AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Skripte, knjige za brucoše?

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

TheMiss

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zanima me do kad treba nabavit skripte, knjige? Ima gdje popis kaj trebam i di to nabavim? btw koje su cijene okvirno?:cool:
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zanima me do kad treba nabavit skripte, knjige? Ima gdje popis kaj trebam i di to nabavim? btw koje su cijene okvirno?:cool:
pa nije ti to ko u srednjaku, do kad
do kad ti treba za 1.ispit il za neko predavanje (predavanja počinju početkom 10.mj.i najbolje je pričekat da vidiš kaj će prof.reći)
imaš u vodiču kroz studij popis literature (košta 30 kn u knjižari na tmt3, podrum) a ovdje na forumu pod skriptarnica možeš downloadat neke skripte
originali su većinom od 150 kn nadalje
 

TheMiss

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pa nije ti to ko u srednjaku, do kad
do kad ti treba za 1.ispit il za neko predavanje (predavanja počinju početkom 10.mj.i najbolje je pričekat da vidiš kaj će prof.reći)
imaš u vodiču kroz studij popis literature (košta 30 kn u knjižari na tmt3, podrum) a ovdje na forumu pod skriptarnica možeš downloadat neke skripte
originali su većinom od 150 kn nadalje
aha, hvala puno! :happy:
 

giggles

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
knjige ili još bolje skripte za prvu godinu-porezni kupujem, ako tko ima nek me obavjesti
 

topanga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
prodajem knjige za upravni smjer.
engleski obje knjige, uvod u drzavu i pravo obje, politologiju, ustavno pravo, informatiku.malo su podvlacene..ne jako:crazy:
 

Dragana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ej ja sam zainteresirana,za kolko para prodaješ?to za prvu godinu?:)

Ej ja sam zainteresirana,za kolko para prodaješ?to za prvu godinu?:)
:wink5:

prodajem knjige za upravni smjer.
engleski obje knjige, uvod u drzavu i pravo obje, politologiju, ustavno pravo, informatiku.malo su podvlacene..ne jako:crazy:
ja sam zainteresirana,kolika je okvirna cijena i jesu to knjige za prvu god...
p.s.imam malih problema s forumom:blushed:
 

krejzi19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prodajem knjige za upravni smjer.
engleski obje knjige, uvod u drzavu i pravo obje, politologiju, ustavno pravo, informatiku.malo su podvlacene..ne jako:crazy:
oj,oj,ja sam zainteresirana,kolka je cijena ? i jel su to sve knjige za prvu godinu ??
 

topanga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
oj,oj,ja sam zainteresirana,kolka je cijena ? i jel su to sve knjige za prvu godinu ??
uzmite u obzir da su to fotokopirane knjige al su u dobrom stanju. nisu sve jer mi treba nauka i financiranje jos.a sociologija mi je sva podcrtana pa mi je to malo glupo prodavat(al ak neko hoce:crazy:) frendica mi prodaje isto sve osim engleskog i financiranja.
kaj se tice cijene...dogovorimo se al oko 20 kn po knjizi:laughing:
 

Dragana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
uzmite u obzir da su to fotokopirane knjige al su u dobrom stanju. nisu sve jer mi treba nauka i financiranje jos.a sociologija mi je sva podcrtana pa mi je to malo glupo prodavat(al ak neko hoce:crazy:) frendica mi prodaje isto sve osim engleskog i financiranja.
kaj se tice cijene...dogovorimo se al oko 20 kn po knjizi:laughing:
ja bi uzela knjige,jel možeš dat broj mob.ili nekak da se dogovorimo oko toga?
 

topanga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja bi uzela knjige,jel možeš dat broj mob.ili nekak da se dogovorimo oko toga?
ajde ti meni daj svoj broj pa ti se ja javim:cool:

jos jednom da ponovim
ja prodajem obje za uvod u drzavu i pravo,politologiju, informatiku, ustav.sociologija je sva podcrtana pa ono...mozda cete se malo teze snac.
a frendica prodaje obje iz uvoda, politologiju,informatiku, ustav, sociologiju i jednu knjigu iz nauke. engleski ne prodajemo jer nam to jos treba.
pa ko je zainteresiran nek se javi.
po knjizi 20-30 kn, po dogovoru.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks