financiranje javne uprave... ponude na PM
 

flor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prodajem knjige za 1. godinu POREZNOG studija
-Uvod u ekonomiju
-Engleski jezik 1 i 2, 3 i 4
-Upravno pravo
-obe knjige organizacija javne uprave u Rh
-osnove gradanskog prava

+ gratis neke skripte

ko zeli neks e javi mail-om [email protected]
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prodajem neke knjige za porezni, prva godina. javite se na pm.

upravno pravo+ skripta
ustavno pravo + skripta
original knjiga iz bankarstva
njemački- imam sve papire sa predavanja
računovodstvo- dijelovi knjige potrebni za kolokvije i predavanja, kopirano
 

Zilla

potepuh
kupujem knjige za prvu godinu, što jeftinije to bolje :crazy: znam da nemrete prodat za cijenu od 10 kn po primjerku ali da je realna cijena.. iz zagreba sam tak da tražim nekog u toj regiji..

ps: primopredaja moguca iza 10. ovog mjeseca kad mamek dobi plaćicu :wink5:


poruke na privat

unaprijed puno fala:proud:
 

ALICA11

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kupujem knjige za prvu godinu, što jeftinije to bolje :crazy: znam da nemrete prodat za cijenu od 10 kn po primjerku ali da je realna cijena.. iz zagreba sam tak da tražim nekog u toj regiji..

ps: primopredaja moguca iza 10. ovog mjeseca kad mamek dobi plaćicu :wink5:


poruke na privat

unaprijed puno fala:proud:
Hm..ja prodajem knjige za prvu godinu javne uprave, imam sam malo raskupusanu socijologiju kak nije trebalo sve ucit tak sam to izbacala, al imam sve te papire... i Financiranje imam sam jednu knjigu, jer sad ce ti trebat od 2010 nova knjiga za financije, ova moja druga ti neće štimat!!
Za svaki predmet ti imam skripte, hrpu pitanja, odgovora, itd (1,2,3 ovisi)i to bas one koje trebas i koje će ti pomoć, ja sam na osnovu njih prosla godinu! To sve djaba dam uz knjigice!
I da...ak nećeš ti može se javit netko tko ih želi :) , da se sve dogovorit.. javite se na mail [email protected]
 

pravnik

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
imam knjigu iz politologije ( uvezana), pola knjige iz sociologije (za prvi kolokvij xd), knjige obje iz nauke - nastavni materijali (original), nauka o javnoj upravi (), ak neko hoće kupit sve u komadu dam mu još i gro skripti, pitanja i odgovora za sve predmete itd...ponude u na pm :D
 

Zilla

potepuh
Hm..ja prodajem knjige (, uvezane su) za prvu godinu javne uprave, imam sam malo raskupusanu socijologiju kak nije trebalo sve ucit tak sam to izbacala, al imam sve te papire... i Financiranje imam sam jednu knjigu, jer sad ce ti trebat od 2010 nova knjiga za financije, ova moja druga ti neće štimat!!
Za svaki predmet ti imam skripte, hrpu pitanja, odgovora, itd (1,2,3 ovisi)i to bas one koje trebas i koje će ti pomoć, ja sam na osnovu njih prosla godinu! To sve djaba dam uz knjigice!
I da...ak nećeš ti može se javit netko tko ih želi :) , da se sve dogovorit.. javite se na mail [email protected]
>>imam rezerviranu, sociologiju, informatiku, politologiju, engleski, nauku i uvod u dip,

>>fali mi ustavno pravo i financiranje
 

pravnik

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zilla...ustavno pravo ti ja imam jednu super skriptu...netreba ti knjiga iz tog predmeta...bar većini nije trebala...daj mejl pa ti ju pošaljem...
 

lila_887

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
trebala bi knjigu iz sociologije ako netko još ima, ali da nije baš puno pocrtavana... ako netko takav postoji nek se javi na pm :happy:
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
vidim tu svi već nadobudno kupuju knjige...:raspa::crazy:
stariji studenti : jesu li baš NUŽNO potrebne sve knjige ili?
učenje samo iz skripti nije dovoljno? :wink5:
 

pravnik

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
vidim tu svi već nadobudno kupuju knjige...:raspa::crazy:
stariji studenti : jesu li baš NUŽNO potrebne sve knjige ili?
učenje samo iz skripti nije dovoljno? :wink5:
a gle...to ti je relativna stvar...netko će proć ispit a pogledo je dva put skriptu, netko će past ispit a štrebo je iz knjige...dal se može proć sa skriptom il ne...to ti ovisi od osobe do osobe...a ako želiš bit sigurna u svoje znanje, onda ti je najbolje iz knjige učit, ak ništa drugo, barem pročitat gradivo iz knjige pa onda iz skripte učit...
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks